Strony związane z hasłem: holowanie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'holowanie':

 • MECHANIKA POJAZDOWA - POMOC DROGOWA PAWEŁ STRABURZYŃSKI »

  MECHANIKA POJAZDOWA - POMOC DROGOWA PAWEŁ STRABURZYŃSKI

  -holowanie autokarów / autobusów -holowanie TIR -holowanie samochodów osobowych, dostawczych i jednośladów -naprawa na drodze -awaryjne otwieranie samochodów -samochody zastępcze ~ wypożyczalnia samochodów Serwis samochodowy: -mechanika -blacharstwo -diagnostyka komputerowa -klimatyzacja ~ napełnianie, serwis -samochody zastępcze Firma nasza istnieje na rynku jarocińskim od 22 lat, w przeciągu których poszerzaliśmy zakres świadczonych usług oraz doskonaliliśmy wyposażenie. W wyniku tego podpisaliśmy szereg umów, m. in. z Komendą Główną Policji w Poznaniu na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Obsługujemy także wszystkie firmy assistance działające na rynku. Dysponujemy sześcioma samochodami specjalnymi (holownikami) przeznaczonymi do usuwania pojazdów. Zakres świadczonych przez nas usług jest wszechstronny: od jednośladów poprzez samochody osobowe, busy aż po samochody ciężarowe i autokary. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AB "ASSISTANCE" KRZYSZTOF MŁOTKOWSKI »

  AB "ASSISTANCE" KRZYSZTOF MŁOTKOWSKI

  Profesjonalna pomoc drogowa działająca na rynku od ponad 20 lat. Zajmujemy się transportem pojazdów do 3, 5 t. oraz awaryjnym uruchamianiem i otwieraniem pojazdów, także dokonujemy drobnych napraw na drodze. Współpracujemy z czołowymi firmami z branzy ubezpieczeniowej /PZU, PZM, EUROP ASSISTANCE itp. / oraz warsztatami naprawczymi gdzie istnieje możliwość bezpośredniego dostarczenia pojazdu do naprawy bez względu na porę dnia. Firma pracuje całodobowo 24 H.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPEED-MAR SERVICE SZWAGRZYK MARIUSZ »

  SPEED-MAR SERVICE SZWAGRZYK MARIUSZ

  Nasza firma oferuje usuwanie drobnych napraw na drodze: - dowozu paliwa, odkręcania kół w pojazdach ciężarowych; - holowanie aut osobowych i dostawczych oraz busów do 3, 5 t; - holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego; - wyciąganie pojazdów z rowu, stawianie pojazdów na koła; - wymiana opon, Wulkanizacja 24h, holowanie. Zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z Pomocą Drogową. Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa czy holowanie pojazdu. Zjawiamy się na czas o każdej porze, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h 7dni w tygodniu!! Potrzebujesz pomocy dzwoń!!!!!!! NAJNIŻSZE CENY W KRAKOWIE I OKOLICACH!!! Podejmiemy współpracę z firmami.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AUTO-HOL"GLIŃSKI GRZEGORZ »

  "AUTO-HOL"GLIŃSKI GRZEGORZ

  Dysponujemy niezawodnym sprzętem holowniczym. Współpracujemy z warsztatami i salonami samochodowymi. Holujemy samochody sportowe z niskim zawieszeniem. Działamy na terenie całej Europy transportując pojazdy zabytkowe. Transport i holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, motocykli, quadów, maszyn budowlanych i rolniczych. Ponadto drobne naprawy na drodze. Oferujemy: awaryjne otwieranie pojazdów, dowóz paliwa, awaryjne uruchamianie pojazdów, zmiana koła, wyciąganie aut z rowów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pan Samochodzik Pomoc Drogowa JAKUB CUKIERSKI »

  Pan Samochodzik Pomoc Drogowa JAKUB CUKIERSKI

  Nasza firma od prawie 5 lat zajmuje się usługami transportowymi, pomocą drogową oraz ratownictwem. Zapewniamy odholowanie każdego pojazdu bez kluczyków z zablokowanymi kołami, aut z zablokowaną skrzynią biegów, sprzętu budowlanego do 14 ton, wszelkiego rodzaju ładowarek oraz koparek. Posiadamy między innymi platformy hydrauliczne, widły do holowania aut z urwanymi kołami. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszą firmą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAWA" ADRIAN MAŃKOWSKI + »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAWA" ADRIAN MAŃKOWSKI +

  Witam Oferuję usługi pomocy drogowej, transportu samochodów całych i powypadkowych oraz innych pojazdów, w tym wózków widłowych i maszyn budowlanych do 4, 5 tony. Zadzwoń!!! 533-533-133 Wystawiam rachunki. Gwarantuję terminowość oraz solidność wykonania usługi. Na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 533 - 533 - 133 Posiadam transportowy CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH wydany przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO oraz LICENCJĘ NA KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS" »

  MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS"

  Całodobowe holowanie pojazdów w kraju i za granicą, szybka i solidna pomoc drogowa. Holowanie Poznań dysponuje specjalistycznym sprzętem, w tym kilkoma holownikami, ponadto prowadzimy także wypożyczalnię lawet. Pomoc drogowa Poznań oferuje transport i holowanie pojazdów na terenie całego kraju jak również Europy. Zdobyte doświadczenie pozwala na odpowiednie wykorzystanie naszych umiejętności, zadbanie o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Działamy przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Świadczymy szeroki zakres: - Pomoc drogowa, - Holowanie, - Laweta, itd.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RANCHO CENTRUM OGRODNICZO ROLNE S.C. IWONA GRYCHOWSKA, MACIEJ GRYCHOWSKI »

  RANCHO CENTRUM OGRODNICZO ROLNE S.C. IWONA GRYCHOWSKA, MACIEJ GRYCHOWSKI

  Całodobowa pomoc drogowq na terenie Wrocławia, okolic oraz całego kraju i zagranicy. Usługi wykonujemy sprawnie i fachowo. Oferujemy także wulkanizacje i drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Warto podkreślić, że nasza praca to nasza pasja, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dysponujemy bezpiecznym, monitorowanym parkingiem strzeżonym. Posiadamy sprzęt do holowania pojazdów do 8 ton. Samochody wyposażone są w klimatyzację i GPS. Przyjmujemy każde zlecenie na holowanie pojazdów. Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS" »

  MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS"

  Pomoc Drogowa Poznań oferuje szeroki wachlarz usług związanych z branżą pomocy drogowej na terenie całej Polski jak również Europy, zawdzięcza to swojej wieloletniej pracy, a zarazem pozyskanemu dzięki temu doświadczeniu. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy poważnie, cenimy sobie solidność, bezpieczeństwo oraz terminowość. Działamy w sposób profesjonalny na co pozwala nam wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, laweta Poznań to coś więcej niż pomoc drogowa to firma, która dba o dobro każdego klienta. Holowanie Poznań: czynne całą dobę, jesteśmy dostępni o każdej porze.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX »

  MAGDALENA WIĄCEK P.H.U. HOL-MAX

  Hol-Max – jako firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca wykwalifikowanych pracowników, działająca na specjalistycznym sprzęcie - oferuje szeroki wachlarz usług związanych z auto holowaniem wszelkiego rodzaju pojazdów i urządzeń. Bo Hol-Max to nie tylko podstawowa oferta związana z holowaniem i lawetą, to coś więcej: dowóz paliwa, drobne naprawy na miejscu awarii, rozładowywanie aut z TIR-a, odpalanie aut, wymiana kół, wypompowanie niewłaściwego paliwa, wyciąganie z rowu i błota, itd. Jako fachowcy w swojej branży działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Na każde zgłoszenie reagujemy błyskawicznie. Terenem działania są: Wrocław, pobliskie miejscowości. Jednak podejmujemy się zleceń także na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalizm w działaniu i bezpieczeństwo Twojego pojazdu. P. H. U. HOL-MAX Magdalena Wiącek ul. Przyjaźni 4e/7 53-030 Wrocław Tel. /fax. 71 719 59 93 Tel. 889 333 111 E-mail: holmax.pomoc@gmail.com Internet: www. pomocdrogowa. i-wroclaw. pl

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »