Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'iPhone':

 • "HURTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "HURTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Hurtel zajmuje się sprzedażą akcesoriów telefonicznych oraz do tabletów. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do uprzyjemnienia sobie korzystania z tych urządzeń. Oferujemy różnego rodzaju pokrowce czy obudowy, akcesoria do samochodów, które ułatwiają korzystanie z telefonu w trakcie jazdy oraz baterie, kable i ładowarki. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "WITCHCRAFT STUDIOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "WITCHCRAFT STUDIOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Witchcraft Studios jest producentem aplikacji na urządzenia mobilne z siecią dystrybucji w ponad 80 krajach. Firma wyprodukowała i wydała ponad 100 aplikacji na telefony komórkowe i tablety dedykowanych na różne platformy m. in. iPhone, Android, Bada. Zapewniamy integrację z serwisami WWW, WAP czy CMS oraz portalami społecznościowymi. Oferujemy szeroki zakres usług powiązanych z produkcją aplikacji na zamówienie począwszy od koncepcji i specyfikacji poprzez kreację graficzną, wykonanie aplikacji oraz jej testy, kończąc na skutecznym wdrożeniu i promocji wyprodukowanego rozwiązania. Firma działa na rynku od 2007 roku tworząc aplikacje rozrywkowe, marketingowe oraz złożone rozwiązania biznesowe. Stworzyliśmy od podstaw koncepcję i strategie marketingowe w oparciu o kanał mobilny dla takich klientów jak Warner Brothers, Samsung, Lancome, Merck i wielu innych. Witchcraft Studios posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie produkcji oprogramowania.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HUBERT BIERNAT "H-PAX GSM" »

  HUBERT BIERNAT "H-PAX GSM"

  Firma H-PAX GSM od kilku lat jest profesjonalnym serwisem zajmującym się pogwarancyjną naprawą wszystkich typów telefonów komórkowych, usuwaniem blokad SIMLOCK, kodów aparatu jak i wgrywaniem najnowszego w tym polskiego oprogramowania. Udzielamy gwarancji o naszej solidności świadczy dobra pozycja na rynku GSM i zadowolenie rzeszy klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży GSM możemy zapewnić państwu solidną i rzetelną obsługę.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Reperatorium Spółka cywilna Artur Babczyk, Michał Warzecha »

  "Reperatorium Spółka cywilna Artur Babczyk, Michał Warzecha

  Naprawa iPhone to skomplikowana sprawa i warto ją zlecić odpowiedniemu serwisowi. Serwis apple oferuje naprawy różnych telefonów tej marki. Oprócz tego znajdziemy szereg poradników, które pozwolą nam rozwiązać niektóre problemy z telefonem. W serwisie znajdziemy wyceny niektórych napraw telefonu czy tabletu. Dodatkowo znajdziemy odnośniki do serwisów społecznościowych oraz zakładkę zawierającą dane kontaktowe takie jak e-mail, telefon, czy też dokładne adresy serwisów znajdujących się w Krakowie i Poznaniu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Proexe Sp. z o.o. »

  Proexe Sp. z o.o.

  Aplikacje mobilne to podstawowa oferta naszej firmy przygotowywana przez doświadczonych programistów, którzy działają na rynku od lat i mają wiele starannie wykonanych zleceń. Jeśli ktoś zdecyduje się na naszą ofertę może być zadowolony między innymi z tego, że jesteśmy doświadczeni i dlatego nasze aplikacje są zawsze dopracowane i tym samym powinny spełnić oczekiwania wymagających klientów, którzy chcą mieć perfekcyjnie przygotowane oprogramowanie.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »