Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'grafika':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • ESENCJA Sp. z o.o. »

  ESENCJA Sp. z o.o.

  ESENCJA POMYSŁÓW W filozofii istota, esencja jest samym sednem rzeczy, ich prawdziwą naturą, wiedzą, która wydaje się osiągalna jeśli tylko wgłębimy się w poznanie świata... Zespół ESENCJA kreatorzy reklamy dociera do sedna sprawy. Doświadczenie wyniesione z wielu branż pozwala nam na łączenie oryginalnych i skutecznych pomysłów w realizacji skomplikowanych kreacji, praktycznych wizji przy nietypowych inicjatywach i wdrażania nowoczesnych idei do tradycyjnych projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach »

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach została założona przez mgr inż. arch. Arkadiusza Hołdę. Uczelnia posiada uprawnienia szkoły wyższej nadane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 15 grudnia 2003 roku. Wpisana jest do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 143. Programy i plany studiów są zgodne ze standardami Ministerstwa Nauki Szkolnictwa Wyższego. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, jest pierwszą w regionie, niepubliczną wyższą uczelnią, która rozpoczęła kształcenie inżynierów na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz licencjatów i magistrów na kierunku Architektura Wnętrz. Ponadto uczelnia prowadzi kierunki: Budownictwo, Gospodarka Przestrzenna - studia inżynierskie, Wzornictwo - studia licencjackie oraz Grafika – studia jednolite magisterskie. Uczelnia akredytowana przez Państwową Komisję Akredytacyjną. Uczelnia otrzymała Certyfikat Wiarygodna Szkoła Kierunki studiów: • Architektura i Urbanistyka - 4-letnie studia inżynierskie, w przygotowaniu uzupełniające studia magisterskie, • Architektura Wnętrz - - 4-letnie licencjackie, 2-letnie uzupełniające studia magisterskie, • Budownictwo - 4-letnie studia inżynierskie, o Drogi i autostrady. o Budownictwo mieszkaniowe o Nowoczesne technologie. o Zarządzanie inwestycjami. o Nieruchomości. o Renowacja i modernizacja. • Wzornictwo 4-letnie licencjackie, o Projektowanie mody. o Projektowanie biżuterii. • Gospodarka Przestrzenna - 4-letnie studia inżynierskie, o Architektura Krajobrazu. o Inwestycje i nieruchomości. o Transport i komunikacja. • Grafika – 5-letnie studia magisterskie o Animacja 3D, cyfrowa edycja video i montaż o Grafika komputerowa i multimedia o Grafika reklamowa • Reżyseria – kierunek w przygotowaniu • Aktorstwo – kierunek w przygotowaniu Studia Podyplomowe na kierunkach: • Architektura Wnętrz • Urbanistyka i Planowanie Przestrzenne • Zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Ponadto uczelnia prowadzi : • Kurs ArchiCAD • Kurs AutoCAD • Kurs Adobe Photoshop • Kurs 3D studio max • Kursy Rysunku

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EDUKACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "EDUKACJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który chce kreować usługi niestandardowego designu i nowatorskiego podejścia do projektu. Cechuje nas kilkuletnie doświadczenie zdobywane w uznanych firmach. Możemy się pochwalić bogatym portfolio poprzednich przedsięwzięć i wizją nowego konceptu – Aaa Reklamy. Oferujemy kompleksową obsługę projektu, w którym każdy klient posiada osobistego doradcę, który odpowiada za prowadzenie przedsięwzięcia od wstępnego briefu, poprzez kontakt z grafikiem, po końcową akceptacje zamawiającego. Zdobyte doświadczenia uświadomiły nam, jak ważne jest indywidualne podejście do potrzeb, oczekiwań i specyfiki każdego projektu. Wierzymy, że jedynie nowatorskie podejście do przedsięwzięć ma sens i w myśl takiego założenia oferujemy realizacje następujących projektów; • Identyfikacja wizualna, oparta na tworzeniu- znaków, - logotypów- papieru firmowego- wizytówekCałość stanowi spójną ideę, nawiązującą do działalności firmy, jej specyfiki i potrzeb. W projektach stawiamy na przejrzystość, czytelność formy i efekt zapadający w pamięć odbiorców. • Strony www- tworzone od podstaw, lub jedynie poprawiane od strony graficznej- budowanie czytelnego kodu źródłowego, tworzenie paneli administracyjnych • Reklama internetowa w postaci banerów wszystkich formatów • Druki w postaci;- ulotek- plakatów- folderów- katalogów- bilbordów- banerów Czytelny przekaz reklamowy można uzyskać jedynie przy pomocy spójnych graficznie materiałów promocyjnych. Pożądany efekt komunikacyjny zapewnia czytelna identyfikacja, obejmująca wszelkie aspekty kreacji. • CAM czyli city ambient media - niestandardowe, jednorazowe realizacje marketingowe, przybierające takie formy, jak:- marketing partyzancki, wirusowy, trendsetting- reklama kontekstowa, ściśle dopasowana do produktu, grupy docelowej i nietypowego celu kampanii • Opakowania produktów, gadżetów promocyjnych, projekty kart okolicznościowych • Kampania reklamowa które tworzymy od projektu, po realizację • Badania marketingowe-od przygotowania, realizację po analizę i wnioskiZachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, żeby sprawdzić praktyczną stronę realizacji naszych propozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SHS Studio Piotr Kozikowski »

  SHS Studio Piotr Kozikowski

  SHS Studio to multidyscyplinarna agencja reklamowa z siedzibą w Iławie. Rozbudowana oferta produktów, konkurencyjne ceny i wysoka jakość to atuty, które decydują o stale rosnącej bazie zadowolonych klientów. Do wydruków wielkoformatowych używamy doskonałej maszyny firmy ROLAND. Stosowane oryginalne tusze pozwalają na uzyskanie żywych i trwałych barw. Powlekanie laminatem wydruków na foliach przedłuża ich żywotność i uodparnia na czynniki atmosferyczne oraz drobne zarysowania. Do wydruków używamy folii monomerycznych i one way vision firmy AVERY, folii przetłoczeniowych firm ORACAL i 3M. Materiały banerowe o gramaturze 500g/m2 to doskonałe wyważenie między niską ceną, a trwałością. Projekty graficzne wykonywane są przy pomocy oryginalnego oprogramowania ADOBE (Photoshop, Illustrator, InDesign).

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DIGITAL FACTORY Bartosz Arendt »

  DIGITAL FACTORY Bartosz Arendt

  Digital Factory to nowoczesna agencja reklamowa, wykorzystująca cyfrowe i tradycyjne media do skutecznego realizowania celów marketingowych. Swobodnie poruszamy się w dziedzinie Internetu i multimediów, projektowaniu graficznym oraz fotografii. W przemyślany sposób operujemy barwą, formą i techniką, dzięki czemu kreowane przez nas projekty są nie tylko efektowne ale i skuteczne. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenia pozwalają zaproponować Państwu kompleksową obsługę reklamową. Oferta Digital Factory opiera się na trzech zasadniczych dziedzinach: nowoczesnych technologiach internetowych i multimedialnych, tradycyjnym projektowaniu graficznym na potrzeby druku oraz profesjonalnej fotografii. W każdej z nich posiadamy równą biegłość i duże doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami. Dzięki temu możemy proponować Państwu kompleksową ofertę na wysokim poziomie. Internet i multimedia - serwisy firmowe - sklepy internetowe - portale społecznościowe - fora internetowe - mailingi - reklamy internetowe - prezentacje multimedialne - video w internecie - optymalizacja stron www Projektowanie graficzne - logotypy - ulotki - plakaty - foldery - bannery - opakowania - teczki firmowe - wizytówki - i wiele innych Fotografia - fotografia reklamowa - fotografia studyjna - fotografia produktów - dokumentacja fotograficzna - fotografia okolicznościowa - portret - fotoreportaż - fotografia panoramiczna (360°) - retusz fotografii Aby uzyskać więcej informacji oraz zapoznać się z przykładami realizacji, zapraszamy na stronę internetową agencji. Pozdrawiamy Agencja reklamowa Digital Factory

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CODE-R Robert Klim »

  CODE-R Robert Klim

  Zajmuję się projektowaniem stron internetowych, grafiki oraz tworzeniem oprogramowania dedykowanego. Strony internetowe są obecnie najpopularniejsza formą promocji w internecie. Codziennie miliony ludzi korzystają z tego medium, szukają informacji o produktach i usługach, robią zakupy. Jest to więc ogromny rynek na którym w obecnym świecie zwyczajnie trzeba zaistnieć. Strona internetowa może być nie tylko reklamą Twojej firmy dostępną 24 godziny na dobę, ale także platformą do komunikacji z klientem lub aplikacją wspomagającą zarządzanie przedsiębiorstwem. Gwarantuję usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. W pracy korzystam z najnowszego oprogramowania firmy Adobe (Adobe Web Premium Design CS5). Jeśli masz jakieś pytania lub pomysł na swój serwis nie czekaj i skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania. Oferta: 1. Oprogramowanie dedykowane. 2. Strony internetowe. 3. Sklepy oraz aplikacje internetowe. 4. Aktualizacja stron internetowych. 5. Projektowanie grafiki. 6. Doradztwo w zakresie informatyki. 7. Prezentacje multimedialne. 8. Outsourcing IT. Wystawiam faktury VAT-MP.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JOANNA WĘGLIŃSKA BORIA.PL »

  JOANNA WĘGLIŃSKA BORIA.PL

  Firma boria. pl istnieje od 2007 roku. Zrealizowaliśmy wiele projektów. Wykonujemy różnego rodzaju strony internetowe od prostych wizytówek po rozbudowane serwisy z autorskimi systemami do zarządzania treścią CMS. Zajmujemy się również aktualizacją serwisów internetowych, np. strona festiwalu SPUTNIK NAD POLSKĄ lub festiwalu WISŁA. Pracujemy z Klientami z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA »

  TOMASZ JASTRZĘBSKI IRIDA

  Usługi z zakresu grafiki, fotografii, cyfrowej manipulacji obrazem oraz tworzenia stron internetowych w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla. Reklama, logo, identyfikacja wizualna, fotografia reklamowa i produktowa. Zapraszamy do kontaktu w jakichkolwiek sprawach związanych z naszymi usługami i działalnością. Pracujemy dla klientów z obszaru całej Polski. Warsztat grafiki i fotografii użytkowej Irida działa od 2008 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA DEJA, STUDIO FOTOGRAFICZNE "MIRUŚ" »

  ELŻBIETA DEJA, STUDIO FOTOGRAFICZNE "MIRUŚ"

  Studio Foto Miruś Fotografia & Poligrafia istnieje na rynku od 1948 r. Jest to firma rodzinna, która kontynuuje ponad stuletnie tradycje. Naszą misją jest ciągłe udoskonalanie jakości wykonywanych przez nas usług. Jako firma fotograficzno-poligraficzna główny nacisk kładziemy na najnowocześniejsze technologie i zapewnianie naszym klientom najwyższych standardów. Nasza wieloletnia praktyka w fotografii oraz ciągłe doskonalenie się w usługach poligraficznych sprawiają, że jesteśmy uznawani za jeden z najbardziej doświadczonych, a jednocześnie sięgających po najnowocześniejsze rozwiązania zakładów na trójmiejskim rynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SMILEWORLD Mariusz Jasiak »

  SMILEWORLD Mariusz Jasiak

  Fotografia i grafika. Studio fotomontażu, renowacji, stylizacji i retuszu zdjęć. Grafika stron www. Przekrocz z nami granice wyobraźni! Wykonujemy różnego rodzaju obróbki fotograficzne oraz usługi graficzne. Polecamy wszelkiego rodzaju fotomontaże dzięki którym wasze fotografie zachwycą innych lub ozdobią wnętrza waszych domów. Szczególnie polecamy usługi Plakat Filmowy oraz Okładka z Gazety w których możecie stać się bohaterem na plakacie filmowym lub okładce czasopisma. Foto-Grafika jest dla miłośników fantazji i pięknych fotomontaży, gdzie przekraczamy granice wyobraźni. Dla ludzi ceniących sobie piękny styl dawnych fotografii mamy w ofercie stylizację zdjęć, gdzie wasze fotografie nabiorą wyglądu i charakteru minionej epoki, oraz renowację zniszczonych fotografii. Profesjonalny retusz zdjęć polecamy początkującym i zawodowym modelkom do portfolio, oraz każdemu kto chce żeby jego zdjęcia wyglądały jak z katalogu. Działy Dzieciaczki i Zwierzaczki są dla wszystich kochających dzieci i zwierzęta, chcących pokazać ich w oryginalny sposób. Oferta dla firm obejmuje wszelkiego rodzaju projekty graficzne począwszy od projektowania logo firmy lub produktu poprzez wizytówki, karty stałego klienta, broszury, ulotki itp. do grafiki witryny internetowej ( strony www ).

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »