Strony związane z hasłem: elewacje - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'elewacje':

1 · 2 · następna strona »
 • DREWNO VOX ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  DREWNO VOX ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Drewno Vox - profesjonalne place zabaw, tarasy drewniane i elewacje drewniane. Także tarcica, więźba dachowa, boazeria drewniana. Zalecenia montażowe i eksploatacyjne - poprawna elewacja Wymaga co kilka lat odnowienia. Wyroby z drewna, produkty firmy Remmers, Legar, płyta OSB. Elementy konstrukcyjne, krawędziak, sztachety, blaty stołowe z sosny, deska boazeryjna i deska elewacyjna. Vox zaprasza - deski tarasowe i podbitka drewniana. Zapraszamy po przydomowe place zabaw.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OKNA PCV KRAWCÓW Kajetan Krawców »

  OKNA PCV KRAWCÓW Kajetan Krawców

  Firma "Okna PCV Krawców" jest firmą budowlaną, która ma wieloletnie doświadczenie. Nasze doświadczenie nabywamy od 1992r, dzięki wielu zrealizowanym zleceniom mogliśmy udoskonalać działania naszej firmy i samodoskonalić się w zakresie wykonywanych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy stworzyć środowisko cen i produktów, których stosunek do siebie jest bardzo atrakcyjny szczególnie dla naszych klientów ponieważ udało nam się połączyć najwyższą jakość z bardzo atrakcyjnymi cenami. Główny profil działalności naszej firmy to okna (drewniane, PCV, aluminium), bramy garażowe, drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne. W naszej ofercie oprócz już wymienionych produktów znajdziecie Państwo także markizy, okiennice, rolety, parapety, które nadadzą Państwa domom niepowtarzalnego wyglądu i klimatu. Mamy także szeroki wybór elewacji zewnętrznych, które podkreślą indywidualny styl Państwa domów. Oferowane przez nas produkty są wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na działanie warunków zewnętrznych jak i upływu czasu. Możemy zapewnić naszym klientom usługi oraz produkty na najwyższym poziomie dzięki długoletniej i mozolnej selekcji firm, z którymi współpracujemy. Doświadczenia zdobyte przez wiele lat zajmowania się sprzedażą stolarki otworowej pozwalają nam służyć doradztwem oraz pomocą na najwyższym poziomie przy wyborze i montażu różnych rozwiązań, które mogą być zastosowane.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Antoni Hat FHUP "TONIGRÓD", LEELEN TECHNOLOGY POLSKA »

  Antoni Hat FHUP "TONIGRÓD", LEELEN TECHNOLOGY POLSKA

  Jesteśmy firmą zajmującą się kamieniarstwem budowlanym, wykonujemy ogrodzenia, mury, parkingi, chodniki, elewacje, filary, donice ozdobne, wykończenia wnętrz itp. Układamy kamień naturalny na dziko sposobem murarskim dzięki czemu nasze usługi są wyjątkowe i nie zwykle trwałe.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MURAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "MURAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  ''MURAL Sp. zo. o. '' jest Firmą Remontowo Budowlaną. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Warszawa i okolice. Wykonujemy usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków, zabudowy kontenerowe. Kontenery biurowe, socjalne i magazynowe. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy. Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem. Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania. Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych Klientów w pełen asortyment materiałów ociepleniowych renomowanych producentów. Na życzenie naszych Klientów udzielamy fachowego doradztwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ruukki Polska Sp. z o.o. »

  Ruukki Polska Sp. z o.o.

  Ruukki dostarcza komponenty oraz zintegrowane rozwiązania oparte na metalach dla przemysłu budowlanego i maszynowego. Oferta Ruukki obejmuje szeroką gamę wyrobów z metali, takich jak: konstrukcje stalowe, płyty warstwowe, okładziny elewacyjne, blachy trapezowe, wyroby hutnicze, jak również usługi: rozwiązania infrastrukturalne i z zakresu inżynierii. W szczególności posiadamy szeroką ofertę pokryć dachowych:• blachy dachówkowe i blachy na rąbek stojący • akcesoria i obróbki dachowe • systemy rynnowe • przewody i przejścia dachowe • elementy mocujące, uszczelnienia • produkty bezpieczeństwa dachowego • blachy płaskie w arkuszach.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Technomac Sp. z o.o. »

  Technomac Sp. z o.o.

  Firma Technomac oferuje szeroki wybór drewna kompozytowego WPC przeznaczonego na powierzchnie zewnętrzne. Oferujemy deski elewacyjne oraz płytki balkonowe łączące naturalne właściwości drewna z trwałością polimerów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo także promienniki podczerwieni. Firma zajmuje się również projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem altan i ogrodzeń z drewna kompozytowego WPC.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FHU HESYSTEM COKOM2 PRZEMYSŁAW HES »

  FHU HESYSTEM COKOM2 PRZEMYSŁAW HES

  deska elewacyjna płyty magnezowe plastmaker HESYSTEM poleca Imitacje drewna kamienia cegły Panele systemowe oraz na zamówienie Gotowe systemy elewacji – dekoracyjne i ociepleniowe Felcowane, półfecowe, bezfelcowe, piórowpustowe, klinowe i na zamki kombinowane Styropianowe, akrylowe, mineralne, PCV, tlenkowo magnezowe oraz hybrydowe w różnych kombinacjach Magnesium Oxide Board Plastmaker MAGNESIUM OXIDE BOARD, IMITACJA DREWNA NA ELEWACJI, DESKI ELEWACYJNE, PŁYTY MAGNEZOWE, TLENEK MAGNEZU, SYSTEMY ELEWACJI, OCIEPLENIE, IMITACJA KAMIENIA, CEGŁY DREWNA

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sławomir Ostrowski, Przedsiebiorstwo Usługowo - Handlowe "Sławbud System" Polska »

  Sławomir Ostrowski, Przedsiebiorstwo Usługowo - Handlowe "Sławbud System" Polska

  Firma działa od 1996 r. Firma zajmuje się dociepleniami budynków, elewacje, murowanie, prace ciesielskie i dekarskie, wykonujemy ścianki działowe z płyty g-k i murowane, tynki cementowo-wapienne, zabudowa poddaszy, posadzki, panele ścienne i podłogowe, szpachlowanie, malowanie, drobne prace rozbiórkowe. Wykonujemy również meble ogrodowe drewniane oraz ogrodzenia drewniane. Nasze prace wykonywane są solidnie, dokładnie za uczciwą cenę. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szczepan Kowalski wspólnik spółki cywilnej ZAKŁAD KAMIENIARSKI "KAMAR" ARTYSTYCZNA PRACOWNIA RZEŹBY I KONSERWACJI ZABYTKÓW »

  Szczepan Kowalski wspólnik spółki cywilnej ZAKŁAD KAMIENIARSKI "KAMAR" ARTYSTYCZNA PRACOWNIA RZEŹBY I KONSERWACJI ZABYTKÓW

  „… Jesteśmy firmą rodzinną, pokoleniową z ponad 40-letnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat prowadzę działalność z synem Mariuszem, który wykorzystuje swoje wykształcenie i talent plastyczny. Atutami firmy są: krajowe oraz importowane surowce, kompleksowa realizacja projektów architektury wewnętrznej, zewnętrznej i sakralnej, jak również wysoko kwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów. Zapewniamy fachową obróbkę kamienia naturalnego od bryły, kończąc na gotowych wyrobach, jak również prace montażowe u klientów. Mamy za sobą wiele zrealizowanych prac dających powody do dumy i satysfakcji, czego potwierdzeniem są otrzymane i wybrane przez nas do wglądu referencje. Działamy nie tylko gospodarczo, wspieramy również organizacje niosące pomoc dzieciom w potrzebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zapewniamy elastyczne ceny…".

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADAM OSTROWSKI USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE »

  ADAM OSTROWSKI USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

  Nasza firma "UR-B Adam Ostrowski" wykonuje elewacje, ocieplenia, zabezpieczenia przed graffiti oraz inne prace budowlano-remontowe. Dysponujemy doświadczoną ekipą, która wykona powierzone zadanie starannie i terminowo. Realizujemy również inne usługi związane z budownictwem, dzięki czemu możliwe jest połączenie różnych rodzajów zadań w jeden remont kompleksowy. Działamy na terenie całego Śląska. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »