Strony związane z hasłem: klinika - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'klinika':

 • GOGULSKI MACIEJ MICHAŁ PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA GOGULSCY »

  GOGULSKI MACIEJ MICHAŁ PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA GOGULSCY

  Przychodnia Weterynaryjna Gogulscy świadczy kompleksowe usługi dla zwierząt. Zapewniamy najlepszą ochronę dla Twojego pupila. UsługiProfilaktyka * szczepienie przeciw chorobom zakaźnym * odrobaczanie * ochrona przed kleszczami i pchłami * badania okresowe krwi i moczu * antykoncepcja * profilaktyka chorób zębów i dziąseł * ustalanie zasad żywienia * implantacja czipów * wystawianie paszportówDiagnostyka * badanie hematologiczne krwi * badanie biochemiczne krwi * badanie USG * badanie jamy brzusznej i miednicznej * diagnostyka ciąży, ocena żywotności, wielkości i stopnia rozwoju płodów * alergiczne testy skórne, trichogram, badanie zeskrobiny * ocena miana przeciwciał przeciwko wściekliźnie * testy diagnostyczne p/chorobom zakaźnym * badanie wymazów cytologicznych z pochwy * badanie nasieniaLeczenie (także chirurgiczne)Ginekologia i położnictwo * pobieranie i badanie nasienia * oznaczanie optymalnego terminu krycia * sztuczna inseminację * diagnostyka i monitoring okresu ciąży, * asysta porodowa i opieka nad miotem * zabiegi cesarskiego cięcia

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przychodnia medyczna Nova Clinic zaprasza do skorzystania z bogatej oferty usług medycznych. W naszej przychodni przyjmują lekarze specjaliści z takich dziedzin medycyny jak: kardiologia, neurologia, reumatologia, ortopedia oraz rehabilitacja medyczna, Zajmujemy się diagnostyką komputerową oraz leczeniem boreliozy, pasożytów najnowocześniejszymi metodami. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM BOCIAN SPÓŁKA AKCYJNA »

  CENTRUM BOCIAN SPÓŁKA AKCYJNA

  Klinika Bocian oferuje szerki zakres usług z dziedziny leczenia niepłodności, ginekologii i położnictwa. Nasza oferta obejmuje między innymi:- zapłodnienie pozaustrojowe in vitro- ICSI (docytoplazmatyczna iniekcja plemników- IMSI (morfologiczna selekcja plemników)- TESA (biopsja jądra)- nacięcie otoczki zarodka- wizualizację wrzeciona kariokinetycznego- inseminację IUI- histeroskopię operacyjną i zabiegową- badania prenatalne- ginekologiczne i położnicze badania USG- USG piersi- pracownię genetycznąZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kosztami leczenia na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZATOŃ ANDRZEJ »

  ZATOŃ ANDRZEJ

  Na przedstawianej witrynie internetowej znajdują się informacje odnośnie poznańskiej przychodni weterynaryjnej. Lekarz weterynarii Andrzej Zatoń gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną nad zwierzętami. Leczenie zwierząt odbywa się przy pomocy najnowszej generacji sprzętu i nowoczesnych metod. Bogaty przekrój świadczonych usług obejmuje m. in. diagnostykę, chirurgię, położnictwo, kardiologię, stomatologię. Rozwinięciem oferty jest wydawanie paszportów, czipowanie zwierząt itd.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOADENT MARCIN KRYWULT »

  BOADENT MARCIN KRYWULT

  BoaDent to gabinet stomatologiczny umiejscowiony jest w Katowicach i zapewniający opiekę nad uzębieniem całej rodziny. Prowadzimy funkcjonowania z zakresu stomatologii dziecięcej- lakujemy zęby oraz bruzdy, fluoryzujemy zęby. Wypełniamy ubytki w zębach stałych oraz mlecznych. W zębach mlecznych możemy umieścić barwne wypełnienia. Organizujemy również lekcje higieny jamy ustnej z demonstracją. Przeprowadzamy także wizyty adaptacyjne. Dorosłym proponujemy pełną diagnostykę oraz leczenie próchnicy czy chorób dziąseł. Zajmujemy się również protetyką konwencjonalną oraz implantologią. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz prowadzimy zabiegi stomatologii estetycznej- zakładamy licówki, wybielamy zęby. Nawiązaliśmy też współpracę z gabinetem medycyny estetycznej. Bliższe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AKARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "AKARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Z myślą o pacjentach w trosce o ich zdrowie powstała nowa przychodnia rehabilitacyjna, która znajduje się w Domu Seniora „Willa Kalina” w Konstancinie-Jeziorna, mieście z dużymi tradycjami leczniczo-rehabilitacyjnymi. Przychodnia spełnia wysokie standardy usług, by sprostać oczekiwaniom pacjentów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą medyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie zwlekaj, zarezerwuj czas na zdrowie. Zajmujemy się rehabilitacją ogólnoustrojową dorosłych i dzieci zgodnie z zasadami niepublicznego zakładu leczniczego. Zarówno realizujemy zgłaszane potrzeby pacjentów jak i proponujemy własne programy terapeutyczne wszystkim zgłaszającym się do nas z problemami zdrowotnymi. Cechuje nas indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalna i życzliwa kadra. Oferujemy:- kompleksową rehabilitację pacjentów z dysfunkcją : narządu krążenia, narządu ruchu, narządu oddechowego. - prowadzimy rehabilitację pacjentów ze schorzeniami: kręgosłupa, kończyn, stawów. - stosujemy porady, metody i zabiegi lecznicze w następujących wskazaniach: w zespołach bólowych kręgosłupa, w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa, w dyskopatii, w rwie kulszowej i ramiennej, w chorobie zwyrodnieniowej stawu biodrowego i kolanowego, w zespole bolesnego barku, w zespole „łokieć tenisisty” i „ łokieć golfisty’ w cieśni nadgarstka w stanach pourazowych ( po złamaniach zwichnięciach, skręceniach, z przykurczami, osłabieniem siły mięśniowej ) SM w porażeniach i niedowładach mięśni w osteoporozie w wadach postawy dzieci

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PROVITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Klinika Leczenia Niepłodności Angelius Provita w Katowicach specjalizuję się w leczeniu niepłodności od 2004 r. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących ośrodków leczących niepłodność w Polsce. Dzięki poczynionym inwestycją w sprzęt medyczny najwyższej klasy oraz wdrożeniu kosztownych procedur osiągnęliśmy wysoki odsetek ciąż 42, 8 % w tym większości są to ciąże pojedyncze. Naszym głównym celem jest odnalezienie przyczyny niepłodności i jej skuteczne leczenie. Przeprowadzamy pełna diagnostykę m. in. stymulacje owulacji, USG, badania nasienia, badania immunologiczne i badania hormonalne. Od początku 2012 r. podpisaliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, który umożliwił nam wykonanie zabiegów wspomagających leczenie niepłodności takich jak histeroskopii, laparoskopii oraz laparoskopii przezpochwowej bezpłatnie, co w znacznym stopniu zmniejsza koszty leczenia w naszej klinice. Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą Ci na wszystkie nurtujące pytania oraz w sposób rzetelny i profesjonalny otoczą Cie opieką podczas całego procesu leczenia w naszej klinice.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Vital-Dent.pl Karolina Michalska-Bałaga, Michał Bałaga" spółka cywilna »

  "Vital-Dent.pl Karolina Michalska-Bałaga, Michał Bałaga" spółka cywilna

  Klinika stomatologiczna Vital-Dent to miejsce, w którym zatrudniani są stomatolodzy zaangażowani w swoją pracę. Codziennie zajmują się oni rozwojem swoich umiejętności, za sprawą których Twoje zęby mogą być zdrowe i ładne. W gabinecie naszym wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, jakim mamy możliwość leczyć najmłodszych, dorosłych i seniorów. Zaufaj naszym zdolnościom i właśnie teraz umów termin w naszej klinice, dajemy słowo, że trafisz tu na stomatologów, którzy sprawią, że na Twej twarzy pokaże się fantastyczny uśmiech. W ofercie: - usługi stomatologiczne - protetyka - endodoncja - zabiegi higienizacyjne - i wiele innych

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA-POPŁAWSCY S.C. ROBERT POPŁAWSKI, MAJA POPŁAWSKA »

  PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA-POPŁAWSCY S.C. ROBERT POPŁAWSKI, MAJA POPŁAWSKA

  Zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem zwierząt. Nasza przychodnia w Bielawach zajmuje się leczeniem zwierząt gospodarskich w szczególności bydła mlecznego, natomiast filia w Łowiczu zajmuje się zwierzętami towarszyszącymi- psami, kotami a także chomikami, królikami i innymi maluchami. W naszej ofercie znajdziesz: szeroko pojętą profilaktykę (szczepienia, odrobaczenia, zapobieganie inwazji pcheł, kleszczy i innych pasożytów), chirurgię, inseminację bydła, USG, RTG, badania krwi, hotel dla zwierząt, strzyżenie. Zapraszamy!!!

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FAN-DENT SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY MAGDALENA PAWELCZYK-MADALIŃSKA »

  FAN-DENT SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY MAGDALENA PAWELCZYK-MADALIŃSKA

  Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent mieści się w Gdańsku. proponuje: specjalistyczne leczenie paradontozy i błon śluzowych jamy ustnej, odbudowę kości i pokrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z zakresu chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem, wybielanie zębów. Leczymy zaburzenia zwarcia i parafunkcje powodujące bóle głowy i wcześniejszą stratę zębów. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wypełnienia estetyczne, warstwowe wykonywane na podstawie wzoru i 12 miesięcznej na pozostałe wypełnienia. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »