Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'identyfikacja wizualna':

 • ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN" »

  ZGAJEWSKI JAN AGENCJA TURYSTYCZNA "JAN"

  KIM JESTEŚMY? WNCREATION to zespół składających się z wykształconych osób, których doświadczenie i profesjonalizm widać poprzez zadowolonych Klientów. Nasza branża za pomocą projektowania graficznego, reklamy, informatyki oraz marketingu pomaga spełniać marzenia. Posiadając szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu Grafiki i Reklamy doradzimy, pomożemy oraz wykonamy projekty wg wymagań każdego Klienta. CO ROBIMY? Nasza kadra jest wyspecjalizowana szczególnie w dziedzinie Grafiki i Reklamy. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientem, staramy się doradzać tak, aby jego rozwój był nie tylko efektywny, ale i widoczny na rynku. Co oferujemy:- projektowanie logo- identyfikacja wizualna- projektowanie graficzne- tworzenie stron www- prezentacje multimedialne- pozycjonowanie- hosting- i inne... JAK PRACUJEMY? Każde nowe zamówienie to dla nas swoista analiza potrzeb i oczekiwań Klienta. Z doświadczenia wiemy, że mogą się one różnić w znaczący sposób. Naszą domeną jest indywidualny sposób podejścia do projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOGARYTM Agencja Reklamy Mateusz Piotr Ślozowski »

  LOGARYTM Agencja Reklamy Mateusz Piotr Ślozowski

  Mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jeśli jednak, nasze pomysły na identyfikację wizualną są faktycznie tak piekielnie dobre to grzechem byłoby nie sprawdzenie tego! Zakładając, że wizerunek firmy zmienia się podobnie jak ludzie, można założyć, że upływający czas dodaje firmie atutów. Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna pozwala potencjalnemu klientowi ujrzeć solidność, tradycję oraz niepowtarzalność, która przez lata decyduje o rynkowej popularności. Można śmiało stwierdzić, że to co dawno temu warunkowało tylko przetrwanie na rynku, teraz generuje zysk. Co takiego pozwoliło przykładowej firmie na szczere zaistnienie na rynku? Dokładnie, dobra identyfikacja wizualna. Skoro potrafiłeś poprawnie odpowiedzieć sobie na to pytanie, dlaczego w takim razie w dalszym ciągu jesteś tak niezdecydowany co to wyboru firmy, która zapewni Tobie taki rynkowy sukces? Jesteśmy osobami bardzo komunikatywnymi cechuje nas solidność, terminowość oraz wysoka kultura osobista. Na co więc czekasz? Skontaktuj się z nami, albo śnij dalej o tym jak wspaniale może być.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZYMON CZOPIK AGENCJA REKLAMOWA NEW VISION »

  SZYMON CZOPIK AGENCJA REKLAMOWA NEW VISION

  Agencja Reklamowa New Vision jest firmą świadczącą usługi z zakresu szeroko rozumianej reklamy i tworzenia wizerunku przedsiębiorstwa. Zapewniana przez nas pełna obsługa reklamy, opiera się na podejmowaniu działań w fazie projektowania, realizacji, a także kontroli naszego produktu. Mając na względzie szczególne znaczenie, jakie reklama i marketing odgrywają w kształtowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku, oferujemy naszym Klientom produkty i usługi najwyżej jakości. Jednocześnie wychodzimy z założenia, że to właśnie wysoka jakość naszych usług, jest najbardziej efektywną forma promocji dla nas samych. Dlatego też, staramy się poprzez odpowiedni dobór narzędzi marketingowych, stawać się kreatorami sukcesu naszych partnerów. Dokładnie analizujemy potrzeby Klienta, by w pełni dopasować proponowane dla niego narzędzia i sposoby reklamy. Posiadana wiedza, pasja, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do Klienta są gwarancją najwyższej jakości usług, które oferujemy. Misją naszej firmy jest tworzenie reklam, które będą skutecznie pomagały naszym Klientom w realizacji nawet najśmielszych celów.

  Spis Firm - Data dodania: 29 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EDUKACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "EDUKACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który chce kreować usługi niestandardowego designu i nowatorskiego podejścia do projektu. Cechuje nas kilkuletnie doświadczenie zdobywane w uznanych firmach. Możemy się pochwalić bogatym portfolio poprzednich przedsięwzięć i wizją nowego konceptu – Aaa Reklamy. Oferujemy kompleksową obsługę projektu, w którym każdy klient posiada osobistego doradcę, który odpowiada za prowadzenie przedsięwzięcia od wstępnego briefu, poprzez kontakt z grafikiem, po końcową akceptacje zamawiającego. Zdobyte doświadczenia uświadomiły nam, jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb, oczekiwań i specyfiki każdego projektu. Wierzymy, że jedynie nowatorskie podejście do przedsięwzięć ma sens i w myśl takiego założenia oferujemy realizacje następujących projektów; • Identyfikacja wizualna, oparta na tworzeniu- znaków, - logotypów- papieru firmowego- wizytówekCałość stanowi spójną ideę, nawiązującą do działalności firmy, jej specyfiki i potrzeb. W projektach stawiamy na przejrzystość, czytelność formy i efekt zapadający w pamięć odbiorców. • Strony www- tworzone od podstaw, lub jedynie poprawiane od strony graficznej- budowanie czytelnego kodu źródłowego, tworzenie paneli administracyjnych • Reklama internetowa w postaci banerów wszystkich formatów • Druki w postaci;- ulotek- plakatów- folderów- katalogów- bilbordów- banerów Czytelny przekaz reklamowy można uzyskać jedynie przy pomocy spójnych graficznie materiałów promocyjnych. Pożądany efekt komunikacyjny zapewnia czytelna identyfikacja, obejmująca wszelkie aspekty kreacji. • CAM czyli city ambient media - niestandardowe, jednorazowe realizacje marketingowe, przybierające takie formy, jak:- marketing partyzancki, wirusowy, trendsetting- reklama kontekstowa, ściśle dopasowana do produktu, grupy docelowej i nietypowego celu kampanii • Opakowania produktów, gadżetów promocyjnych, projekty kart okolicznościowych • Kampania reklamowa które tworzymy od projektu, po realizację • Badania marketingowe-od przygotowania, realizację po analizę i wnioskiZachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, żeby sprawdzić praktyczną stronę realizacji naszych propozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA »

  TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA

  Usługi z zakresu grafiki, fotografii, cyfrowej manipulacji obrazem oraz tworzenia stron internetowych w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla. Reklama, logo, identyfikacja wizualna, fotografia reklamowa i produktowa. Zapraszamy do kontaktu w jakichkolwiek sprawach związanych z naszymi usługami i działalnością. Pracujemy dla klientów z obszaru całej Polski. Warsztat grafiki i fotografii użytkowej Irida działa od 2008 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FORTIS MEDIA" KATARZYNA ŻMUDA »

  "FORTIS MEDIA" KATARZYNA ŻMUDA

  Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę. Na swoim koncie mamy niezliczone realizacje z dziedziny kreacji wizerunku, druku oraz multimediów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama. Oferta firmy: - profesjonalne projektowanie stron internetowych - kreacja logo / systemów identyfikacji wizualnej - projektowanie i druk materiałów reklamowych - upominki reklamowe - reklama zewnętrzna - systemy wystawiennicze Zapraszamy na naszą stronę www. fortismedia. pl Napisz do nas: info@fortismedia.pl

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA FLAGA I-SEE DESIGN »

  ANNA FLAGA I-SEE DESIGN

  Firma I-SEE design, oferuje obsługę graficzną państwa firmy. Jesteśmy studiem reklamowo-graficznym, robimy wyłącznie projekty autorskie, oparte na analizie firmy dla której pracujemy jak i na analizie konkurencji. Zatrudniamy grafików z 10 letnim doświadczeniem jako graficy komputerowi, daje to państwu gwarancje realizacji waszych projektów na najwyższym poziomie. Nasze priorytety to czytelność i estetyka. Realizujemy dla naszych klientów: identyfikację wizualną, projekty graficzne katalogów, folderów, poligrafie dużą i małą, sesje fotograficzne i inne usługi związane z reklamą. Zapewniamy profesjonalne podejście i stały kontakt podczas realizacji. Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszym portfolio na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FABRYKA KONCEPTU SŁAWOMIR JUREWICZ »

  FABRYKA KONCEPTU SŁAWOMIR JUREWICZ

  Czy Twoje logo odzwierciedla potencjał Twojej firmy? Czy mówi o Twoim profesjonalizmie, osobistym zaangażowaniu, nowoczesności rozwiązań i szerokiej ofercie? Na wywarcie pierwszego (dobrego) wrażenia masz zazwyczaj kilka sekund. Projektuję profesjonalne logotypy dla firm oraz inne elementy identyfikacji wizualnej tak, aby Twoja Firma w oczach klienta była taka, jak sam ją widzisz. Dostarczam wszystkie niezbędne formaty plików graficznych, żebyś nie miał problemu w kontaktach z agencjami reklamowymi. Wystawiam fakturę VAT, żebyś wiedział, że posiadasz w pełni legalny projekt. Zapraszam!

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DARIO DESIGN Dariusz Kos »

  DARIO DESIGN Dariusz Kos

  DARIO DESIGN Studio grafiki i reklamy Słubice Jesteśmy młodą, lecz doświadczoną grupą kreatywnych grafików. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie grafiki komputerowej. Zajmujemy się projektowaniem graficznym materiałów do druku i na potrzeby internetu (identyfikacja wizualna firmy, projektowanie logo firmy, księga znaku... ). Zajęcie to daje nam wiele radości, a każdy projekt wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. Podstawową zasadą, którą kierujemy się w pracy jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Łącząc pasje z doświadczeniem tworzymy niebanalne projekty z niepowtarzalną szatą graficzną dostosowaną do specyfikacji firmy, przy zachowaniu aktualnych standardów z dziedziny designu. Projekty wychodzące z naszej pracowni spełniają nie tylko kryteria artystyczne, ale także są dostosowane do strategi marki i marketingu firmy. Stawiamy na oryginalne, nowoczesne i pełne witalności projekty, czytelne dla odbiorców i zarazem profesjonalnew każdym szczególe. Dario design - Zapraszamy

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Łobzowska Studio- Aleksander Karkoszka »

  Łobzowska Studio- Aleksander Karkoszka

  Chcąc wykreować markę, która wyróżniać się będzie wśród innych marek skorzystać należy z usług firmy Łobzowska Studio. Jedną ze specjalności firmy jest właśnie identyfikacja wizualna ale firma zajmuje się również fotografią, grafiką i projektowaniem produktu. Istnieje możliwość wynajęcia studia fotograficznego wraz ze sprzętem a także samego sprzętu. Firma jest też odpowiedzią na hasło "tworzenie stron www Kraków"

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »