Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'geodezja':

1 · 2 · następna strona »
 • MIEDZA NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA EWA WESOŁOWSKA »

  MIEDZA NIERUCHOMOŚCI I GEODEZJA EWA WESOŁOWSKA

  Głównym celem naszej strategii jest satysfakcja klienta oraz szacunek dla jego czasu i pieniędzy. Osiągamy to oferując Państwu kompleksową obsługę nieruchomości. Jako jedyni na rynku świadczymy usługi zarówno z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, geodezji, ubezpieczeń, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej oraz sprzedaży projektów budowlanych. Bogate doświadczenie, posiadanie niezbędnych licencji i uprawnień oraz referencje od największych firm działających na polskim rynku to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Szeroki wachlarz usług pozwala nam "zaopiekować" się Państwem na każdym etapie planowanej inwestycji. Od momentu kupna ziemi, poprzez wybór projektu, sporządzenie map i wytyczenie budynku do sporządzenia dokumentacji niezbędnej do zakończenia inwestycji – zapewniamy sprawną i fachową obsługę. Jeśli więc potrzebujesz pomocy przy sprzedaży mieszkania, chcesz podzielić działkę, ubezpieczyć dom, kupić projekt – przyjdź do nas. To wszystko dostaniesz w jednym miejscu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INWESTGEO" Usługi geodezyjne Przemysław Mazur »

  "INWESTGEO" Usługi geodezyjne Przemysław Mazur

  Jesteśmy firmą Geodezyjną, która wykonuje usługi na terenie Warszawy i okolic. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm z branży budowlanej jak również małych inwestorów oraz osób prywatnych. Nasza kadra to wykfalfikowani absolwenci wyższych uczelni technicznych z wieloletnim doświadczeniem. Poradzimy sobie z każdym zagadnieniem z dziedziny Geodezji. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie renomowanych firm. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologi pozwala nam na szybkie oraz precyzyjne wykonywanie wszelkich prac geodezyjnych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KONRAD KONIARZ GRUPAB12 »

  KONRAD KONIARZ GRUPAB12

  Szanowni Państwo Pragniemy zaoferować Państwu usługi geodezyjne z zakresu kompleksowej obsługi inwestycji, wykonywania map do celów projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia przyłączy i budynków, sporządzania dokumentacji GIS dla gazowni, obsługi prawnej, regulacji stanów prawnych nieruchomości gruntowych, podziałów działek i wznowienia granic. Firma istnieje na rynku już od 1997 roku i do tej pory obiektem naszych działań był głównie rynek pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy profil działalności naszej firmy o usługi geodezyjne. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą geodetów – młodzi inżynierowie łączą swoje pomysły i zapał do pracy z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem geodetów uprawnionych. Posiadamy nowoczesny sprzęt (tachimetry, GPS-y) i oprogramowanie, które pozwala stawić czoła każdemu zleceniu z dziedziny geodezji. Obsługujemy zarówno małe jak i duże inwestycje na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysoką jakość wykonywanych usług za przystępną cenę. Jako GRUPA B12 jesteśmy uważani za firmę solidną, uczciwą, a co najważniejsze otwartą na potrzeby Klientów i umiejącą ich słuchać. Z wyrazami szacunku, GRUPA B12 Usługi Geodezyjne W razie jakichkolwiek pytań i chęci podjęcia współpracy z naszym biurem, prosimy o kontakt: Karina Koniarz tel. 0 602-150-746, e-mail: karina@b12.pl Andrzej Ćwik tel. 0 602-150-716, e-mail: andrzej@b12.pl Władysław Leszczyński geodeta uprawniony nr upr. 15106 Mieczysław Jadowski geodeta uprawniony nr upr. 888 INFOLINIA: +48 12 357-27-57, +48 18 549-20-12, +48 602-150-756, fax +48 12 267-04-29, e-mail: info@b12.pl, gg: 6698670, www. geodetapomiary. pl, czynna od 8 do 20, w soboty od 9 do 17 I ODDZIAŁ: 30-318 Kraków, ul. Bałuckiego 12 II ODDZIAŁ: 32-020 Wieliczka, Rynek Górny 12 III ODDZIAŁ: 34-400 Nowy Targ, ul. Kazimierza Wielkiego 5

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI "DE JANAUIS BP" RYSZARD JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKI »

  BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI "DE JANAUIS BP" RYSZARD JANAUIS ŚWIĘĆKOWSKI

  Obsługa Inwestycji budowlanych, sprawy formalne do pzowolenia na budowę, doradztwo finansowe, doradztwo techniczne, projekty insywiduwalne, geodezja, geologia, największy na kaszubach przedstawiciel renomowanych biur projektowych, sprzedaż projektów gotowych, obsługa rolnictwa, nadzór budowlany, kosztorysowanie robót budowlanych, budowa stany surowe, docieplenia, kontrole obiektów, wczasy na kaszubach

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Janusz Gruda. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE »

  Janusz Gruda. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE

  Firma świadczy usługi z zakresu geodezji i kartografii. Konkurencyjne ceny - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce cennik. Wszystkie ceny podlegają negocjacjom. Wykonujemy między innymi: mapy do celów projektowych; wytyczenia budynków; pomiary powykonawcze budynków wraz z przyłączami; podziały nieruchomości; wznowienia znaków granicznych; kompleksową obsługę inwestycji; opracowania do celów prawncyh

  Spis Firm - Data dodania: 21 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEOWIZJA USŁUGI GEODEZYJNE PAWEŁ ŚLIWECKI »

  GEOWIZJA USŁUGI GEODEZYJNE PAWEŁ ŚLIWECKI

  Geowizja jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą geodezyjną, którą tworzy doświadczona i ambitna kadra pracownicza. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych jak i firm i instytucji. W pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt geodezyjny, a także nowoczesne technologie GPS. Jesteśmy firmą otwartą na nowe wyzwania i ciekawe projekty na terenie całego kraju. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW PISZCZATOWSKI GEODEZJA WYCENA NIERUCHOMOŚCI »

  ZBIGNIEW PISZCZATOWSKI GEODEZJA WYCENA NIERUCHOMOŚCI

  Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości to niewielka firma z Białegostoku prowadzona przez mgr inż. Zbigniewa Andrzeja Piszczatowskiego oferująca swoje usługi w dwóch dziedzinach:geodezja, wycena nieruchomości. Prowadzący firmę mgr inż. Zbigniew Piszczatowski to doświadczony geodetauprawniony oraz rzeczoznawca majątkowy. Firma świadczy usługi na terenie północno-wschodniej Polski, zwłaszcza w Białymstoku i jego szeroko rozumianych okolicach.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEODETA mgr inż. Stanisław Bank »

  GEODETA mgr inż. Stanisław Bank

  Firmę tworzy zespół ludzi, których zaangażowanie, gruntowna wiedza teoretyczna i doświadczenie w pracy terenowej sprawiają, że oferowane usługi geodezyjne nacechowane są wysokim stopniem profesjonalizmu. Świadczymy bardzo szeroki zakres usług z zakresu geodezji i kartografii – głównie na terenie powiatu wejherowskiego, kartuskiego, puckiego i lęborskiego. Prace wykonujemy z należytą starannością, z zachowaniem przepisów prawnych i zasad pomiarów geodezyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 14 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEO-BEK USŁUGI GEODEZYJNE GRZEGORZ BEKIER »

  GEO-BEK USŁUGI GEODEZYJNE GRZEGORZ BEKIER

  Firma Geo-Bek z Wrocławia przeprowadza kompleksowe usługi geodezyjne. Zajmujemy się obsługą prywatnych klientów indywidualnych, ale również obsługujemy większe firmy projektowe oraz wykonawcze. Do naszych zadań należy wykonanie: precyzyjnych, kompleksowych pomiarów wysokościowo-sytuacyjnych, na podstawie których możliwe będzie prowadzenie dalszych działań projektowych oraz budowlanych. Przyjmujemy zlecenia dotyczące podziałów, rozgraniczeń nieruchomości (gruntów) z okazaniem ich granic i obsługi większych inwestycji na terenie całego powiatu wrocławskiego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszelkie podjęte działania gwarantują efektywną, sprawną oraz profesjonalną realizację zlecenia. Posiadamy niezbędne uprawnienia zawodowe w zakresie geodezji oraz kartografii, które pozwalają nam na wdrożenie wielu zaawansowanych działań. Wszelkie prace geodezyjne staramy się wykonywać sprawnie, efektywnie i profesjonalnie. Na podstawie uzyskanych pomiarów sporządzamy niezbędną dokumentację do celów prawnych, a także precyzyjne mapy do celów projektowych. Nasze usługi pomogą Państwu zrealizować wiele skomplikowanych inwestycji budowlanych, łącznie z tymi planistycznymi oraz projektowymi. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAMSZYN WALDEMAR ARCUS-ZW Regionalne Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych »

  ZAMSZYN WALDEMAR ARCUS-ZW Regionalne Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych

  USŁUGI GEODEZYJNE "ARCUS-ZW" ARCUS-ZW to zespół ludzi zajmujących się kompleksową obsługą geodezyjną zleceń od osób prywatnych, instytucji publicznych oraz firm. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy terminowo i z należytą starannością co gwarantuje zawsze wysoką jakość naszych usług. Oferujemy: -podziały nieruchomości, -wznowienia granic, -rozgraniczenia, -pomiary powykonawcze, -mapy do celów projektowych, -obsługa inwestycji, -mapy numeryczne -pomiary sytuacyjno wysokościowe. Działamy na terenia Jastrzębia, Wodzisławia, Żor i okolic Serdecznie Zapraszamy

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »