Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'izolacja natryskowa':

 • TECH-SPRAY TECHNIKA IZOLACJI S.C. »

  TECH-SPRAY TECHNIKA IZOLACJI S.C.

  W rozbudowanym asortymencie stosowanych dziś metod izolacyjnych, warto wybrać wydajną, a tym samym zupełnie nieszkodliwą dla przyrody taktykę, jaką jest natrysk pianki poliuretanowej, określany także jako izolacje natryskowe. Niniejsze przedsiębiorstwo poleca profesjonalne ocieplanie pianką poliuretanową z wykorzystaniem najwyższej jakości artykułu, jakim jest pianka poliuretanowa. Solidne piankowanie znakomicie (efektywniej niż wełna mineralne! ) nadaje się do docieplania dachów, mieszkań, budynków gospodarczych i nie tylko. Gorąco zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ARTMI KORDIAK MAREK KORDIAK JOLANTA SPÓŁKA JAWNA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ARTMI KORDIAK MAREK KORDIAK JOLANTA SPÓŁKA JAWNA

  Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to jedna z metod ocieplania domu. Za jej pomocą można ocieplać między innymi: ściany, fundamenty, poddasza. Choć jest to jeden z innowacyjnych sposobów ocieplania budynków to zbiera on coraz większe grono zwolenników. Dzieje się tak dlatego, że izolacja natryskowa przynosi szereg korzyści, do których zaliczyć należy przyszłe oszczędności w ogrzewaniu i klimatyzacji (sięgają one nawet 50%). A i same prace izolacyjno - ociepleniowe są tanie. Jeśli zdecydują się Państwo na ocieplenie domu pianką poliuretanową to do prac izolacyjno - ociepleniowych polecamy firmę Artmi z Kłodzka. Na ich stronie www znajdą Państwo więcej szczegółów na temat izolacji natryskowej pianką poliuretanową. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Zajmujemy się ocieplaniem budynków mieszkalnych, a także obiektów przemysłowych. Pianka poliuretanowa – PUR, a także polimocznik to najważniejsze pozycje w naszej ofercie. Dzięki nam uzyskacie Państwo szczelną i wytrzymałą izolację termiczną oraz akustyczną dachów, ścian i fundamentów. Działamy na rynku od 1989 roku, dajemy 25 lat gwarancji na piankę PUR, a ostatecznie wykonujemy bezpłatne kosztorysy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »