Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'kinkiety led':

 • MULTI WNĘTRZA ROBERT KLĘK SPÓŁKA JAWNA »

  MULTI WNĘTRZA ROBERT KLĘK SPÓŁKA JAWNA

  W sklepie internetowym MANTRA kupią Państwo nowoczesne oświetlenie do domu, które sprosta nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom. Dystrybuujemy wyłącznie produkty znanej hiszpańskiej firmy oświetleniowej zapewniającej konkurencyjne ceny produktów oraz bardzo wysoką jakość. W sklepie znajdą Państwo między innymi lampy stołowe, wiszące, a także kinkiety, plafony oraz lampy podłogowe i więcej. Zachęcamy do zakupów u nas!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LD Przemysław Gołębiewski »

  LD Przemysław Gołębiewski

  Lampon jest sklepem z oświetleniem w Rzeszowie. Można tutaj znaleźć lampy do popularnych marek żyrandoli. Salon oświetlenia Rzeszów w ofercie ma wyroby takich producentów jak : ledbruck, schuller, żyrandole sinus, philips. Kupisz tutaj również żyrandole, lampy wiszące, oświetlenie sufitowe, włączniki podszafkowe i wiele innych lamp. Wszystkie wykonane są w solidny sposób i będą przez długi czas ozdabiać Twoje mieszkanie. Ceny są również konkurencyjne niż w wielu innych miejscach. Dogodna lokalizacja prawie w środku miasta.

  Spis Firm - Data dodania: 25 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA BMK SP. O. O. »

  GRUPA BMK SP. O. O.

  W naszym sklepie znajdą Państwo lampy wiszące, kinkiety ścienne oraz oprawy do każdego wnętrza eleganckiego czy też bardziej tradycyjnego. Zarówno do zamontowania wewnątrz, jak i na zewnątrz w tym oczywiście oświetlenie elewacji i ogrodu. W ofercie znajdziecie także państwo taśmy LED, profile do taśm, zasilacze i wszystkie potrzebne elementy do zainstalowania profesjonalnego oświetlenia LED. W sklepie sprzedawcy służą profesjonalną obsługą i gwarantują najwyższą jakość oświetlenia według najnowszych trendów. "LEDUŚ" ZAPRASZA w godz. 9. 00 - do 17. 00 Hurtownia Leduś jest częścią grupy technologicznej. Działa w oparciu o rozwijane wspólnie know-how w obszarze elektroniki, zarządzania infrastrukturą. Zespół Leduś to inżynierowie elektroniki, z łącznie ponad 35 letnim doświadczeniem w branży security, 12-letnim w obszarze oświetlenia LED, 8-letnim w dziedzinie zasilania solarnego i hybrydowego. Hurtownia Leduś poszukuje dla swoich klientów rozwiązań eko hi-tech. Hurtownia Leduś specjalizuje się w zaawansowanych systemach oświetleniowych przestrzeni otwartych, publicznych, prywatnych i wnętrz. Rozwija systemy oświetlenia wykorzystujące jako źródło światła energooszczędne żarówki i taśmy Led. Buduje systemy autonomiczne, czyli niezależne od zasilania sieciowego oparte o ogniwa fotowoltaiczne i siłownie wiatrowe. Dzięki stałym udoskonaleniom proponowane rozwiązania mają wyższą, niż oferowana przez konkurencję efektywność. Hurtownia Leduś jest EKO w każdym calu! Nasze oświetlenie oszczędza zasoby naturalne oraz pieniądze wydawane na energię. Gwarantujemy odbiór demontowanych podzespołów i ich recykling. Hurtownia Leduś oferuje rozwiązania, nie produkty. Nasi konsultanci przygotowują kompletne systemy odpowiadające potrzebom społeczności, charakterystyce terenu i możliwościom infrastruktury. Czerpią przy tym z autorskich rozwiązań technologicznych i informatycznych oraz bogatej oferty sprawdzonych dostawców. Dzięki przynależności do grupy oferuje rozwiązania komplementarne jak monitoring czy pokrewne układy bezpieczeństwa, automatyki i okablowania strukturalnego.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »