Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dysze':

 • AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI »

  AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI

  Firma AWM-SERWIS powstała w 2003 roku. Od początku działalności posiadamy w sprzedaży części eksploatacyjne do wycinarek laserowych, narzędzi do pras krawędziowych oraz wykrawarek rewolwerowych. Od 2004 roku zajmujemy się także sprzedażą używanych maszyn wiodących producentów takich jak: Amada, Trumpf, Bystronic, Mazak. Ponadto wykonujemy usługi serwisowe obrabiarek firmy AMADA i TRUMPF, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi wszystkich typów maszyn tego producenta oraz oprogramowania zewnętrznego. Dzięki obszernej wiedzy i nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w zakupie odpowiedniej maszyny, która spełni Państwa oczekiwania produkcyjne. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę: załadunek, transport wraz z ubezpieczeniem, rozładunek u klienta, uruchomienie, szkolenie pracowników oraz wsparcie techniczne i serwis. Nasz dział handlowy zapewni Państwu rzetelną i miłą obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przecinarki Bomar, palniki Harris, piły Lenox, serwis bomar »

  Przecinarki Bomar, palniki Harris, piły Lenox, serwis bomar

  Z obróbką metali spotykamy się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Prace związanie z cięciem, spawaniem, wierceniem, gięciem itp. wymagają użycia odpowiednich maszyn i narzędzi. Firma Bromaz w swojej ofercie posiada szereg profesjonalnych maszyn i narzędzi dedykowanych tym wszystkim, którzy mają do czynienia z obróbką metali. W ofercie posiadamy przecinarki taśmowe BOMAR, przecinarki plazmowo-gazowe PIERCE, przecinarki plazmowe Kjellberg, Hypertherm, Cebora, piły taśmowe Lenox. Wszystkim sprzedawanym przez nas maszyną zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny oraz dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERVO Sp. o.o. »

  VERVO Sp. o.o.

  Zachęcam każdego stosującego kompresory, sprężarki a także pompy próżniowe, dmuchawy czyli każdego używającego sprężonego powietrza w procesach produkcyjnych, przemysłowych, transportowych, budowlanych, remontowych jak również w czynnościach warsztatowych i porządkowych do zapoznania się z ofertą całościowych technik w obrębie projektowania i wdrażania instalacji pneumatycznych oraz ofertą handlową różnego rodzaju maszyn w których elementem roboczym jest powietrze. Na witrynie firmowej firmy Vervo zaznajomimy się z wszechstronną ofertą produktową obejmującą urządzenia do uzyskiwania (sprężarki i kompresory) a także uzdatniania sprężonego powietrza (osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne), moduły systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie dmuchawy, pompy próżniowe oraz narzędzia pneumatyczne (dysze i pistolety pneumatyczne). Vervo Specjalnością Vervo są przede wszystkim metody pozwalające obniżyć koszty sprężonego powietrza, zwiększać skuteczność czynności w których wykorzystywane jest sprężone powietrze, próżnia oraz powietrze o niskim ciśnieniu i usprawniać bezpieczeństwo pracy. Asortyment i rozwiązania Vervo mają użycie w licznych aplikacjach i wielu rodzajach przemysłu. Szczegółowa lista asortymentowa Vervo: [*]Przemysłowe sprężarki łopatkowe firmy Mattei [*]Dmuchawy i przemysłowe wentylatory firmy Air Control Industries (ACI) [*]Pompy próżniowe olejowe, bezolejowe i dwustopniowe oraz dmuchawy bocznokanałowe firmy DVP Vacuum Technology [*]Warsztatowe sprężarki tłokowe firmy Dari [*]Profesjonalne odkurzacze przemysłowe firmy Master [*]Osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne oraz filtry koalescencyjne i węglowe jak również separatory woda-olej [*]Bezpieczniki powietrzne, regulatory, filtry oraz stacje przygotowania powietrza FRL firmy Protect-Air [*]Bezpieczne dysze, pistolety pneumatyczne oraz tłumiki zaworów pneumatycznych szwedzkiej firmy SILVENT oraz inne akcesoria pneumatyczne (szybkozłącza i węże pneumatyczne) [*]Poziome i pionowe zbiorniki ciśnieniowe sprężonego powietrza wraz z certyfikowanym osprzętem zgodnie z wymaganiami UDT

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SKRAWTECH - Zbigniew Cieślik »

  SKRAWTECH - Zbigniew Cieślik

  Jeżeli posiadają Państwo firmę spawalniczą, firmę budowlaną lub po prostu potrzebują dobrego, ale w niskiej cenie sprzętu to muszą Państwo zawitać do Torunia do naszej firmy. Znajdą Państwo w niej takie narzędzia ja gwintowniki, narzynki, wiertła, frezy czy różnego rodzaju szybki, dysze, uchwyty spawalnicze. Dajemy gwarancję na zakupiony u nas sprzęt, co zapewnia Państwu dodatkowy komfort. Serdecznie wszystkich zapraszamy

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BEMAKOR Sp. z o.o. »

  BEMAKOR Sp. z o.o.

  Zajmujesz się budowaniem konstrukcji stalowych, czy też szeroko pojętą budowlanką i potrzebujesz sprzętu do malowania oraz piaskowania? W takim razie propozycja naszej firmy jest skierowana właśnie dla Ciebie. Jako Bemakor istniejmy już sporo czasu na rynku i przez cały czas dostarczamy najwyższej jakości sprzętu malarskiego. Wśród naszych produktów możesz odszukać piaskarki, agregaty malarskie czy też szereg różnych akcesoriów, które na co dzień mogą się przydać w tego typu zadaniach. Dostawcami naszego wyposażenia są cenione na całym świecie firmy, zatem możesz nam zaufać i być spokojnym o to, iż kupujesz najwyższej klasy akcesoria.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU »

  "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

  nasza firma współpracuje od 1999 roku z producentem armatury hydraulicznej i dysz wodnych PNR Italia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w sprzedaży dysz, głowic myjących i atomizerów do wytwarzania mgły. Odwiedź stronę naszej firmy. Nasza oferta to wszelkiego typu dysze wodne. Posiadają one najszersze zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Głównie używa się ich do mycia, płukania, nawilżania i zraszania. Atomizery stosuje się w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »