Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'instalacje':

1 · 2 · następna strona »
 • ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD »

  ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD

  Firma ROB-BUD jest profesjonalną i kompleksową firmą usługową spełniającą najwyższe wymogi swoich klientów. Firma działa w sposób profesjonalny i fachowy aby móc w pełni zadowolić swoich klientów. Usługi budowlane świadczone przez firmę ROB-BUD są na najwyższym poziomie, gdyż do naszej pracy używamy najlepszych materiałów i najlepszych narzędzi znanych i renomowanych firm co dodatkowo podnosi jakość naszych usług i gwarantuje zadowolenie klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników i stawimy czoła nawet największym wymaganiom jakie zostaną nam postawione. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem, gdyż wtedy nasi klienci mają stałą kontrole nad tym w jaki sposób są inwestowane ich pieniądze. Firma ROB-BUD oferuje usługi budowlane, usługi remontowe, usługi elektryczne ale nie tylko. Zapraszamy do korzystania z usług wysokiej jakości firmy ROB-BUD. W razie pytań zadzwoń do nas lub odwiedź naszą stronę www. uslugi-budowlane. org. plNa pewno nie pożałujesz...

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRZEGORZ BORSUK P.H.U. "SPEKTRUM" »

  GRZEGORZ BORSUK P.H.U. "SPEKTRUM"

  Firma SPEKTRUM powstała w 1992 roku rozpoczynając od montażu instalacji alarmowych w małych obiektach biurowych, sklepowych oraz domkach jednorodzinnych. Obecnie oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji „kablowych” tj. okablowanie instalacji oświetleniowej, instalacje gniazd, instalacje antenowe, teletechniczne oraz alarmowe. Wykonujemy również instalacje ochrony przeciwpożarowej oraz odgromowe. Wszystkie prace zakończone są pomiarami energetycznymi. Nasza firma wykonuje także układy automatyki. Nowoczesne systemy sterowania urządzeniami w domu umożliwiają m. in. automatyczne zamykanie i otwieranie rolet, sterowanie oświetleniem, zdalne otwieranie bramy wjazdowej bez użycia pilota poprzez chwilowe włączenie świateł drogowych w odległości 200m od domu. Dla specjalnej grupy klientów mamy w swojej ofercie montaż przepływomierzy ultradźwiękowych na rurociągach ciepłowniczych lub magistralach wodnych. W naszej ofercie także monitoring CCTV, inteligentne instalacje dla obiektów indywidualnych, automatyka sterownicza z wykorzystaniem modułów GSM oraz automatyka dla Stacji Uzdatniania Wody. Oferta: - instalacje alarmowe - instalacje elektryczne - instalacje RTV, SAT - instalacje telewizji przemysłowej - instalacje teletechniczne - instalacje ppoż. - instalacje odgromowe - instalacje przeciwwłamaniowe - układy automatyki - systemy domofonowe - montaż przepływomierzy ultradźwiękowych Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK »

  MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK

  MediaCraft to firma produkcyjna działająca w sektorze kultury i rozrywki. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych projektów w oparciu o solidność, uczciwość i gwarancję jakości. Specjalizujemy się w organizacji imprez o charakterze multimedialnym, międzynarodowym oraz zajmujemy się nowoczesnymi formami promocji takimi jak zaawansowane technologicznie reklamy i instalacje interaktywne. Dzięki doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym potrafimy dostosować formę współpracy z klientem tak aby w możliwie najtrafniejszy sposób dotrzeć do jego grupy docelowej. Tworzone przez nas imprezy, realizacje audiowizualne oraz produkcje audio i video, cechuje kreatywność, pomysłowość oraz indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie międzynarodowe pozwala nam również współpracować z podmiotami zagranicznymi. Jesteśmy producentem naszych technologii. Nasze instalacje tworzone są w oparciu o autorskie systemy i sprzęt. Nasza oferta to m. in: Reklama Interaktywna - reklama reagująca na ruch przechodniów (np. wyświetlane logo wygina się jak kartka gdy podchodzi do niego osoba; inny przyklad animowane logo zaczyna się ruszać gdy rusza się osoba obok niego). reklama może być plenerowa lub w budynku, może znajdować się na ścianie lub na podłodze. Plenerowa Projekcja Reklamowa - logotypy lub materiały graficzne firmy wyświetlane są jako animacja na elewacji budynku, chodniku lub suficie. projekcja może być interaktywna - czyli reagować na ruch przechodniów. Kompleksowa organizacja imprez masowych przy stałej współpracy i konsultacji z klientem: uzyskanie pozwoleń, zabezpieczenie terenu, zabezpieczenie dostawy elektryczności, montaż sceny, nagłośnienia, oświetlenia, i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i zaufanie zdobyte dzięki rzetelności i solidności w działaniu i planowaniu - tak ważnym czynnikom niebędnym do odpowiedzialnej realizacji założeń imprez masowych - odzwierciedlone jest poprzez zaufanie oraz kontynuowację współpracy z naszymi dotychczasowymi klientami oraz dobrą opinię u byłych lub potencjalnych kontrahentów. - organizacja dodatkowych elementów imprezy (np. miasteczko dziecięce, warsztaty, zajęcia edukacyjne)- dyrekcja artystyczna imprez, booking artystów przy współpracy z wyspecjalizowanymi kuratorami sztuki, promotorami i zagranicznymi agencjami managerskimi.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GREEN HILL, GREEN BUD, PARKING NA WZGÓRZU, SILVER WASH, PRZEMYSŁAW MIŚKIEWICZ »

  GREEN HILL, GREEN BUD, PARKING NA WZGÓRZU, SILVER WASH, PRZEMYSŁAW MIŚKIEWICZ

  Green Hill, firma budowlana w Szczecinie świadcząca usługi remontowo-budowlane na polskim rynku już od 2006 roku. W okresie tym zdobywając olbrzymie doświadczenie. Od tego roku znacząco poszerzyliśmy wachlarz realizowanych inwestycji. Zajmujemy się między innymi: - realizacją obiektów budownictwa jednorodzinnego zarówno stanów surowych jaki i „pod klucz”; - budową myjni samoobsługowych; - robotami remontowymi i adaptacyjnymi obiektów; - konstrukcją i pokryciem dachów; - ogrodzeniami stałymi, tradycyjnymi, systemowymi; - instalacjami elektrycznymi; - kanalizacją deszczową, oraz sanitarną; - przycinką i wycinką drzew; Nasza firma świadcząca usługi w branży budowlanej na najwyższym europejskim poziomie do realizacji zleceń zatrudnia profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonają powierzoną im pracę z najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół. W Green Hill dobieramy tylko najlepsze materiały, dlatego dajemy gwarancję jakości i trwałości naszych realizacji. Jako firma budowlana, która szanuje swojego klienta, zawsze realizujemy zamówienia w wyznaczonych terminach. Przed przystąpieniem do wykonania zadania przedstawiamy naszym klientom kosztorys ofertowy i harmonogram finansowy, na podstawie którego Inwestor ma możliwość zaplanowania wydatków związanych z realizacją budowy czy remontu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEKTRO-MONT INSTALACJE I SYSTEMY ELEKTRYCZNE GRZEGORZ KUNCY »

  ELEKTRO-MONT INSTALACJE I SYSTEMY ELEKTRYCZNE GRZEGORZ KUNCY

  Firma Elektro-Mont zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych. Projektowanie, kosztorysowanie, wykonawstwo oraz serwis instalacji. Nasza oferta obejmuje: - Instalacje Elektryczne - Instalacje Odgromowe - Instalacje Alarmowe / Alarmy - Odkurzacz Centralny / Systemy Odkurzania Centralnego - Instalacje UPS / Zasilanie Bezprzerwowe- Pomiary Instalacji Elektrycznych i Odgromowych - Elektryczne Systemy Grzewcze - Ogrzewanie Podłogowe, Akumulacyjne - Systemy Przeciwoblodzeniowe - podgrzewane podjazdy, dachy, rynny, itp. - Rozdzielnie Elektryczne - montaż, konserwacja, modernizacja - Próby Szczelności Instalacji Gazowych - Obsługa firm, zakładów pracy, instytucji publicznych, obiektów handlowych - Różne nietypowe zlecenia stanowiące wyzwania, którym chętnie będziemy starali się sprostać. W zakresie oferowanych usług posiadamy długoletnie doświadczenie oraz dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami: G1 - Elektryczne G2 - Cieplne G3 – Gazowe do wykonywania prac w każdej z branż na stanowiskach: - Eksploatacja - Dozór - Pomiary Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 29 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MOTO-GAZ EXPERT Jan Kutta »

  MOTO-GAZ EXPERT Jan Kutta

  Zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji gazowych we wszystkich typach samochodów, serwisujemy systemy zasilania gazem LPG montowane w innych warsztatach, świadczymy usługi w zakresie mechaniki pojazdów, a także ich konserwacji. Oferujemy profesjonalną obsługę osób o wieloletnim doświadczeniu w tym zakresie oraz gwarantujemy pełne zaangażowanie w wykonanie pracy. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne jak i firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA »

  RUDNA-NET MARIOLA PIĄTKOWSKA

  Rudna-Net to nie tylko sieć komputerowa z dostępem do Internetu, wykonujemy instalacje teletechniczne, sieci LAN, instalacje sieci CCTV, telewizji przemysłowej, satelitarnej, monitoringu i inne. Prowadzimy sprzedaż i modernizację sprzętu komputerowego i elektronicznego. Działamy w zakresie wdrożeń instalacji telefonii stacjonarnej VoIP, integracji systemów informatycznych oraz doradztwa informatycznego. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO ŚLUSARSKI "WELDERSTAL" Kempka Anna »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO ŚLUSARSKI "WELDERSTAL" Kempka Anna

  Nasze wyroby to: - kombajny do załadunku regałów - taśmociągi - wyciągarki - wciągarki - czesarki - podesty - kontenery - hoppery - instalacje do klimatyzacji oraz wentylacji - drzwi - balustrady - poręcze - bramy - furtki - zadaszenia - kratki ściekowe   Świadczymy także usługi w zakresie: -spawanie stali czarnej -spawanie stali nierdzewnej -spawanie aluminium -montaż instalacji wodnych oraz CO -spawanie kotłów -walcowanie blach do gubości 5mm, L max – 700mm -zwijanie stożków

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU BASECO JAN BASIŃSKI »

  PHU BASECO JAN BASIŃSKI

  Firma Baseco działa na rynku od 1989r; oferuje usługi w zakresie wykonawstwa instalacji grzewczych i sanitarnychZakład został nagrodzony w 2010 na Targach Budma złotym medalem. Nagroda została przyznana za realizację instalacji przeróbki olejów opałowych i recyklingu. Luareat Ogólnolnopolskiego konkursu "RZEMIOSŁO W BUDOWNICTWIE" oraganizowanego przez Wielkopolski Cech Rzemiosł Budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DIOMAR Sp. z o.o. »

  DIOMAR Sp. z o.o.

  Firma przeprowadza instalacje satelitarne i telewizyjne dla hoteli, budynków mieszkalnych, biurowców. Wraz z dystrybucją platformy cyfrowej CYFRA+ oferuje pełen asortyment programowy stacji telewizyjnych. Projektuje także systemy ochrony odgromowej oraz przeciw przepięciami. Sprzedajemy także sprzęt pozwalający samodzielnie skonstruować instalację telewizyjną w sklepach naziemnych i internetowym. Dystybucja stacji czołowych na Polskę.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »