Strony związane z hasłem: eventy - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'eventy':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • MICHAŁ AUGUŚCIK QUALITY MEDIA PROMOTION; SAN FRANCISCO »

  MICHAŁ AUGUŚCIK QUALITY MEDIA PROMOTION; SAN FRANCISCO

  Quality Media Promotion. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i produkcji eventowej, reklamowej, muzycznej. Dbamy o najwyższej jakości zaplecze techniczne podczas eventów, imprez firmowych, festiwali, produkcji telewizyjnych. Kreujemy najciekawsze reklamy oraz zapewniamy ich produkcję techniczną. Tworzymy muzykę dla potrzeb komercyjnych, jednym słowem. Tworzymy rzeczywistość.... sprawdź Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HIGH LEVEL Sp. z o.o. »

  HIGH LEVEL Sp. z o.o.

  Od ponad 8 lat świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, programów team building - zarówno dla dużych międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw (BMW, PZU, Plus GSM, Allianz, banku BZWBK, Toyoty, ING), jak również średnich i małych firm w bardzo szerokiego spektrum branż. Oferujemy kompleksową organizacje: • Imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, projektów team building • Konferencji, kongresów, inauguracji, uroczystych otwarć i bankietów • Pikników dla firm, festynów imprez dla dzieci • I wiele innych Przygotowujemy i dostosujemy scenariusz eventów, organizowanych konferencji do strategii firmy jak i jej specyfiki uwzględniając zakładane i oczekiwane cele oraz kulturę organizacji. Dbamy o adekwatny impresariat artystyczny, oprawę tematyczna organizowanej imprezy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sławomir Kosz »

  Sławomir Kosz

  Jesteśmy pełnymi zapału ludźmi, dla których organizacja eventów, imprez, wyjazdów i wypraw to nie tylko praca, ale również pasja. Organizowane przez nas eventy, imprezy firmowe, integracyjne i motywacyjne opierają się na oryginalnych scenariuszach tworzonych ściśle wg. potrzeb klienta. W zależności od preferencji uczestników przygotowujemy gry terenowe, zajęcia ze sporą dawką adrenaliny np. paintball, jazda na quadach, rajdy off- road samochodami terenowymi, zabawy sportowe, ale również pikniki, bankiety i imprezy tematyczne. Wiemy, że wyjazdy firmowe są elementem pewnej strategii, dążącej do osiągnięcia określonych celów. My, poprzez skrupulatnie przemyślane i zrealizowane eventy pomagamy te cele osiągnąć. Organizujemy również wyjazdy dla osób indywidualnych i zawsze staramy się, aby każdy poczuł się wyjątkowo. Miarą naszego sukcesu jest nie tylko poprawnie przeprowadzony event lub sprawnie zorganizowana wyprawa ale przede wszystkim zadowolenie uczestników.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION »

  KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION

  Jesteśmy zespołem skutecznie działającym tam, gdzie nie ma miejsca na pomyłki, tworząc rzeczy pozostające w pamięci nie tylko aparatów fotograficznych. Od czasu powstania w 2008 roku, stale się rozwijamy, wzbogacając swój dorobek o kolejne sukcesy. Zawsze stajemy na wysokości zadania, na co dowodem jest satysfakcja naszych klientów. Jesteśmy aktywni i kreatywni, nie interesuje nas bylejakość, nie udajemy najlepszych, tylko działamy- i to sprawnie! Dzięki ścisłemu powiązaniu z branżą reklamowo-rozrywkową oraz wybitnymi specjalistami realizujemy dowolne przedsięwzięcie na terenie całego świata. Realizujemy przedsięwzięcia począwszy od koncepcji wizualnej, na produkcji kończąc. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami oraz całą rzeszą specjalistów. Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę www. k2o. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ JARCZEWSKI BABYLOON STUDIO INDUSTRY »

  ANDRZEJ JARCZEWSKI BABYLOON STUDIO INDUSTRY

  Babyloon Studio Industry istnieje od 1998 roku. Od momentu powstania jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży filmowo - telewizyjnej. Nasz zespół tworzą zdolni i kreatywni ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji animacji komputerowych na potrzeby reklam TV i filmu w technologii 2D i 3D. Wykonujemy wszelkie efekty specjalne, w tym również łączenia elementów filmowych z animacją. Naszą specjalnością są czołówki, dżingle, wszelkiego rodzaju oprawy multimedialne, wizualizacje procesów produkcyjnych, produkcja filmów promocyjnych i instruktażowych. Naszym dziełem są także prezentacje multimedialne. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie produkcji reklam telewizyjnych, promocji firm, technologii i regionów. Babyloon Studio Industry posiada pełne zaplecze realizacyjne i sprzętowe. Zgrany i oddany zespół jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Prowadzimy kompleksową obsługę Klienta poprzez pisanie scenariuszy, wykonywanie storyboardów i animatików, realizację wraz z wykonaniem kopii emisyjnych TV, posprodukcję, mastering etc.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REBEL SCREAM MAREK GRABOWSKI »

  REBEL SCREAM MAREK GRABOWSKI

  Firma Rebel Scream zajmuje się szeroko pojętym marketingiem muzycznym. W ofercie RS: muzyka tła, muzyka Royalty Free, premium CD, muzyka na zamówienie, systemy audio/video, playlisty, dje, zespoły, organizacja eventów, kreacja nastroju, oprawa muzyczna imprez. Rebel Scream to również niezależny netlabel promujący polskich artystów. marketing muzyczny, muzyka Royalty Free, audio, muzyka tła, nastrój, premium cd, eventy, Royalty Free, radio internetowe

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIEDŹWIEDŹ AGENCJA ARTYSTYCZNA ARTUR NIEDŹWIEDŹ »

  NIEDŹWIEDŹ AGENCJA ARTYSTYCZNA ARTUR NIEDŹWIEDŹ

  Organizacja imprez przy naszej współpracy gwarantuje najwyższej jakości imprezy firmowe. Zapewniamy, iż organizacja imprez firmowych obsługiwana jest przez zespół profesjonalnych artystów. Zajmujemy się organizacją imprez firmowych, integracyjnych, promocyjnych, jubileuszy i innych wyjątkowych wydarzeń w firmie. Działamy od oryginalnego pomysłu po kompleksową produkcję imprezy, zapewniając profesjonalistów na każdym etapie realizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZIYAD RAOOF FIRMA "ZIYADA" »

  ZIYAD RAOOF FIRMA "ZIYADA"

  Restauracja i Kawiarnia U ZIYADA znajdująca się w sercu Lasu Wolskiego na Zamku w Przegorzałach, stanowi bardzo dobre miejsce, w jakim to możesz skosztować dań kuchni polskiej, europejskiej i kurdyjskiej, a także zorganizować przyjęcie okolicznościowe, wesele, bankiet, spotkanie firmowe. Z tarasu restauracji możesz zobaczyć wyjątkowy widok panoramy Krakowa, doliny rzeki Wisły, czy też Tatr. Zobacz menu na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PR EXPERT S.C. ADRIANA KONDRATOWICZ STRATEGY & CREATIVE GROUP SP. Z O.O. »

  PR EXPERT S.C. ADRIANA KONDRATOWICZ STRATEGY & CREATIVE GROUP SP. Z O.O.

  PR Expert jako jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych agencji PR we Wrocławiu wyznacza standardy w nowoczesnej i kompleksowej obsłudze Klientów. Łączy kompetencje agencji public relations, interaktywnej oraz eventowej, integrując działania promocyjne z wizerunkowymi. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji dziesiątek projektów na dolnośląskim rynku, wsparte obecnością agencji w Warszawie, gwarantują skuteczne działania w aspekcie lokalnym i ogólnopolskim. W ofercie PR Expert znajdują się:[*] Strategy Expert – kompleksowe działania strategiczne. [*] Creative Expert – logotypy i projekty graficzne skutecznie budujące wizerunek firmy. [*] PR Expert – działania łączące klasyczne narzędzia public relations z nowoczesnymi rozwiązaniami e-PR i nowymi mediami. [*] Interactive Expert – wykorzystanie interaktywnych rozwiązań do promocji firmy i jej oferty. PR Expert zaufali już m. in. Port Lotniczy Wrocław, Agora Bytom, Black Point, KGHM Polska Miedź, Ekstraklasa, Tauron Dystrybucja, PM Group, SRB, WellDerm, wrocławskie ZOO, Eco Service, Stem Cells Spin, Revitacell, Kogeneracja, Alba, Miasta Wrocław i Wałbrzych.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA PROMOCJI AVM ZAJĄC IWONA »

  AGENCJA PROMOCJI AVM ZAJĄC IWONA

  Działamy od 1998 r. Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji imprez. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg unikalnych atrakcji naszego autorstwa. Posiadamy własne zaplecze techniczne. Eventy, pikniki, akcje promocyjne, imprezy dla firm, obsługa konferencji, imprezy z dreszczykiem i tematyczne to nasze specjalności. Zaufały nam największe marki polskie i zagraniczne. Wychodzimy poza ramy konwencji! Zapraszamy do współpacy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »