Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'impregnat':

 • HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski »

  HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

  Żeby skutecznie zakonserwować nasze obuwie, różnorodne stroje przed wilgocią powinno się wykorzystać do tego impregnaty, które przedstawiane są na witrynie Impragnol. pl. Stosując taki impregnat zapewniamy naszym ubraniom, a również butom najwyższą klasę na wiele lat. Trzeba również zaznaczyć zalety, które gwarantuje impregnacja, która daje możliwość na wygranie pojedynku z wilgocią. Celem dokładnego zaznajomienia się z ofertą firmy Impragnol, zobacz stronę online. Dowiesz się przez nią wszystkich informacji, które pozwolą Ci przekonać się, że mające miejsce tam impregnaty do obuwia albo impregnat do kurtek to znakomity wybór.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR KOT FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA"KLIMA-BET" »

  PIOTR KOT FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA"KLIMA-BET"

  Nasi pracownicy stale rozszerzają swoją wiedzę, nie tylko techniczną, ale plus z zakresu kompleksowej obsługi Klienta. Nasze rozwiązania ogrodzeniowe są z wysokiej próby materiałów, co usuwa konieczność korekt czy napraw. Od lat stawimy na sprawdzone rozwiązania i fabrykantów, dzięki czemu zapewniamy trwałość i długi okres użytkowania. F. P. U. H Klima -Bet to obowiązkowa i solenna firma, która zawsze wywiązuje się z poleconych jej zadań. Polepszamy się bardzo prężnie i dzięki temu, udało nam się przedstawić nasze autorskie rozwiązania. Więcej kardynalnych wiadomości i formularz zgłoszeniowy, , znajdują sie na naszej stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM ZAOPATRZENIA BRANŻY KAMIENIARSKIEJ ALEKSANDRA JASTRZĄB »

  CENTRUM ZAOPATRZENIA BRANŻY KAMIENIARSKIEJ ALEKSANDRA JASTRZĄB

  W naszej ofercie znajdą Państwo, impregnaty, kamienie do szlifowania, folie do piaskowania i wiele innych przydatnych artykułów do obróbki kamienia naturalnego. Istniejemy od 2002r ale nie jesteśmy nowicjuszami. Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów dla branży kamieniarskiej. Staramy się monitorować rynek zwracając uwagę na nowe możliwości i technologie. Służymy doradztwem w dziedzinie obróbki kamienia naturalnego. Nasz sklep oferuje narzędzia i chemię kamieniarską. Autoryzowany dystrybutor firm : Novol, Krzemex, Weha, Tenax. W swojej ofercie posiadamy również produkty firm : Sait, Levis, Celma, Akemi, Literka, Abressa, JoSonias, Ilpa, General, Stanchem, Chem-Stone, Staedtler, Durol, Fila, Novol Home, Aslan bardzo duży wybór impregnatów. ARTYKUŁY ŚCIERNE, DIAMENTOWE, UCHWYTY KAMIENIARSKIE, ELEKTRONARZĘDZIA, PRASĘ KAMIENIARSKĄ, CHEMIE KAMIENIARSKĄ, NARZĘDZIA POMOCNICZE, I INNE MATERIAŁY BRANŻOWE

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Consil Polska Sp. z o.o. »

  Consil Polska Sp. z o.o.

  Preparaty do renowacji materiałów budowlanych, takie jak Dynasil ST, stanowią przedmiot oferty producenta Consil Polska. Firma sprzedaje impregnaty do takich materiałów, jak chociażby kostka, klinkier i piaskowiec. Połączenie silanów z teflonem w produktach z serii Dynasil pozwala na zachowanie paroprzepuszczalności materiałów budowlanych, uzyskanie ich właściwości samoczyszczących oraz odpowiednie zabezpieczenie przed niszczeniem.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCUS SOFT - Adam Czerwonka »

  ARCUS SOFT - Adam Czerwonka

  Firma Arcus soft proponuje impregnacja kostki brukowej oraz impregnaty do betonu. Za pomocą czyszczenie kostki brukowej przy użyciu impregnat do klinkieru mogą państwo odnowić swoją kostkę. Dla budowlańców mamy również najlepszy silikon budowlany który można zamówić na naszej stroni internetowej w łatwy szybki i tani sposób. Nasze produkty wysyłane są pod wskazany przez państwa adres podczas składania zamówienia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »