Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • WOJCIECH BĄCZEK ZABAWKARSTWO »

  WOJCIECH BĄCZEK ZABAWKARSTWO

  Nasza firma działa od 1992 roku. Początkowo produkcja skupiała się na plastikowych klockach konstrukcyjnych. Od założenia firmy klocki te tworzone są wyłącznie w oparciu o atestowane surowce dopuszczone do kontaktu z dziećmi. Dzięki zastosowaniu wysoce zautomatyzowanej produkcji nasze zabawki charakteryzują się wysoką jakością, zachowując atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Ciągłe analizowanie oczekiwań naszych najważniejszych klientów - dzieci - prowadzi do nieustannego ulepszania asortymentu (między innymi poprzez wprowadzanie nowych elementów do zestawów) oraz poszerzania przedziału wiekowego bawiących się naszymi klockami dzieci. Plasuje nas to na pierwszym miejscu pod względem bogactwa oferty wśród wszystkich producentów podobnych klocków w Polsce. Z naszych zestawów można składać bardzo ciekawe i oryginalne konstrukcje. Od kilku lat produkujemy także całą gamę innych zabawek, także z drewna.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY »

  KUJAWSKIE CENTRUM KULTURY

  Założone w 1977 roku Kujawskie Centrum Kultury znajduje się w Inowrocławiu. Dzięki współpracy z pozostałymi instytucjami organizujemy konkursy, przeglądy teatralne, wystawy fotograficzne oraz plastyczne, spotkania autorskie, koncerty, plenerowe, okolicznościowe i innego typu imprezy, np. Finał WOŚP, Imieniny Inowrocławia. W naszym ośrodku działają zespoły taneczne, a mieszkańcy już od najmłodszych lat chętnie uczęszczają na organizowane zajęcia oraz koła zainteresowań, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje i talenty (taneczne, wokalne, recytatorskie, plastyczne oraz wiele innych). Poza tym w administrowanych przez naszą placówkę: Teatrze Miejskim oraz Galeriach jest możliwość prezentowania swojej twórczości artystycznej oraz różnych grup artystycznych i zespołów. Dodatkowe informacje o działalności KCK mieszczą się na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA »

  KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA

  Przedszkole Radom W „Słonecznej Krainie” dzieci są radosne i uśmiechnięte! Czas tu spędzony, to szczęśliwe dzieciństwo, gdzie dzieci bawiąc się - uczą, a ucząc - bawią. „Słoneczna Kraina”, to profesjonalna opieka przedszkolna dla dzieci. Obecnie prowadzimy na terenie Mazowsza cztery placówki. Planujemy dalszy rozwój. W naszych przedszkolach prowadzimy zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-kształcące, wspomagamy rozwój dziecka w przyjaznym, bezpiecznym i zdrowym środowisku. Wyposażenie przedszkoli stanowią sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne z firmy Nowa Szkoła. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa do wglądu w placówce, lub na stronie. Dzieci mają zapewnione codzienne zajęcia na świeżym powietrzu. Korzystamy z własnych, bezpiecznych placów zabaw. Nad punktami przedszkolnymi „Słoneczna Kraina” opiekę sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA »

  URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA

  Przedszkole artystyczno-językowe URWIS to prywatne przedszkole tworzone przez ludzi, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów - to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów. Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno-muzyczne oraz językowe - to tylko część tego, co nasza placówka przygotowała dla Waszych pociech :)przedszkole URWIS to najlepsze przedszkole dla Twoich dzieci - przyjdź do nas i przekonaj się sam!

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ENPRO" ALINA NOWAK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ENPRO" ALINA NOWAK

  Firma poleca swoje usługi w branży elektroenergetycznej oraz edukacyjnej. Działalność firmy w branży elektroenergetycznej to usługi w zakresie projektowania: - linii i sieci średniego i niskiego napięcia - stacji transformatorowych 15/04 kV - rozdzielni SN-15 kV, nn-0, 4 kV - przyłączy elektroenergetycznych - kompensacji energii biernej - instalacji odbiorczych - oświetlenia ulic, placów, wnętrz - układów pomiarowych TPA a także doradztwo w zakresie: - optymalizacji kosztów związanych z wykorzystywaniem energii elektrycznej, - zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OFICYNA MM WYDAWNICTWO PRAWNICZE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa »

  OFICYNA MM WYDAWNICTWO PRAWNICZE Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  Już od ponad dekady wydajemy publikacje wspierające dyrektorów placówek oświatowych w codziennych obowiązkach. Naszą misją jest informowanie o najnowszych zmianach w prawie, inspirowanie do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i promowanie nieszablonowych, ale skutecznych pomysłów na zarządzanie. A wszystko zaczęło się od jednego programu na płycie CD – „Niezbędnika Dyrektora Szkoły”, który do dziś cieszy się Państwa uznaniem. Następnie nasze portfolio szybko wzbogaciło się o „Niezbędnik Dyrektora Przedszkola” i „Personel w Oświacie”. W 2008 r. wprowadziliśmy po raz pierwszy czasopisma w wersji drukowanej: „Miesięcznik Dyrektora Szkoły” i „Miesięcznika Dyrektora Przedszkola”. Natomiast w 2011 r., niezmiennie odpowiadając na potrzeby naszych klientów, wydaliśmy produkt skierowany do niepublicznych placówek – „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej”. Od tego czasu systematycznie zwiększamy liczbę publikacji, a wraz z nimi liczbę zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdują się dziś periodyki wspomagające dyrektorów zarówno w zarządzaniu szkołą i przedszkolem, jak i wychowaniu dzieci oraz młodzieży. Od 2012 r. organizujemy także szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli. Sukces specjalistycznych szkoleń otwartych i zamkniętych oraz konferencji i seminariów oświatowych w największych miastach Polski to dla nas powód do dumy i radości.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O. »

  SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

  Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »