Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'kolorowe':

 • HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART" »

  HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART"

  Drukarnia BART Środa Wielkopolska zajmuje się głównie produkcją etykiet samoprzylepnych kolorowych i białych. Cieszymy się z zaufania naszych klientów od początku 1993 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą m. in. drukarkami etykiet, nawijarkami etykiet, systemami automatycznej identyfikacji, aplikatorami etykiet. Bart zapewnia własny serwis urządzeń. Jesteśmy dumni z tego że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, procedurami ISO, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, przygotowalniami polimerów, producentami wykrojników, farb. Nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic i zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy by upewnić się i przekonać do nas. Chcemy by nasza współpraca była długofalowa i oparta na zaufaniu. Jesteśmy przekonani że nasza wiedza, doświadczenie i fachowość obsługi będzie najważniejszym atutem na który postawią nasi przyszli klienci. W świecie pełnym reklamy i braku czasu, należy współpracować z firmami rzetelnymi, słownymi, zapewniającymi pewność i pełną fachowość pracy. Nasza drukarnia produkuje nie tylko proste prace, ale również skomplikowane i specjalistyczne w małych i dużych nakładach. Dla nas każdy klient jest ważny, zarówno ten mały jak i duży. Mamy takie moce przerobowe i dobrych pracowników że nie straszne są dla nas jakiekolwiek zlecenia. Działamy na terenie całego kraju a dystans i odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWA STEMPEL Wojciech Szamborski »

  FIRMA HANDLOWA STEMPEL Wojciech Szamborski

  Początki Firmy STEMPEL datowane są na czerwiec 1992 roku. Jesteśmy jedna z największych hurtowni artykułów biurowych. Specjalizujemy się w wyrobach pieczątkarskich. Jesteśmy dystrybutorem firm; Wagraf, Trodat, Prod-Plast. Zajmujemy się także dystrybucją produktów firm; Heri, Kupietz, Reiner, Prod-Plast, PrintShop. W naszej stałej ofercie posiadamy stemple biurowe, pieczątki kolorowe, datowniki i numeratory. Zapewniamy również materiały eksploatacyjne takie jak gumki do pieczątek, tuszek do pieczątek. Nasze materiały wysyłamy na kolejny dzień roboczy od momentu otrzymania zamówienia. Obsługujemy największe zakłady specjalizujące się w produkcji pieczątek w Polsce. Dla nowych firm mamy atrakcyjne promocje. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. DK.K PRZYBYSZ IZABELA »

  P.H.U. DK.K PRZYBYSZ IZABELA

  Wyzwaniem dzisiejszych czasów jest oferowanie nowoczesnych produktów i rozwiązań, a podstawą zadowolenia Klienta jest pewny i wiarygodny partner handlowy. Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji zespół wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, techników serwisu oraz nasz potencjał technologiczny, poparty zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem. Wiedza i innowacyjność naszych pracowników pozwalają na przygotowanie oferty celnie trafiającej w oczekiwania każdego Klienta. Zachęcamy do pełnego zapoznania się z zakresem działalności naszej firmy. Warto obdarzyć nas zaufaniem, skupić się nad swoją działalnością, a ewentualne kłopoty zostawić nam. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OPTYK ROZMUS EYE CARE SPÓŁKA CYWILNA ADAM HOARE, AGATA BURKAT »

  OPTYK ROZMUS EYE CARE SPÓŁKA CYWILNA ADAM HOARE, AGATA BURKAT

  Wzrok to bardzo ważna część organizmu, o którą trzeba dbać na każdym etapie swojego życia. Polecamy bogaty wachlarz uznanych produktów z rynku optycznego – soczewki kontaktowe i akcesoria do higieny. Dołożyliśmy starań, żeby klasa dostarczanych tu była znakomita. Kooperujemy z renomowanymi producentami w branży, a rezultatem tej kooperacji są wyselekcjonowane produkty, m. in. oddychające soczewki air optix, luksusowe soczewki jednodniowe i solidne soczewki miesięczne. Na witrynie przedstawiamy też soczewki kolorowe w oryginalnych kolorach, na szalone okazje. Umieściliśmy ponadto instrukcje, w jaki sposób prawidłowo dbać o szkła. Po lekarskiej diagnozie serdecznie zapraszamy do współpracowania. Dobierzemy najlepsze rozwiązania – np. soczewki Neo czy też soczewki Acuvue Moist. Kupowanie możliwie najbardziej przyspieszono – należy jedynie kilka momentów, by zakupić najlepszy produkt. Na stronie jest też indeks salonów stacjonarnych, w których optyk Rozmus oferuje swoje rzetelne usługi. Dane do kontaktu – numer telefonu +48 32 733 2823, mail cs@optykrozmus.com.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »