Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'etykiet':

 • HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART" »

  HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART"

  Drukarnia BART Środa Wielkopolska zajmuje się głównie produkcją etykiet samoprzylepnych kolorowych i białych. Cieszymy się z zaufania naszych klientów od początku 1993 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą m. in. drukarkami etykiet, nawijarkami etykiet, systemami automatycznej identyfikacji, aplikatorami etykiet. Bart zapewnia własny serwis urządzeń. Jesteśmy dumni z tego że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, procedurami ISO, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, przygotowalniami polimerów, producentami wykrojników, farb. Nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic i zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy by upewnić się i przekonać do nas. Chcemy by nasza współpraca była długofalowa i oparta na zaufaniu. Jesteśmy przekonani że nasza wiedza, doświadczenie i fachowość obsługi będzie najważniejszym atutem na który postawią nasi przyszli klienci. W świecie pełnym reklamy i braku czasu, należy współpracować z firmami rzetelnymi, słownymi, zapewniającymi pewność i pełną fachowość pracy. Nasza drukarnia produkuje nie tylko proste prace, ale również skomplikowane i specjalistyczne w małych i dużych nakładach. Dla nas każdy klient jest ważny, zarówno ten mały jak i duży. Mamy takie moce przerobowe i dobrych pracowników że nie straszne są dla nas jakiekolwiek zlecenia. Działamy na terenie całego kraju a dystans i odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Capitol Sp. z o.o. »

  Capitol Sp. z o.o.

  Capitol Cosmetics Sp. z o. o. działa na rynku kosmetycznym od 2002 roku i jest nowoczesną firmą o dużych możliwościach produkcyjnych i technologicznych. Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam zgromadzić wykwalifikowanych specjalistów z branży kosmetycznej, a nasz zakład wyposażyć w wysokiej jakości park maszynowy. Chcąc nadążyć za ciągle rosnącymi potrzebami naszych Klientów rozszerzyliśmy swoje usługi w zakresie Private Label o wszystkie etapy procesu produkcji kosmetyków: * zaprojektowanie wyrobu według pomysłu Klienta, * opracowanie receptury, * przeprowadzenie badań mikrobiologicznych, * dobór odpowiednich surowców i opakowań, * stworzenie projektu graficznego, * doradztwo techniczne, technologiczne, marketingowe i prawne (w zakresie ustawy o kosmetykach), * wytworzenie produktu, * konfekcjonowanie wyrobu gotowego w opakowania jednostkowe i zbiorcze, * przechowywanie w magazynie wysokiego składowania do czasu odbioru przez Klienta lub * dostarczenie produktu w wyznaczone miejsce za pośrednictwem profesjonalnego spedytora lub własnym transportem. Wszystkie etapy produkcji realizowane są w zakładzie produkcyjnym naszej firmy, który mieści się w Rzgowie koło Łodzi.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEKTRONIX A. DOBIECKI, B. DOBIECKI SPÓŁKA JAWNA »

  ELEKTRONIX A. DOBIECKI, B. DOBIECKI SPÓŁKA JAWNA

  Zakres działalności Nasza firma działa aktywnie na rynku od 1997 roku. Celem naszej działalności jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się sprzedażą, serwisowaniem oraz szkoleniem w zakresie obsługi kas i drukarek fiskalnych. Zajmuje się także sprzedażą, naprawą, konserwacją, montażem oraz legalizacją wszelkiego typu wag. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wagi elektroniczne - zarówno wagi kalkulacyjne, wagi etykietujące, wagi laboratoryjne, jak i wagi przemysłowe). Posiadamy także szeroki wybór czytników i drukarek kodów kreskowych usprawniających pracę wielu placówek handlowych. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas urządzenia, a także dobrej jakości materiały eksploatacyjne do Państwa firmy. Jesteśmy solidnym partnerem dla Państwa biznesu, gdyż głęboko wierzymy, że jakość oferowanych produktów i usług jest najważniejsza. WSPÓŁPRACUJEMY Z : W zakresie sprzedaży kas i drukarek fiskalnych : Datecs, Elzab, Innova, Sharp-Torell, Apollo, Emar, IBM, Z wielką uwagą dobieramy i oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania oraz najwyższej jakości produkty z rynku fiskalnego. W zakresie sprzedaży wag: Medes, Elzab, Digi, Cas, Dibal, Axis, Akademik s. p., Digilab Trading, Tamtron s. a W zakresie sprzedaży drukarek etykietujących współpracujemy z:Elzab, Datesc, Sato, S4m, Os, Zapewniamy proste instalacje jak również integrację i wdrożenia rozwiązań systemowych Auto ID. W zakresie sprzedaży czytników kodów kreskowych współpracujemy z:Honeywell, Motorola, Datalogic, W zakresie sprzedaży krajalnic współpracujemy z: Celme, Scharfen, Ma-ga, Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i konserwacją krajalnic sklepowych i masarskich. W zakresie sprzedaży metkownic i urządzeń igłowych współpracujemy z: Motex, Blitz, Sato, Oferujemy metkownice jednorzędowe numeryczne i alfanumeryczne oraz dwurzędowe, trzyrzędowe alfanumeryczne. Do odzieży polecamy urządzenia igłowe z łącznikami.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RRC Poland Sp. z o.o. »

  RRC Poland Sp. z o.o.

  Urządzenia Zebra zapewniają druk etykiet oraz kart plastikowych w najlepszej cenie i najwyższej jakości. Sprawdzają się nie tylko w handlu detalicznym lecz również w transporcie i logistyce. Idealnie nadają się także dla służby zdrowia pomagając w identyfikacji pacjentów, drukowaniu wypisów czy oznaczaniu leków. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz do dokonywania zakupów!

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. "EMMA" ADAM GRODECKI »

  P.P.H.U. "EMMA" ADAM GRODECKI

  Życie nie musi być trudne, Twoja praca może być łatwiejsza. Producenci drukarek Dymo specjalizują się w upraszczaniu Twoich zadań i pracy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku łączymy prostotę z profesjonalnym wyglądem. Obsługujemy zarówno firmy farmaceutyczne, przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. W ofercie posiadamy proste wytłaczarki, drukarki ręczne, etykiety, taśmy oraz akcesoria. Szczegółowa oferta na stronie www. dymo. com. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA »

  "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

  W zależności od produktów, na których przeprowadzone ma zostać etykietowanie, wykorzystywane są różnorodnego rodzaju etykiety samoprzylepne. Profesjonalnie wydrukowane etykiety powinny prócz celu informacyjnego, spełniać zatem konkretne wymagania. Dzięki temu będą miały okazję efektywnie realizować swe zadania. Supernowoczesne drukarki termotransferowe przedstawiane przez HIT - Kody Kreskowe Poznań, dają sposobność na dostanie wielorakiego rodzaju etykiet bądź też kodów kreskowych, które uwzględniają specyfikę ich późniejszego użycia. Drukarki etykiet Zebra jak też etykieciarki automatyczne tworzące część oferty HIT - Kody Kreskowe Poznań, drukują etykiety dla firm z państwowych jak też prywatnych. Podczas swej działalności firma z Poznania współdziałała między innymi z klientami z dziedzin administracyjnych, przetwórstwa czy służby zdrowia. Klienci ci, cenią zarówno bardzo dobrej klasy drukarki etykiet samoprzylepnych, jak również same etykiety samoprzylepne, które HIT - Kody Kreskowe Poznań też dystrybuuje. W propozycji ofertowej znaleźć bowiem można między innymi etykiety do oznaczania niskich temperatur, drzew lub etykiety inwentaryzacyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MGN SPÓŁKA JAWNA ROBERT MALAK, SEBASTIAN NAWROT »

  MGN SPÓŁKA JAWNA ROBERT MALAK, SEBASTIAN NAWROT

  Automatyczna identyfikacja i produkowanie wyrobów eksploatacyjnych to zasadniczy filar działań firmy MGN, która mieści się we Wrocławiu oraz Wałczu. W skład wykonywanych przez kompetentnych ekspertów produktów wchodzą etykiety termotransferowe, kolorowe czy też kalki TTR. Przedsiębiorstwo dysponuje obszernym wyborem drukarek etykiet, weryfikatorów kodów kreskowych i systemów RFID. Proponuje serwis drukarek Zebra gk420.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tomasz Ligięza -''EDYTOR'' Drukarnia-Wydawnictwo »

  Tomasz Ligięza -''EDYTOR'' Drukarnia-Wydawnictwo

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej strony. Nasze wydawnictwo wydało już około 100 tytułów publikacji, albumów i innych utworów. Od roku 1991 bez przerwy udoskonalamy swoje umiejętności, co pozwala nam na nieustanne modyfikowanie oferty i zaspokajanie stale zwiększających się potrzeb naszych Klientów. Nasze prace i wysiłek, jaki wkładamy w swoją pracę znalazły uznanie wśród wielu klientów, a ich wysoka jakość zadowoliła tych nawet najbardziej wymagających, co więcej stała się wzorem do naśladowania dla konkurencyjnych firm. Gwarantujemy gruntowną realizację dowolnych publikacji. Sporządzamy teksty również w wersjach obcojęzycznych. Współpracując z nami, będziesz cieszyć się atrakcyjnymi cenami, krótkimi terminami realizacji, oraz pełną obsługą.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »