Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'ekologiczne':

 • ANDRZEJ KOTOWICZ AGRO-KOMBI »

  ANDRZEJ KOTOWICZ AGRO-KOMBI

  Firma Agro-Kombi działa na Polskim rynku już od 2008 roku. Jesteśmy głównym importerem nawozów rolniczych austriackiej marki AKRA, nawozów ogrodowych firmy Naturrein oraz preparatów do pielęgnacji pszczół. System nawożenia AKRA umożliwia rolnikowi uzyskiwanie wysokich plonów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i ochronie żyzności gleby. W skład systemu wchodzi AKRA Kombi – granulowany nawóz ekologiczny zawierający 17 najważniejszych substancji odżywczych, udostępniający P i K związany w glebie; AKRA Blatt – nawóz dolistny; AKRA Stroh – preparat przyspieszający mineralizację resztek pożniwnych; AKRA Magnesia – nawóz wapniowo-magnezowy, zawierający 43% węglanu magnezu. Nasza wieloletnie doświadczenie gwarantuje optymalne rozwiązania dla rolnictwa. Do dyspozycji Państwa są nasi przedstawiciele handlowi oraz firmy dystrybucyjne na terenie całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę!

  Spis Firm - Data dodania: 29 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKARADEK JERZY »

  SZKARADEK JERZY

  Produkcja i sprzedaż jaj z chowu klatkowego, ściółkowego, wolny wybieg, ekologiczne oraz przepiórcze. Dystrybucje prowadzimy na terenie województw : małopolskie, podkarpackie, śląskie. Produkcja i sprzedaż jaj z chowu klatkowego, ściółkowego, wolny wybieg, ekologiczne oraz przepiórcze. Dystrybucje prowadzimy na terenie województw : małopolskie, podkarpackie, śląskie. Produkcja i sprzedaż jaj z chowu klatkowego, ściółkowego, wolny wybieg, ekologiczne oraz przepiórcze. Dystrybucje prowadzimy na terenie województw : małopolskie, podkarpackie, śląskie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA" »

  STOWARZYSZENIE "MAGIA PODLASIA"

  Stowarzyszenie „Pro – ekoplanet” prowadzi działania społeczno – edukacyjne w zakresie: * ochrony przyrody (prowadzimy eko-bibliotekę, organizujemy konkursy przyrodnicze, kontynuujemy kampanię na rzecz objęcia całej puszczy białowieskiej parkiem narodowym) * pracy z dziećmi i młodzieżą (organizujemy eko-warsztaty, co dokumentujemy w zakładce Zielone warsztaty) * dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego, w szczególności w zakresie tradycji i kultury ludowej Podlasia – rozwijającej się przez wieki w bliskości z naturą (działania w powyższym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na blog. magiapodlasia. pl ) * eko-turystyki jako szansy i sposobu na ocalenie unikatowego krajobrazu przyrodniczo – kulturowego Podlasia (działania w tym zakresie inicjujemy/prowadzimy/dokumentujemy na stronie: www. magiapodlasia. pl )

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKOPOL - BOŻENA MANKIEWICZ »

  EKOPOL - BOŻENA MANKIEWICZ

  Ekopol - Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb ekologicznych, zbiorników na ścieki. Nasza Firma istnieje już od kilkunastu lat, poprzez co zdobyła duże doświadczenie w swojej branży jak i zaufanie klientów. Od 2006 roku wprowadziliśmy nową technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym. W naszej ofercie znajdą Państwo : * oczyszczalnie biologiczne, pracujące w oparciu o złoże biologiczne i osad czynny * oczyszczalnie ekologiczne - osadniki dwu i trzykomorowe z wbudowanym separatorem tłuszczu * zbiorniki bezodpływowe, służące do gromadzenia ścieków socjalno bytowych i przemysłowych * zbiorniki dla rolników do gromadzenia gnojówki i gnojowicy

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JABŁOŃSKI WALDEMAR FRASPO »

  JABŁOŃSKI WALDEMAR FRASPO

  Firma FRASPO specjalizuje się w trwałych, pro środowiskowych torbach wielokrotnego użytku. Doradzamy w wyborze i realizujemy zamówienia na torby firmowe. Posiadamy również szeroką gamę toreb uniwersalnych. Proponujemy torby wykonane z: - polipropylenu tkanego laminowanego (woven PP, - polipropylenu nietkanego laminowanego (non-woven PP, - polipropylenu nietkanego nielaminowanego, - nylonu, - bawełny. Wykonujemy torby z nadrukiem firmowym od 100 sztuk w kilka dni!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WŁADYSŁAW RAMUS APR-INFORMMAX »

  WŁADYSŁAW RAMUS APR-INFORMMAX

  APR INFORMMAX produkuje: torby, torebki papierowe, torby foliowe (reklamówki) LDPE, HDPE, MDPE, ekologiczne (ekotorby), torebki spożywcze, z papieru i z folii, torebki klockowe, krzyżowe, fałdowe, torby z nadrukiem. Taśmy samoprzylepne z nadrukiem. Zapewniamy szybką realizację, niską cenę, wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą oferta na naszej stronie internetowej www. torby. krakow. pl

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKSPORT-IMPORT "PARYS" SŁAWOMIR RADOSŁAW PARYS »

  EKSPORT-IMPORT "PARYS" SŁAWOMIR RADOSŁAW PARYS

  Aktualnie specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych dla których opracowujemy szaty graficzne (projekty), które po akceptacji przez klienta są umieszczane na naszych produktach. Dzisiaj dysponujemy szeroką gamą produktów ekologicznych, na których umieszczany jest nadruk. Naszą zaletą są małe nakłady w niskich cenach. Nadruk wykonywany jest metodą fleksograficzną przy większych nakładach oraz metodą sitodruku przy nakładach mniejszych.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ATERAZ MARIUSZ HENRYK CHOJNACKI »

  ATERAZ MARIUSZ HENRYK CHOJNACKI

  Ateraz to firma funkcjonująca w branży od 2008 roku, oferująca kosmetyki naturalne, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki organiczne, jak również złoto i srebro koloidalne uznanych producentów, pochodzące z rozmaitych stron świata. Nasz sklep powstał z pasji do natury. Naszym klientom oferujemy naturalne produkty do codziennej pielęgnacji, które nie zawierają szkodliwych substancji, zachwycają zawartością tylko naturalnych ekstraktów i mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Posiadamy zarówno sklep stacjonarny w Gdańsku, jak i sklep internetowy, błyskawicznie realizując zamówienia. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę klienta oraz pomoc w doborze dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUSZ WALCZAK P.P.H.U. BRUK »

  JANUSZ WALCZAK P.P.H.U. BRUK

  kompleksowe usługi brukarskie, układanie kostki brukowej i granitowej, budowa dróg, parkingów, podjazdów itp odwodnienia liniowe, punktowe, itp, kanalizacje, przyłącza, przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków, drenaże. Sprzedaż kostki brukowej, krawężników, obrzeży, palisad, i wyrobów betonowych firmy libet, polbruk i innych firm. Usługi koparką, koparo-ładowarką. Projektowanie parkingów, dróg, utwardzenia prywatnych posesji prywatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARGANI IWONA MATULEWICZ »

  ARGANI IWONA MATULEWICZ

  Omawiany salon internetowy został założony przez położoną w stolicy firmę Argani. Asortyment złożony jest z naturalnych, niezawierających agresywnej chemii artykułów, które zapobiegają problemom ze skórą i przeróżnym alergiom. Bazą kosmetyków naturalnych jest głównie masło shea, olejek arganowy i glinka zielona. Dostaniesz balsamy, peelingi, dezodoranty naturalne. Oferowane są szampony do włosów suchych albo przetłuszczających się.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »