Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'działki budowlane':

 • CERTUS-NIERUCHOMOŚCI JADWIGA KACZMAREK »

  CERTUS-NIERUCHOMOŚCI JADWIGA KACZMAREK

  Agencja Certus Nieruchomości zajmuje się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o pośrednictwo kredytowe, zarządzanie nieruchomościami oraz usługi architekta wnętrz. Stale doskonalimy kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i seminariach. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami (ZSPON), czy Koszalińskiego stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych (KSRM). Zainteresowani zakupem nieruchomości nad morzem w ofercie naszego biura znajdą: domy, pensjonaty i mieszkania w Kołobrzegu, Dźwirzynie, Mrzeżynie oraz działki budowlane i siedliskowe zlokalizowane w pasie nadmorskim woj. zachodniopomorskiego. W ofercie posiadamy również mieszkania z oferty deweloperskiej w nowo budowanych kompleksach w Kołobrzegu i Rogowie. Naszym celem jest jak najlepsze reprezentowanie interesów naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA »

  GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA

  Oferujemy atrakcyjne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną. Ilość dostępnych działek: 29, okolica: miasto Kościerzyna na Kaszubach, województwo pomorskie. Działki znajdują się pomiędzy następującymi ulicami: Łąkową, Karpiową i Kartuską. Teren jest całkowicie wolny od wszelkich zanieczyszczeń przemysłowych. Położony jest wśród licznych lasów oraz jezior. Miejsce jest także obecnie wolne od innej zabudowy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INLAND BIMO PROPERTY SP. Z O.O. SPÓŁKA JAWNA »

  INLAND BIMO PROPERTY SP. Z O.O. SPÓŁKA JAWNA

  Doskonale zlokalizowane działki budowlane koło Szczecina Niewiele jest takich miejsc, które pozostając w bezpośrednim sąsiedztwie miast, takich jak Szczecin oraz Stargard Szczeciński oferują spokój oraz bezpośredni kontakt z przyrodą. Chcemy zaprosić Cię do odwiedzenia miejscowości Kobylanka, gdzie znajduje się kompleks 127 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki Kobylanka niedaleko Szczecina i Stargardu Szczecińskiego oferują: • idealną lokalizację, • nowoczesną infrastrukturę, • atrakcyjne ceny gruntu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI »

  IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI

  IMC Nieruchomości to firma oferująca sprzedaż i kupno zarówno mieszkań jak i domów. Duża baza ogłoszeń powoduje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie: od standardowych lokali po te bardziej luksusowe. Oferujemy także wynajem mieszkań w każdej dzielnicy Bydgoszczy. Oprócz tego w naszej bogatej ofercie znajdują się również domy zlokalizowane w innych miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »