Strony związane z hasłem: grupowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'grupowe':

 • BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AMETYST KRZYSZTOF STAŃCZYK »

  BIURO PODRÓŻY PL TRAVEL, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AMETYST KRZYSZTOF STAŃCZYK

  Wszystkie wyjazdy przez nas organizowane łączy opieka wykwalifikowanych pilotów i przewodników, odpowiedni dobór hotelu, restauracji i środka transportu oraz optymalna realizacja programu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek, wczasów, pielgrzymek i innych imprez. Osobiście odwiedziliśmy wszystkie polecane miejsca, sprawdziliśmy oferowane hotele i restauracje. Wszystko, by czuwać nad sprawną organizacją i przebiegiem wyjazdu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FLEMAR" MAREK FLEJSIEROWICZ »

  "FLEMAR" MAREK FLEJSIEROWICZ

  Przedsiębiorstwo Warta oferuje różnorodne ubezpieczenia na życie. Warto zajrzeć na witrynę, aby zaznajomić się z ogólnymi warunkami określonych ubezpieczeń. Zerknij na witrynę, aby pobrać stosowne druki. Zdarza się, że potrzebne jest przygotowanie oświadczenia. Opłaca się zamówić grupowe ubezpieczenie na życie. Na stronie zapoznasz się z tym, jakie korzyści daje grupowe ubezpieczenie na życie. Masowo zamawiane są ubezpieczenia dla firm, gdyż w oparciu o nie podmioty handlowe znakomicie chronią interesy pracowników i nie tylko. Wykupienie polisy w Warcie, pozwoli Ci działać bezpiecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ SOCHA »

  MACIEJ SOCHA

  Manifold jest firmą świadczącą usługi przewozu osób na terenie Krakowa oraz Województwa Małopolskiego. Nasza firma oferuje Państwu usługi przewozu osób podzielone na cztery grupy: wycieczki; transfery; wynajem samochodów z kierowcą na określony czas (wg ryczałtu dziennego) i wynajem według stawki kilometrowej (zlecenia niestandardowe). Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, biur turystycznych jak również hoteli, hosteli, apartamentów, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GODEALLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GODEALLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  GoDealla to portal z zakupami grupowymi, który obejmuje obfity wachlarz ofert. Wliczają się do nich artykuły, pochodzące od cieszących się dużym poważaniem przedsiębiorstw. Informacje o usługach są ciągle aktualizowane, dzięki czemu nie przeoczysz żadnej z nich. Kupony zniżkowe i promocyjne oferują restauracje i kawiarnie, sklepy sportowe. Ważnym atutem witryny są sięgające aż 80% obniżki cenowe w takich miastach, jak Poznań, Szczecin, Kraków. Zapraszamy do zaznajomienia się z katalogiem prezentów okolicznościowych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »