Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'fotowoltaika':

 • REN VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  REN VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W ofercie RenVolt znajdują się: kompletne systemy fotowoltaiczne oraz małe elektrownie wiatrowe: typu off-grid (niepodłączone do sieci), jako źródła zasilania wydzielonych układów, w tym systemów monitoringu, oświetlenia itp. typu on-grid (podlączone do sieci), układ realizuje sprzedaż energii do sieci elektroenergetycznej urządzenia typu: panele fotowoltaiczne, inwertery fotowoltaiczne, kontrolery ładowania, akumulatory itp.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JACH OPTIMUMTECH »

  SŁAWOMIR JACH OPTIMUMTECH

  Firma rodzinna. Zajmujemy się profesjonalną instalacją pomp ciepła, fotowoltaiki (ogniwa fotowoltaiczne), oraz wentylacją z odzyskiem ciepła. Naszym głównym partnerem jest firma Danfoss. Firma rodzinna ukierunkowana jest na mocną obsługę po sprzedażową i wsparcie techniczne naszych klientów. To co robimy to hydraulika precyzyjna, oraz elektrotechnika powiązana z informatyką przemysłową. Posiadamy umową z Danfoss na prowadzenie prac serwisowych.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SUN GALLO" JÓŹWIAK, MAŁACZEK SPÓŁKA JAWNA »

  "SUN GALLO" JÓŹWIAK, MAŁACZEK SPÓŁKA JAWNA

  Sun Gallo to kompleksowe rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii słonecznej – to nasza specjalność. Zajmujemy się całościową obsługą – pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na kolektory i pompy ciepła, przygotowujemy projekty, dobieramy i dostarczamy sprzęt. Przeprowadzamy także montaż i obsługę serwisową. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje. Zapraszamy serdecznie!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Internetowy sklep elektryczny zapewnia profesjonalne narzędzia oraz renomowane akcesoria elektryczne i instalatorskie najwyższej jakości. Pełnowartościowe rozwiązania świadczone są zarówno odbiorcom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom przemysłowym. Duża waga kładziona jest na sprzedaż i rozpowszechnianie sprzętu związanego z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 05 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »