Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dźwigi':

1 · 2 · następna strona »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWE "LUBTRANS" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWE "LUBTRANS" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  "Lubtrans" prowadzi działalność od 1989r. Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie wynajmu ciężkiego sprzętu budowlanego. Swoje usługi oferujemy na terenie województwa lubuskiego, a w szczególności powiatu Nowosolskiego. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oferujemy usługi najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Zakres działalności:Lubtrans Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo sprzętowo - transportowe- beton z transportem - dzwigi- koparki- ładowarki - podnosniki koszowe - pompa do betonu- roboty ziemne - transport 28t - wyburzanie - wynajem maszyn budowlanych - zagęszczarki

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX »

  WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Ośrodka Szkoleniowego Kontimex. Działalność szkoleniową prowadzimy od 1994 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ośrodek zajmuje się organizowaniem szkoleń w różnych specjalnościach technicznych. KURSY NA UPRAWNIENIA UDT, SEP, HDS, SPAWANIE, BHP, WÓZKI WIDŁOWE. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Kurs oraz egzamin kwalifikacyjny w zakresie konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych. Kurs wymiany i eksploatacji butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie konserwacji dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie obsługi dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie spawania podstawowego oraz ponadpodstawowego. Kursy oraz egzaminy na tytuły kwalifikacyjne robotnika i mistrza w zawodzie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HDS SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" »

  "HDS SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

  HDS Serwis to firma z tradycjami i doświadczeniem. Już od ponad 10 lat profesjonalnie zajmujemy się serwisowaniem, remontami, konserwacją oraz UDT sprzętu hydraulicznego. Przez ten czas zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Każdemu kto do nas przyjdzie oferujemy atrakcyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej oficjalnej stronie www. hds-serwis. pl

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Dźwig Nowy Sącz" Kazimierz Janowski »

  "Dźwig Nowy Sącz" Kazimierz Janowski

  Firma wykonuje usługi żurawiami samochodowymi o udźwigu 6t i wys. 13m, 16t i wys. 21m, 28t i wys. 26m, 30t i wys. 31m, 50t i wys. 35m, 100t i wys. 67m, i podnośnikami koszowymi o wysokości roboczej do 30mWykonujemy wizje lokalne w terenie w celu określenia możliwości wykonania zadania i określenia technologi i sposobu wykonania zadania, oraz doradztwa jaki sprzęt zastosować do konkretnego zadania, aby zostało wykonane bezpiecznie, szybko i sprawnie.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA »

  MAREK URBANEK FIRMA DŹWIGOWA

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu żurawi wieżowych, a także obsługi serwisowej żurawi hydraulicznych, podestów ruchomych, dźwigników i suwnic. W ofercie wynajmu posiadamy żurawie wieżowe, znanych i cenionych na rynku marek, takich jak: PEINER, LIEBHERR, FmGRU, SAEZ, COMANSA. Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń takich firm jak: PALFINGER, FASSI, BAR. Nasza firma dysponuje dużym potencjałem technicznym, co za tym idzie możemy Państwu zaproponować wynajem żurawi wieżowych oraz sprzedaż żurawi tylko najlepszych firm. Gwarantuje to wysoką klasę ich wykonania oraz niezawodność. Proponowane przez naszą firmę żurawie wieżowe sprawdzają się na każdym placu budowy. Oferta, jaką przygotowaliśmy dla Państwa to także profesjonalna obsługa serwisowa żurawi. Organizujemy również szkolenia obsługi żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych i żurawi hydraulicznych oraz podestów ruchomych i suwnic. Szkolenia, które organizujemy w pełni przygotowują do egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego, który wydaje odpowiednie zaświadczenia kwalifikacyjne. Naszym atutem jest wieloletnia praktyka, co za tym idzie obsługa serwisowa żurawi wykonywana jest przez doświadczonych fachowców w sposób solidny i bardzo rzetelny. Tak więc jeśli interesuje Was wynajem żurawi albo sprzedaż żurawi, trafiliście doskonale. Nasz zespół pracowników pomoże Wam dokonać najlepszego wyboru, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HENRYK TRENTKIEWICZ USŁUGI DŹWIGAMI I SPRZĘTEM BUDOWLANYM »

  HENRYK TRENTKIEWICZ USŁUGI DŹWIGAMI I SPRZĘTEM BUDOWLANYM

  Firma Dźwigbud oferuje klientom z całej Polski profesjonalne, terminowe i przede wszystkim bezpieczne prace dźwigowe oraz budowlane przy wykorzystaniu dźwigu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, w tym we współpracy z dużymi firmami budowlanymi. Ponadto firma oferuje też profesjonalne doradztwo techniczne, posiada też wykwalifikowaną kadrę operatorską. Usługi firmy są dostępne przez całą dobę przez siedem dni tygodnia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Elwind Sp. z o.o. »

  Elwind Sp. z o.o.

  Firma Elwind jest przedsiębiorstwem, które oferuje klientom windy, platformy dźwigowe oraz dźwigi. Urządzenia transportu pionowego mogą być wykorzystywane na przykład jako usprawnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, w ofercie znajduje się też cała gama urządzeń dźwigowych towarowych, czy też dedykowanych dla placówek użyteczności publicznej czy dla przemysłu. Firma wykonuje również projekty dla osób indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNE JANUSZ BĘZA »

  GOSPODARSTWO ROLNE JANUSZ BĘZA

  Usługi dźwigowe dźwigami samochodowymi 10 - 100 ton, oraz wynajem podnośników koszowych 20 - 35 metrów. Firma istnieje od 1988 roku, i bez przerwy działa na rynku w województwie mazowieckim. Oprócz usług prowadzimy też szkolenia operatorów dźwigów i podnośników koszowych przekazując zdobyte doświadczenie adeptom. Posiadamy duże doświadczenie szczególnie w wykonywaniu trudnych i nietypowych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Kontakt tel 601300426

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUGOWY "JANIAK" II JANUSZ JANIAK »

  ZAKŁAD USŁUGOWY "JANIAK" II JANUSZ JANIAK

  Oferyjemy usługi dźwigiem samochodowym, transport HDS, podnośniki koszowe i pomoc drogową. Realizujemy uprawnienia na żurawie samojezdne (dźwigi), żurawie przeładunkowe (HDS) oraz podesty ruchome (podnośniki koszowe). Naszym głównym założeniem jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez świadczenie wysokiego standardu usług w sposób solidny, bezpieczny i gwarantujący powodzenie każdego podjętego zlecenia. Tel: 601 739 207

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROMAG S.A. »

  PROMAG S.A.

  Doskonałą klasą usług wyróżnia się w branży magazynowania i transportowania bliskiego firma Promag. Wytwarzając transportery, przenośniki pionowe i przenośniki taśmowe, specjaliści z Promag dopracowują wszystkie szczegóły i dopasowują do potrzeb klientów. Oferowane tu rozwiązania sprawdzają się w pracach ciężkich oraz lekkich. Ich dokładne parametry opublikowano na stronie www. Kupując np. taśmociąg, odbiorca otrzymuje rękojmię stałego zaopatrzenia w akcesoria pomocnicze. W razie kłopotów ze sprzętem, fachowcy z Promag usuną usterkę w ramach gwarancji.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »