Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'hale stalowe':

 • FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ »

  FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ

  Firma KOBEX specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej klasy oraz kuszących pod względem cenowym konstrukcji stalowych. Do zadań kompetentnych pracowników wlicza się montowanie hal stalowych, a także obudowywanie ich blachą trapezową. Firma oferuje hale magazynowe, które posiadają ochronę antykoryzyjną w postaci ogniowego cynkowania. Zakład wykonuje hale w rozmaitych wymiarach, w zależności od preferencji odbiorcy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "REMO" S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "REMO" S.C.

  Z całego serca motywujemy wszystkich obecnych, konsekwentnych, jak i perspektywicznych mocodawców prywatnych lub korporacyjnych do dokładniejszego zapoznania się z kompleksowym asortymentem programowym, lub też artykułów popularnej regionalnej grupy REMO S. C. Płyta Obornicka, dostawcy nowej generacji realizacji z zakresu substytuty budulcowe. W niniejszej pełnej panoramie ofert REMO S. C. widnieje również demontowanie czy niwelacja nadzwyczaj szkodzącego komponentu, jakim jest legendarny azbest, jak również tworzenie albo odnowa budynków z sektora hale stalowe o innowacyjnej strukturze. Energooszczędne, w znacznym stopniu funkcjonalne płyty warstwowe bądź płyty ścienne REMO znamionują się dobrymi parametrami cieplnymi, więc popularyzowane są przez wiodących polskich profesjonalistów w dziedzinie budownictwa. Opatentowana przez firmę REMO S. C. powierzchniowa płyta warstwowa zapewniana jest w różnego charaktery albo rozmiaru wersjach na ściany albo na dachy, w całościowej ofercie kolorystycznej. S. C. REMO – artykuły na dekady.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LARGO HALE SP. Z O. O. »

  LARGO HALE SP. Z O. O.

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Largo Hale z Gdańska. Naszą specjalizacją jest planowanie i konstrukcja hal stalowych. Nasza oferta to: doradztwo inwestycyjne, opracowywanie koncepcji, wyceny, wizualizacje, kosztorysowanie, planowanie "pod klucz", kompleksowe dostawy prefabrykowanych hal stalowych, montaż hal, generalne wykonawstwo inwestycji, działanie inwestora zastępczego, funkcja inspektora nadzoru. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi użytkownicy byli wiecznie usatysfakcjonowani. Gwarantujemy punktualną realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w celu omówienia wszystkich detali. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane "JARBUD" s.c. Jan Jaroń, Paweł Jankowski »

  Przedsiębiorstwo Budowlane "JARBUD" s.c. Jan Jaroń, Paweł Jankowski

  Firma Zajmuje się przede wszystkim rozbudową obiektów przemysłowych, projektowaniem, budową, produkcją i montażem hal, wiat, chłodni i innych konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Wykonuje także roboty ziemne i fundamentowe oraz roboty elewacyjne (docieplenia ścian) i projekty kolorystyki elewacji. Firma posiada pełne usprzętowienie do prowadzonych robót. Długoletnie doświadczenie załogi oraz wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie budownictwa pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HALSTAL" Sp. z o.o. »

  "HALSTAL" Sp. z o.o.

  Firma Halstal oferuje swoim klientom hale Astron, produkowane w fabryce Dikirch w Luxemburgu. Na przestrzeni wielu lat naszą specjalnością stała się ich dystrybucja i montaż. Hale Astron projektowane są pod specjalne indywidualne zamówienia lub wedle standardowych planów. Oferujemy Państwu hale stalowe produkowane z wysokiej jakości stali, odpornej na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Hale systemowe są to niezwykle praktyczne konstrukcje, które świetnie sprawdzają się w przemyśle i gałęzi usług. Hale te składają się z odrębnych modułów, dzięki czemu bardzo szybki jest proces ich montażu. Zapraszamy Państwa do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN TOMCZAK ITPMAR »

  MARCIN TOMCZAK ITPMAR

  ITPMAR Hal Namiotowe to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji hal stalowych i hal namiotowych stalowej konstrukcji. Wszystkie oferowane tu hale spełniają wszelkie wymogi techniczne. Charakteryzuje ich spora wytrzymałość na śnieg. Bezpieczeństwo priorytet w firmie ITPMar. Na zbudowanie hal namiotowych i stalowych niepotrzebne jest pozwolenie budowlane. Cały szkielet konstrukcji opiera się na profilach.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Joanna Berlińska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ BER-MED WIELISZEW z siedzibą 05-135 Wieliszew ul. Niepodległości 85 »

  Joanna Berlińska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ BER-MED WIELISZEW z siedzibą 05-135 Wieliszew ul. Niepodległości 85

  ZPHU STALKON - producent konstrukcji stalowych zaprasza. Jesteśmy firmą posiadającą siedzibę w Legionowie a nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. STALKON od początku swej aktywności stawiał na wysoką jakość świadczonych usług oraz fachowe podejście do kontrahentów. Wykreowaliśmy zatem firmę o nowoczesnym zapleczu produkcyjnym, mającą wykwalifikowanych pracowników. Przez lata aktywności staliśmy się wykonawcami hal produkcyjnych, przemysłowych a także pawilonów handlowych. Wykonujemy również mniejsze konstrukcje stalowe w postaci: drzwi, bram, zadaszeń, pomostów produkcyjnych, ogrodzeń oraz profili ogrodzeniowych. Szczegóły naszej działalności umieściliśmy na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI »

  PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

  ZRB Zawadzki jest wieloletnią firmą budowlaną. Działamy na terenie całego kraju. Zrealizowaliśmy projekty, które wymagają szczególnych warunków. Zakładaliśmy na wielu budynkach dachy. Mamy doświadczenie w montowaniu różnego rodzaju dachów. Zajmujemy się również obudową hal oraz obiektów przemysłowych. Proponujemy odśnieżanie dachów oraz outsourcing ogólnobudowlany. Proponujemy sprawną realizację zleceń.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »