Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'implanty':

1 · 2 · następna strona »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA »

  INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA

  Wedent to nowoczesny, prywatny gabinet stomatologiczny w samym centrum Stargardu szczecińskiego oferujący pełny zakres usług stomatologicznych w tym : implanty, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, chirurgię stomatologiczną, protetykę i periodontologię. Pracujemy tylko najlepszymi materiałami sprowadzanymi z USA, Japonii i Niemiec. Nie boimy się trudnych przypadków usuwamy złamane narzędzia endodontyczne z kanałów korzeniowych, usuwamy zęby mądrości tzw. ósemki. Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze, bezboleśnie.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed. W przychodni zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ »

  "GAMA-DENT" S.C. JOANNA SZLAGA-MAKŁOWICZ,PATRYK MAKŁOWICZ

  Gamadent to kompleksowy zakres fachowych usług w dziedzinie stomatologii: na przykład zabieg wybielania zębów, wstawianie implantów, stomatologia zachowawcza oraz inne, a wszystko w przystępnych cenach oraz najwyższym standardzie. Leczenia dokonujemy w czterech gabinetach stomatologicznych posiadających najwyższej jakości sprzęty terapeutyczne oraz diagnostyczne dostępne na rynku. Aby być w stanie wykonywać usługi na najlepszym standardzie, gwarantujemy najwyższą jakość nie tylko sprzętu, lecz także wszystkich materiałów wykorzystywanych w celu wypełniania oraz leczenia zębów, tak aby każdy jeden, wykonywany przez nas zabieg stomatologiczny w pełni satysfakcjonował nawet najmocniej wymagających klientów. Sama klinika mieści się w samym centrum Krakowa, aby zagwarantować wygodny dostęp dla wszystkich naszych klientów. Co więcej w okolicy kina Kijów, w sąsiedztwie naszego gabinetu, istnieje szansę, aby skorzystać z darmowego parkingu strzeżonego, by nie musieli się już państwo martwić o miejsce i bezpieczeństwo zostawionego pojazdu. W naszej firmie największym walorem okazuje się być bez cienia wątpliwości kadra lekarska. Wykwalifikowani lekarze nie tylko bez zarzutu wykonają wszystkie zabiegi, ale także służą radą z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej – a całość w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych postępów w medycynie, dlatego zatrudnieni przez nas specjaliści bez ustanku rozszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach w kraju i zagranicą. Nasi lekarze są również członkami Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz OIL w Krakowie, a sam gabinet uzyskał rekomendacje Polskiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej oraz Okręgowej Izby lekarskiej w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać zadowolenie i uśmiech klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDENS-INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA, PRZEMYSŁAW SUDMAN »

  MEDENS-INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA, PRZEMYSŁAW SUDMAN

  Wykonujemy pełny zakres usług stomatologicznych, szczególna specjalność: implanty, uzupełnienia protetyczne o najwyższym standardzie estetycznym, profesjonalne leczenie kanałowe. Oryginalne zdjęcia zrobionych procedur: implanty zębów, korony Lava. Pracujemy na Twoje zadowolenie! Prywatna praktyka dentystyczna MEDENS pracuje dla Was od 1998 roku. Zapraszamy! Proponujemy:wysoki standard wykonywanych zabiegów, za przystępną cenę, profesjonalną poradę, elastyczność w ustalaniu wizyt, dużą eksperiencję zawodową, przyjazny nastrój. Super ceny na implanty i korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu - system Lava.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Centrum Stomatologiczne Demed reklamuje swoją bogatą propozycję na danym portalu online. Wyszkolony zespół profesjonalistów para się takimi dziedzinami stomatologii, jak: chirurgia, ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Obszar usług zawiera: leczenie kanałowe, usunięcie zęba wielokorzeniowego, lakierowanie, wkład koronowy składany. Centrum jest czynne w godzinach wygodnych dla klientów, również podczas weekendu.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ CENTRUM STOMATOLOGII "ESKULAP" EWA IGNACZAK »

  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ CENTRUM STOMATOLOGII "ESKULAP" EWA IGNACZAK

  Jeżeli wizyta u stomatologa jest dla Ciebie przykrą koniecznością i budzi mieszane uczucia - koniecznie odwiedź Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP, który funkcjonuje w Szczecinie od 1999 roku. Oferujemy okazały zakres usług stomatologicznych, dbamy o wysoką jakość przeprowadzanych usług, a przede wszystkim chcemy żeby pacjent czuł się w naszych gabinetach komfortowo oraz bezpiecznie. Nasi lekarze to wybitni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii jak: chirurgia, ortodoncja, protetyka, implantologia, endodondia, pedodoncja i inne. Dodatkowo zapewniamy doraźną pomoc pogotowia stomatologicznego gdzie przyjmujemy nagłe przypadki przez 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i wszystkie święta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów. Więcej o nas na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Vivadental Sp. z o.o. »

  Vivadental Sp. z o.o.

  Europejskie centrum implantologii stomatologicznej VIVADENTAL z Gdańska poleca nowoczesną stomatologię w trosce o bardziej naturalny wygląd i gwarancję zdrowia. Dzięki ogromnej wiedzy, prowadzonym badaniom naukowym i nowoczesnej aparaturze medycznej, zapewnia w pełni profesjonalny przebieg leczenia dentystycznego. Między innymi leczenie implantologiczne zakłada wykorzystanie tytanowych implantów, aby pacjenci mogli cieszyć się pięknym uśmiechem, wyraźną mową i swobodą przy spożywaniu posiłków. Implanty stomatologiczne stosowane przez najlepszych lekarzy służą niezawodnie przez wiele lat gwarantując zdrowie i higienę jamy ustnej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Millenium sp. z o.o. »

  Millenium sp. z o.o.

  Prywatne centrum stomatologiczne funkcjonuje od 2001 roku. Specjalizujemy się w implantologii, implantoprotetyce, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, protetyce estetycznej, metamorfozach uśmiechu, ortodoncji estetycznej. Proponujemy także kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny, bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów, znieczulenie bez strzykawki the Wand, leczenie bez wiertła ozonem oraz zabiegi z zastosowaniem lasera diodowego. Prowadzimy indywidualnie dobrane programy profilaktyczne w oparciu o innowacyjną diagnostykę ryzyka próchnicy z użyciem lasera Diagnodent. Do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych stosujemy skaler ultradźwiękowy piezosurgery (minimalizacja stresu i powikłań). W leczeniu ortodontycznym proponujemy najnowocześniejszy system niewidocznych nakładek Orthocaps oraz aparat lingwalny Incognito. W zakresie stomatologii estetycznej - licówki porcelanowe nie wymagające szlifowania zębów. Prowadzimy specjalistyczne leczenie endodontyczne, także w trudnych przypadkach pod mikroskopem zabiegowym. Dla wygody pacjentów gabinety są klimatyzowane i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Akceptujemy płatność gotówką, kartą i przelewem. Oferujemy kartę abonamentową uprawniającą do bezpłatnych zabiegów i wysokich rabatów oraz program partnerski umożliwiający oszczędności przy opłatach za leczenie. Personel zna język angielski i niemiecki. Dla pacjentów z zagranicy oferujemy noclegi oraz transport z lotniska. Prowadzimy programy abonamentowe dla firm. Akceptujemy prywatne ubezpieczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Piotr Majewski Klinika Implantologiczno - Stomatologiczna »

  Piotr Majewski Klinika Implantologiczno - Stomatologiczna

  Klinika Implantologiczno – Stomatologiczna, której siedziba jest zlokalizowana w Krakowie, oferuje pełen zakres zabiegów dentystycznych. Prowadzone są między innymi zabiegi chirurgii stomatologicznej, leczenia kanałowego czy ortodoncji. Dodatkowo, klinika specjalizuje się w stomatologii i medycynie estetycznej. Istnieje możliwość założenia koron oraz mostów, jak również wszczepienia implantów. Organizowane są też szkolenia dla lekarzy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOGIA DANUTA BORCZYK »

  STOMATOLOGIA DANUTA BORCZYK

  Danuta Borczyk Stomatologia specjalizuje się w takich zabiegach jak wybielanie czy usuwanie zębów, leczenie chorób u dzieci i dorosłych czy leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów trwałych i ruchomych. Każdy odbiorca jest dla nas nadzwyczaj ważny, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zapewnić stałą opiekę dentystyczną na dużym pułapie i spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Nasz pokój przyjęć jest dostosowany do kurowania w podobny sposób dorosłych jak i dzieci. Dbamy o to, aby każda wizyta przebiegała w przyjemnej, relaksującej atmosferze i aby dbanie o zęby było uciechą. Skłonnych do skorzystania z naszej oferty zapraszamy na naszą stronę:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »