Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'grunty':

 • ZPR MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZPR MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA

  Strona www. tuznajdziesz. pl to miejsce gdzie można znaleźć obszerną bazę mieszkań, domów oraz działek zarówno na sprzedaż jak i wynajem/dzierżawę. Oprócz ogłoszeń nieruchomości posiadamy bogaty wybór materiałów budowlanych, wykończeniowych. Osoby zmagające się z trudem aranżacji, wyposażenia, budowy domu mogą skożystać z oferowanych przez nas rysunków CAD, programów kosztorysowych, które mogą być niezwykłym ułatwieniem prac remontowo-budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek »

  NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek

  Biuro NIERUCHOMOŚCI KLAREN, oferuje usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów oraz gospodarstw rolnych. Podczas procesu zakupu nieruchomości zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę począwszy od wyboru nieruchomości do sfinalizowania transakcji. Pomagamy w uzyskaniu kredyty hipotecznego na zakup nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami numer 7767, zdobyta po egzaminie państwowym. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami “DOSPON” oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Umowę o pośrednictwo z osobą fizyczną lub firmą otwieramy bezpłatnie.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE »

  KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE

  Akcent Office Biuro Nieruchomości od 1997 roku działa we Wrocławiu. Zakres naszej działalności to pośrednictwo nieruchomości, obsługa nieruchomości, sprzedaż gruntów, wynajem mieszkania biura i domu. W naszym serwisie oferujemy najlepsze i najtańsze nieruchomości we Wrocławiu oraz super zdjęcia i informacje, a także aktualności z Wrocławia i ogólnopolskie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA GAMA ADAM GARBULSKI »

  PRACOWNIA GAMA ADAM GARBULSKI

  W naszej ofercie znajdą Państwo: podłogi drewniane, panele laminatowe, wykładziny podłogowe z przeznaczeniem do obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, specjalną linię drewna do łazienek, podłogi korkowe, podłogi ze skóry, tarasy drewniane i kompozytowe, systemy wycieraczkowe, listwy przypodłogowe oraz pełną ofertę chemii (grunty, masy, kleje, lakiery, oleje, woski oraz środki pielęgnacyjne).

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »