Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'indywidualne':

 • Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI" »

  Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI"

  chcę zachęcić Was do zrobienia pierwszego kroku, o którym wielu z Was myśli od wielu lat, a mianowicie zaczęcia nauki pływania:) Wiem, że macie mnóstwo obaw w związku z tą decyzją, czy podołacie, czy jesteście w ogóle w stanie nauczyć się pływać. Otóż G W A R A N T U J Ę, że każdego dorosłego potrafię nauczyć pływać bez względu na wiek i możliwości, a setki moich zadowolonych uczniów są tego najlepszym przykładem! Nawet jeśli panicznie boicie się wody moje proste ćwiczenia szybko oswoją Was z wodą i pokonacie paraliżujący strach. Do każdego indywidualnie dostosowuję ćwiczenia pływackie, aby w jak najkrótszym czasie zaczął cieszyć się samodzielnym pływaniem. I może trudno w to uwierzyć ale dzięki mojej nauce zaczniecie pływać już po 10 godzinach! Gorąco zachęcam na moje kursy pływackie na Inflanckiej 8, Grzybowskiej, Lindego, Esperanto, Conrada. tel 604839841

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOCO MEDIA Aleksander Kaczmarek »

  LOCO MEDIA Aleksander Kaczmarek

  Całkowita powierzchnia studia to 120m2 klimatycznego poddasza. W skład studia wchodzą 3 pomieszczenia:- klimatyzowany plan zdjęciowy - odejście od tła 9, 5m, szerokość 9m (bez filarów 4, 5m), wysokość 4m- dodatkowe pomieszczenie 3 x 4m- łazienkaSesje zdjęciowe dla modelek i artystów oraz sesje portretowe menedżerów, pracowników oraz zdjęcia grupowe. Możliwość wykonania sesji w studio, plenerze lub w siedzibie firmy. Fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe. Dokumentacja ważnych wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych, akcji promocyjnychPanoramy 360 - Sferyczna fotografia wnętrz, możliwość połączenia kilku fotografii w wirtualną wycieczkę. Fotografia wnętrz oraz architektury. Oferta przeznaczona dla biur projektowych, firm budowlanych oraz deweloperów na potrzeby przetargów, katalogów, dokumentacji. Fotografia reklamowa. Zdjęcia na potrzeby prasy, reklamy, katalogów, kalendarzy, ulotek. Packshoty - Bezcieniowa fotografia produktówIndywidualne kursy fotograficzne, warsztaty z oświetlenia studyjnego oraz z oświetlenia w akcie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FLEMAR" MAREK FLEJSIEROWICZ »

  "FLEMAR" MAREK FLEJSIEROWICZ

  Przedsiębiorstwo Warta oferuje różnorodne ubezpieczenia na życie. Warto zajrzeć na witrynę, aby zaznajomić się z ogólnymi warunkami określonych ubezpieczeń. Zerknij na witrynę, aby pobrać stosowne druki. Zdarza się, że potrzebne jest przygotowanie oświadczenia. Opłaca się zamówić grupowe ubezpieczenie na życie. Na stronie zapoznasz się z tym, jakie korzyści daje grupowe ubezpieczenie na życie. Masowo zamawiane są ubezpieczenia dla firm, gdyż w oparciu o nie podmioty handlowe znakomicie chronią interesy pracowników i nie tylko. Wykupienie polisy w Warcie, pozwoli Ci działać bezpiecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Deutsche Bank Polska S.A. »

  Deutsche Bank Polska S.A.

  Dostępne dzięki Deutsche Bank Polska Indywidualne Konto Emerytalne to program emerytalny w ramach III filaru. Jest opcją dobrowolną, finansowaną z własnych środków. Do najistotniejszych atutów IKE można zaliczyć głównie możliwości osiągnięcia extra zysku oraz korzyści podatkowych (przez co rozumieć należy brak tzw. "podatku Belki" przy spełnieniu wymogów ustawowych). Dodatkowo, umożliwia inwestowanie niewielkich kwot a także wpłaty bez ustalonej częstotliwości. Za kolejny atut IKE w DB Polska można uznać unikatowe strategie inwestycyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNLIMITED JOANNA NICZYPORUK »

  UNLIMITED JOANNA NICZYPORUK

  Unlimited Group Polska jest silną, przestrzegającą zasad firmą outsourcingowo - szkoleniową. Bogate, wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do aktywnego wspierania naszych partnerów biznesowych. Zgrany zespół jest dla nas najważniejszy, gdyż jest podstawą efektywnej współpracy i rozwoju firmy poprzez ustawiczny rozwój jednostek. Istotą Naszego zespołu jest elitarna kadra dla której pożywieniem są wyzwania, innowacja, kreatywność i osiąganie zamierzonych celów. Nasze pozytywne nastawienie jest najbardziej skutecznym narzędziem zmiany. Główne obszary naszej działalności:Skuteczna sprzedaż – outsourcing firmowy. Naszym wyzwaniem jest kreatywne napędzanie mechanizmu popytu - podaży. Skuteczne wspieramy sprzedaż produktów i usług firm na warunkach satysfakcjonujących obie strony. Podstawą jest dla Nas tworzenie długotrwałych relacji biznesowych poprzez świadczenie najwyższej jakości i ilości usług dla naszych partnerów w zgodzie z naszymi wartościami. Praktyczna edukacja – szkolenia. Na przykładzie dynamiki Naszego zespołu wiemy, jak ważny dla ekspansji firmy jest rozwój jej poszczególnych jednostek. Posiadając tą wiedzę wspieramy rozwój firm poprzez szkolenia w szczególności z zakresu umiejętności miękkich i sprzedażowych. Szkolenia są prowadzone w interesujący sposób. 87% czasu przeznaczone jest na aktywizację uczestników. Wszystko to sprawia, że wiedza jest przyswajana w sposób 10 razy szybszy niż za pomocą "suchych" informacji. Sprawiamy, że uczestnicy szkoleń sami dochodzą do wniosków, które pozwalają im sprawniej realizować się na obejmowanych stanowiskach pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA »

  MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA

  Zapraszamy do naszych poradni na terenie Wrocławia i w Długołęce. Przygotowujemy indywidualne programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim programie Body&Food Balance dla osób aktywnych. Poradnia dietetyczna w centrum Wrocławia, w Długołęce, świadczymy usługi w całej Polsce przez internet, odchudziliśmy już setki klientów. Prowadzimy szkolenia, warsztaty dotyczące zdrowego żywienia i żywności. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRITANIA IZABELA JABŁOŃSKA »

  BRITANIA IZABELA JABŁOŃSKA

  Działalność zajmuje się nauką języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów standaryzowanych takich jak egzamin gimnazjalny, maturalny czy sprawdzian szóstoklasisty. Pracujemy w małych grupach do 5-6 osób. Na życzenie naszych Klientów prowadzimy także zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb wymagających Słuchaczy. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Współpracujemy z grupą doświadczonych i rzetelnych tłumaczy, którzy mają duże doświadczenie w wykonywanym zawodzie, a także legitymują się wysoką etyką pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ WIERZBOWSKI »

  USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ WIERZBOWSKI

  Zapraszamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez biuro projektowe Andrzeja Wierzbowskiego. Gromadzimy doświadczenia już od wielu lat, dzięki temu do naszej pracy podchodzimy z największym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją. Przygotowywane przez nas realizacje są zawsze najwyższej jakości pod każdym względem. Bardzo istotnym elementem jest dla nas ergonomiczność przygotowywanych założeń, a także bezpieczeństwo ich użytkowania. Do tego staramy się tworzyć projekty nowoczesne w formie a jednocześnie uniwersalne oraz trafiające w szerokie gusta patrzących na nie ludzi. Zawsze bierzemy również pod uwagę życzenia naszych Klientów- Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. "CAD - PRODUCTION" BRYGIDA ROSIAK »

  P.P.H.U. "CAD - PRODUCTION" BRYGIDA ROSIAK

  P. P. H. U. CAD-production biuro projektowe specjalizuje się w: - Projektowaniu indywidualnym - Sprzedaży gotowych projektów - domy parterowe, piętrowe, szeregowe, bliźniacze, wielorodzinne, drewniane, nowoczesne, pensjonaty, garaże - Adaptacji gotowych projektów budowlanych oraz kompleksową pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę - Projektach z branży sanitarnej i elektrycznej - Projektach dociepleń budynków z kolorystyką - Przeglądach budynków - Inwentaryzacji budynków - Planach zagospodarowania terenu - Nadzoru budowlanego - Sporządzania Świadectw oraz Audytów Energetycznych i certyfikatów - Zarządzania Nieruchomościami dla Wspólnot Mieszkaniowych oraz Przedsiębiorstw - Wyceną nieruchomości W ofercie mamy kilka tysięcy gotowych projektów wiodących Biur Projektowych, których jesteśmy przedstawicielami. Bezpłatnie pomagamy w zakresie: - wyboru projektu, - zakupu projektu, - adaptacje projektu, - projektów przyłączy, - pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę - pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego (posiadamy ofertę 25 banków), - dobór materiałów budowlanych, - optymalizację kosztów i czasu – sporządzenie kosztorysu i harmonogramu budowy, - weryfikację ekip wykonawczych, - nadzór nad całym procesem inwestycyjnym, - wykonanie audytów energetycznych potrzebnych w uzyskaniu premii termomodernizacyjnej oraz remontowej na przedsięwzięcia związane z termomodernizacją, Posiadamy certyfikat Doradcy w ogólnopolskiej sieci doradców Domowy. pl. Współpracujemy z firmami budowlanymi, które podejmą się kompleksowej realizacji projektu.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO INŻYNIERSKIE HS-PROJEKT SEBASTIAN HAZELBUSZ »

  BIURO INŻYNIERSKIE HS-PROJEKT SEBASTIAN HAZELBUSZ

  Biuro projektowe HS-Projekt oferuje kompleksową obsługę budowlanych procesów inwestycyjnych począwszy od przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów, po wykonanie kompletnego projektu budowlanego i kończąc na uzyskaniu pozwolenia na budowę. Wykonujemy projekty indywidualne oraz zajmujemy się adaptacjami projektów typowych. Zapewniamy profesjonalny nadzór nad inwestycjami pełniąc funkcję zarówno kierownika budowy jak i inspektora nadzoru inwestorskiego.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »