Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'impregnaty':

 • HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski »

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Żeby skutecznie zakonserwować nasze obuwie, różnorodne stroje przed wilgocią powinno się wykorzystać do tego impregnaty, które przedstawiane są na witrynie Impragnol. pl. Stosując taki impregnat zapewniamy naszym ubraniom, a również butom najwyższą klasę na wiele lat. Trzeba również zaznaczyć zalety, które gwarantuje impregnacja, która daje możliwość na wygranie pojedynku z wilgocią. Celem dokładnego zaznajomienia się z ofertą firmy Impragnol, zobacz stronę online. Dowiesz się przez nią wszystkich informacji, które pozwolą Ci przekonać się, że mające miejsce tam impregnaty do obuwia albo impregnat do kurtek to znakomity wybór.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INTERFARB S.C. DARIUSZ KĘKUŚ I S-KA »

  INTERFARB S.C. DARIUSZ KĘKUŚ I S-KA

  Firma zajmuje się sprzedażą farb przeznaczonych do dekoracji i ochrony powierzchni drewnianych, metalowych, betonowych i tynkowanych W ofercie znajdują się m. in. farby do wnętrz, farby fasadowe, alkidowe, chlorokauczuki, lakiery renowacyjne, impregnaty, lakiery, bejco-lakiery i farby do drewna jak również kosmetyki samochodowe i chemia budowlana. Tikkurila, Śniezka, Dekoral, Dulux, Delta, Nobiles, Feidal, Atlas, Cekol, Altax,

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCUS SOFT - Adam Czerwonka »

  ARCUS SOFT - Adam Czerwonka

  Firma Arcus soft proponuje impregnacja kostki brukowej oraz impregnaty do betonu. Za pomocą czyszczenie kostki brukowej przy użyciu impregnat do klinkieru mogą państwo odnowić swoją kostkę. Dla budowlańców mamy również najlepszy silikon budowlany który można zamówić na naszej stroni internetowej w łatwy szybki i tani sposób. Nasze produkty wysyłane są pod wskazany przez państwa adres podczas składania zamówienia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SILVER - STONE HANNA MALCHER »

  SILVER - STONE HANNA MALCHER

  Sklep z chemią kamieniarską Silver Stone oferuje fachowe produkty służące do czyszczenia, pielęgnacji oraz impregnacji kamienia sztucznego oraz naturalnego. Powierzchnie kamienne są piękne i mogą cieszyć użytkowników długie lata, o ile są odpowiednio zadbane. Nasze produkty można stosować w pomieszczeniach oraz na zewnątrz - wszystkie są dokładnie opisane, aby klient nie miał problemów podczas stosowania.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VENGA HARTZCHEMIE Sp. z o.o. Sp. j. »

  VENGA HARTZCHEMIE Sp. z o.o. Sp. j.

  W ofercie przedsiębiorstwa Venga Hartzchemie znajduje się szeroki wybór preparatów oraz środków dedykowanych do pielęgnacji, konserwacji oraz dekoracji drewna. Firma gwarantuje szeroką dostępność lejów, lakierów, bejc, czy też impregnatów do drewna, w tym zarówno podłóg drewnianych, tarasów, czy też innych wyrobów drewnianych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz gwarantuje atrakcyjne ceny produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »