Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dystrybucja':

 • SOLITON Krzysztof Karwasz »

  SOLITON Krzysztof Karwasz

  SOLITON - jedna z największych polskich wytwórni. SOLITON w swojej ofercie posiada niemal wszystkie rozpoznane gatunki muzyczne. SOLITON, jako jedna z nielicznych polskich firm fonograficznych, posiada własne kanały dystrybucyjne. Oprócz własnego sklepu internetowego, dystrybuuje również płyty przez największe stacjonarne salony z płytami i sklepy online. Świadczy także kolportaż dla innych wydawnictw i niezależnych artystów. SOLITON jest potentatem w produkcji kart okolicznościowych z płytą CD. Zajmuje się również tłoczeniem płyt na specjalne zamówienia od firm z innych branż. Drugim sektorem działalności SOLITONU jest edukacja. Firma jest producentem / dystrybutorem zabawek i materiałów edukacyjnych. We wrześniu 2010 SOLITON uruchomił sklep online.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS" »

  RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS"

  Nasza Firma posiada szeroki wybór sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego pozwalając na wybór indywidualnej konfiguracji zależnej od rodzaju, wielkości i budżetu danej imprezy. Pomagamy oczywiście w zaprojektowaniu i wyborze konfiguracji sprzętowej dostosowanej indywidualnie do konkretnej imprezy. Od tych elementów zależy niejednokrotnie sukces całego przedsięwzięcia. Jednym słowem pomagamy dobrać optymalnie sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Na życzenie realizujemy również nagrania "live" z w/w imprez. Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę nagłośnieniową i oświetleniową w kategoriach:- małe, średnie i duże koncerty, - plenery, - imprezy artystyczne, - konferencje i kongresy, - otwarcia budynków firmowych, - targi i wystawy, - pokazy mody, - imprezy promocyjne, - pokazy laserowe (lasershow), - inscenizacje teatralne, spektakle, - bale i imprezy firmowe, - innych imprezy okolicznościowe.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Axan Sp. z o.o. »

  Axan Sp. z o.o.

  Firma Axan Sp. z o. o. to jeden z największych Dystrybutorów gazu płynnego w woj. Mazowieckim. Zajmujemy się montażem zbiorników i instalacji grzewczych przydomowych i techniczno-przemysłowych, hurtową sprzedażą gazu i autogazu, sprzedażą i dzierżawą kontenerów na butle z gazem. Dystrybucją gazu w butlach. Posiadamy w ofercie dogodne rozwiązania grzewcze dla firm i gospodarstw domowych. Oferujemy różne formy handlowe na nabycie zbiorników gazowych o dopasowanej kubaturze do urządzeń grzewczy. Pomagamy w uzyskaniu różnych pozwoleń budowlanych, zgód oraz w stworzeniu projektów. Opiekujemy się Klientem od początku wspierając merytorycznie i doradzając fachowo w różnych sytuacjach, aż do końca. Wszystkich zainteresowany zapraszamy na oficjalną stronę www. axan. pl w celu zapoznania się z ofertami firmy oraz uzyskania wszelkich nurtujących odpowiedzi w dziale Wirtualny Asystent.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FIRMA MICHAŁOWSKI" HENRYK MICHAŁOWSKI - SPÓŁKA JAWNA »

  "FIRMA MICHAŁOWSKI" HENRYK MICHAŁOWSKI - SPÓŁKA JAWNA

  Spółka Michałowski, to firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantująca wszystkim zainteresowanym pewną jakość oraz dobrą cenę! Opisana firma charakteryzuje się sprzedażą alkoholów takich jak: wódka, piwo, wino i dużo innych, oraz różnych napoi bezalkoholowych. Hurtownia Michałowski w ekspresowy sposób dostarcza wszystkim klientom udostępniane przez siebie artykuły, ma doskonałą propozycję dla osób lub firm planujących przeróżne imprezy okolicznościowe, jak np. wesela, festyny, itp. Zobacz już dziś dostępną ofertę na stronie internetowej: www. michalowski. com. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja Usługowo Reklamowa DEEP Przemysław Radwański »

  Agencja Usługowo Reklamowa DEEP Przemysław Radwański

  W branży dystrybucyjnej działamy od 1999 roku. Na początku tworzyliśmy bazy danych i jako jedna z nie licznych firm posiadamy własną bazę adresową którą systematycznie uaktualniamy. Jesteśmy solidną firmą posiadającą sieć placówek na terenie całego kraju wraz z zapleczem magazynowym i logistycznym. Trzonem działalności firmy jest kolportaż materiałów reklamowych, prasy bezpłatnej i branżowej. Posiadamy własne ekipy dystrybucyjne oraz transport. Specjalnością naszej agencji jest roznoszenie ulotek. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, ale posiadamy również sieć placówek na terenie całego kraju. Zajmujemy się kolportażem rozmaitych materiałów reklamowych oraz prasy bezpłatnej i branżowej. Tani i solidny kolportaż materiałów reklamowych, ulotek. 100% zadowolonych klientów. Zajmujemy się roznoszeniem ulotek, folderów i gazet.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOMPREX" SPÓŁKA JAWNA KRUSZEWSKI TOMASZ-KRUSZEWSKA ALINA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOMPREX" SPÓŁKA JAWNA KRUSZEWSKI TOMASZ-KRUSZEWSKA ALINA

  Hurtownia warzyw i owoców Tomprex, która swą siedzibę posiada w Warszawie, jest rodzinnym biznesem istniejącym na polskim rynku już od 25 lat. Dzięki temu może się ona poszczycić ogromną ilością zadowolonych klientów oraz szerokimi kontaktami z dostawcami z Polski i zagranicy. Firma ta za każdym razem gwarantuje szeroki wybór spośród kilkudziesięciu gatunków owoców i warzyw, szybką i terminową dostawę oraz bardzo atrakcyjne ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marlenka Polska sp. z o.o. »

  Marlenka Polska sp. z o.o.

  Spółka MARLENKA Polska sp. z o. o. to polski dystrybutor reprezentujący czeską firmę MARLENKA International s. r. o., która produkuje popularne miodowe torty ciasta i ciastka oraz inne miodowe specjały, oparte na oryginalnych staroormiańskich recepturach, znane na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym MARLENKI jest brak jakichkolwiek konserwantów i sztucznych barwników dzięki czemu produkty MARLENKA® otrzymały wyróżnienie NATURAL PRODUKT.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ThermoSilesia Piotr Pierzga »

  ThermoSilesia Piotr Pierzga

  ThermoSilesia to wysokospecjalistyczna hurtownia klimatyzacji obsługująca wyłącznie firmy instalatorskie zajmujące się montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Jako dystrybutor klimatyzacji możemy zaoferować naszym partnerom atrakcyjne warunki handlowe na: klimatyzatory LG, Rotenso, VIVAX, Samsung oraz Mitsubishi. Staramy się realizować zamówienia niemal natychmiastowo, dlatego na naszym magazynie każdego dnia przyjmujemy towary współpracujących z nami producentów.

  Spis Firm - Data dodania: 05 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K »

  Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o.o. Sp. K

  Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o. o. Sp. K. to firma z ponad 30- letnim doświadczeniem w dystrybucji oraz przewozach materiałów budowlanych. Dysponuje ona taborem o zróżnicowanej ładowności i przeznaczeniu. W jej ofercie można znaleźć między innymi specjalistyczne cysterny do przewozu cementu luzem, a także wywrotki do przewozu materiałów sypkich. Warto już teraz sprawdzić pełną ofertę firmy na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 28 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »