Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'katalogi':

 • "KONTRAST" S.C. ROMAN BĄBEL ROMAN PAKUŁA »

  "KONTRAST" S.C. ROMAN BĄBEL ROMAN PAKUŁA

  Wykonujemy projekty graficzne, z których drukujemy po akceptacji projektu przez klienta; produkcja: kalendarze reklamowe: trójdzielne, dwudzielne, książkowe, biurkowe, plakatowe, katalogi, broszury, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, ulotki, foldery, książki. Mając na względzie ochronę przyrody drukujemy również - i zachęcamy do tego typu zamówień - na bezchlorowym, certyfikowanym papierze z recyklingu. Zamówienia telefoniczne, on-line, w biurze drukarni po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się z handlowcem, lub u klienta w siedzibie. Więcej informacji na stronie internetowej. Godziny otwarcia Pn. - Pt. : 10:00-18:00 Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION »

  KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION

  Jesteśmy zespołem skutecznie działającym tam, gdzie nie ma miejsca na pomyłki, tworząc rzeczy pozostające w pamięci nie tylko aparatów fotograficznych. Od czasu powstania w 2008 roku, stale się rozwijamy, wzbogacając swój dorobek o kolejne sukcesy. Zawsze stajemy na wysokości zadania, na co dowodem jest satysfakcja naszych klientów. Jesteśmy aktywni i kreatywni, nie interesuje nas bylejakość, nie udajemy najlepszych, tylko działamy- i to sprawnie! Dzięki ścisłemu powiązaniu z branżą reklamowo-rozrywkową oraz wybitnymi specjalistami realizujemy dowolne przedsięwzięcie na terenie całego świata. Realizujemy przedsięwzięcia począwszy od koncepcji wizualnej, na produkcji kończąc. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami oraz całą rzeszą specjalistów. Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę www. k2o. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ JARONIK Beprint.pl »

  ŁUKASZ JARONIK Beprint.pl

  BePrint to drukarnia internetowa, drukująca wysokiej jakości materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wizytówki itd. ) oraz gadżety reklamowe. Posiada bardzo dokładnie opracowaną ofertę – Klienci mogą wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę i rodzaj papieru, format oraz nakład druku. Dodatkowym atutem BePrint są również niskie, konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień – w ciągu kilku dni. Drukarnia oferuje także swoim Klientom wiele korzystnych promocji i rabatów. Zachęcamy do odwiedzin w BePrint! Bogata oferta, idealna jakość, niska cena!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORMAT DRUK S.C. ANDRZEJ BANAŚ, DARIUSZ DAWIDZIŃSKI »

  FORMAT DRUK S.C. ANDRZEJ BANAŚ, DARIUSZ DAWIDZIŃSKI

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji produktów poligraficznych. Stawiamy na najwyższą jakość i pełne zadowolenie klienta z powierzonych nam prac. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na kompleksowe realizacje zleceń od projektu po produkt finalny. Przy produkcji wyrobów wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone surowce, a nowości techniczne staramy się wprowadzać na bieżąco. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy nowoczesne technologie, dostosowując je do potrzeb i wymogów zleceniodawców. Solidność stanowi dla nas priorytet co pozwala nam na stały rozwój oraz zjednuje coraz większą liczbę producentów wszelkich branż handlowo-produkcyjnych zadowolonych z naszych usług. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz wieloma przedstawicielami przemysłu: - chemicznego - budowlanego - spożywczego - handlu detalicznego oraz hurtowego - kosmetycznego - tekstylnego - ogrodniczo – warzywnego - motoryzacyjnego oraz wielu innych………. JAKOŚĆ - NIEZAWODNOŚĆ – ZADOWOLENIE KLIENTA - ELASTYCZNOŚĆ To cechy pozwalające nam na wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Zapraszamy do kontaktu proponując szeroką gamę produktów z gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie podnosząc estetykę oraz wizualizację swoich wyrobów. NASZA OFERTA ETYKIETY OZDOBNE WIELOBARWNE Proponujemy Państwu etykiety samoprzylepne w dowolnej gamie kolorystycznej oraz kształcie, wykonane na papierze lub foli samoprzylepnej. Stosowane przez nas uszlachetnienia to lakier UV, foliowanie, laminowanie. Wykorzystywane na wszelkie wyroby, które podnoszą estetykę oraz stanowią nośnik reklamy Państwa wyrobów. ETYKIETY INFORMACYJNE Wszelkie etykiety wykorzystywane w przemyśle logistycznym i informacyjnym. Niezawodne i pozwalające na prosty i czytelny przekaz informacji o opakowaniu lub produkcie. ETYKIETY TERMICZNE Wielobarwne lub jednokolorowe termiczne etykiety samoprzylepne do drukarek oraz wag. Oferujemy zabezpieczenie lakierem UV oraz dowolny kształt etykiet. Wszelkie drukarki i wagi termiczne wykorzystywane w wielu przemysłach. Etykiety stanowią źródło informacji o produkcie oraz zapewniają reklamę producenta wyrobu. KODY KRESKOWE Etykiety wykonywane na rolce lub arkuszu. Proste i bezbłędne oznakowanie Państwa produktów. DRUK CYFROWY kolorowy, czarno-biały, na różnych surowcach, (kredy, papiery ozdobne, offsetowe, samoprzylepne, inne) POLIGRAFIA REKLAMOWAUlotki, broszury, instrukcje, katalogi, plakaty, wizytówki, etykiety, naklejki, foldery, przywieszki, metki, druki akcydensowe. Wykorzystanie to każda dziedzina biznesu, przemysłu oraz życia prywatnego.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA "HELIOS" S.C. KRZYSZTOF RAPCZYŃSKI, JAN RAPCZYŃSKI »

  DRUKARNIA "HELIOS" S.C. KRZYSZTOF RAPCZYŃSKI, JAN RAPCZYŃSKI

  Drukarnia Helios specjalizuje się w pełno kolorowym druku offsetowym. Do najczęściej wykonywanych prac należą:Do biura: [*]papier firmowy [*]notesy [*]teczki ofertowe [*]segregatory [*]druki [*]druki samo kopiujące [*]podkłady biurkowe z kalendarzem (biuwary) [*]wizytówki Do reklamy: [*]ulotki [*]plakaty [*]foldery [*]broszury [*]gazetki reklamowe [*]informatory [*]katalogi [*]torby papierowe [*]kalendarze (planszowe, jedno i trójdzielne, biurkowe, itp. ) [*]pocztówki [*]zaproszenia Do produkcji: [*]etykiety na papierze samoprzylepnym, offsetowym, kredowym, etykietowym i kartonie [*]etykiety spożywcze (posiadamy atesty spożywcze na specjalne farby i papier) [*]instrukcje [*]pudełka z kartonu [*]nalepki [*]dekle kartonowe [*]zawieszki Do wydawnictw: [*]gazety [*]książki [*]biuletyny [*]albumy Na potrzeby klienta poza wymienionymi pracami potrafimy wykonać wszystko co jest z papieru. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ »

  UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ

  Jesteśmy profesjonalną firmą graficzną, zajmujemy się grafiką komputerową przeznaczoną do druku oraz dla nowych mediów. Jesteśmy młodym zespołem hobby'stów, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz najnowszym dostępnym oprogramowaniu. Podejmiemy każde wyzwanie, stronimy od szablonów oraz utartych rozwiązań. Lubimy zaskakiwać naszych klientów kreatywnymi rozwiązaniami. Chętnie nawiążemy współpracę. Prowadzimy kompleksową obsługę graficzno/reklmową firm w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę - skoro już tu jesteś, nie masz nic do stracenia. Zapraszamy! :)

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA »

  DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni Polish Druk. Oferujemy wydruki wizytówek, plakatów reklamowych, zawieszek, kalendarzy i wiele innych. Tworzymy wydruki wielkoformatowe i wydruki na niestandardowych rodzajach i formatach papieru lub folii. Realizujemy zamówienia on-line oraz wysyłkę już gotowych materiałów. Więcej informacji na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO »

  Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO

  Iris Studio zostało założone w 1999 roku. Zajmuje się realizacją usług poligraficzno-reklamowych oraz wydawniczych – od projektu do gotowego wydruku. Zakres usług: - wydruki i kserokopie kolorowe oraz czarno-białe - druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk, tampondruk - wizytówki - ulotki, plakaty - teczki ofertowe - foldery, metki, cenniki, katalogi - banery, standy, szyldy, kasetony - książki, broszury, czasopisma - pieczątki - kalendarze - gadżety reklamowe - laminowanie, foliowanie - bindowanie, termobindowanie, oprawy kanałowe, oprawy spiralą - docinanie do formatu - projektowanie graficzne

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »