Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dyplomy':

 • Ernest Kucała LaserCup »

  Ernest Kucała LaserCup

  Nasza firma jest importerem oraz producentem trofeów sportowych m. in. pucharów (metalowych, ceramicznych, plastikowych), medali, statuetek (plastikowych, metalowych, szklanych), dyplomów (papierowych, grawerowanych), podziękowań oraz wiele innych. Zajmujemy się również projektowaniem, wydrukiem oraz sprzedażą banerów reklamowych, wizytówek oraz ulotek reklamowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z nasza ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Margraw Mariusz Dembiński »

  Margraw Mariusz Dembiński

  Świadczymy usługi w zakresie grawerowania, frezowania, piaskowania, reklamy. Wykonujemy szyldy, banery, tablice reklamowe, posesyjne, informacyjne, znamionowe, nagrobne, na trofea sportowe, pieczątki, identyfikatory, Grawerujemy plexi, szkło, laminaty grawerskie, aluminium anodowane, skórę, wypalamy w drewnie. Frezujemy mosiądz, plexi, dibond, PCV. Wycinamy litery 3D, litery świetlne. Piaskujemy szkło, kamień, felgi, zdobimy szkło.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDIAFORM SYLWIA GOGOWSKA »

  MEDIAFORM SYLWIA GOGOWSKA

  Mediaform zajmuje się produkcją i sprzedażą trofeów sportowych. Posiadamy trofea szklane i kamienne. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się bogaty wybór pucharów, statuetek, odlewów. Wyposażamy klientów w plakiety, patery, medale i rozmaite gadżety. Szczególne miejsce w ofercie zajmują dyplomy. Oferowany asortyment doskonale nadaje się do nagrodzenia zwycięstwa bądź jako forma podziękowań okolicznościowych. Realizujemy zamówienia na podstawie projektów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA »

  DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni Polish Druk. Oferujemy wydruki wizytówek, plakatów reklamowych, zawieszek, kalendarzy i wiele innych. Tworzymy wydruki wielkoformatowe i wydruki na niestandardowych rodzajach i formatach papieru lub folii. Realizujemy zamówienia on-line oraz wysyłkę już gotowych materiałów. Więcej informacji na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZYMON SIKORA "BIL-CUP" »

  SZYMON SIKORA "BIL-CUP"

  Firma Bil Cup zajmuje się dystrybucją sprzętu sportowego wielu znanych marek. Jesteśmy partnerem najważniejszych dystrybutorów trofeów sportowych i korporacyjnych. Dzięki ponad 20-letniej działalności jesteśmy w grupie liderów w branży. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową dla firm handlowych na terenie całego kraju. Współpracujemy ze sklepami sportowymi i punktami handlowymi. Prowadzimy również sprzedaż internetową naszych produktów w sklepach www. extrasport. pl i www. puchary-poznan. pl Bil Cup gwarantuje profesjonalną obsługę klientów. Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu wybrać odpowiednią ofertę. Oferujemy sprzęt najlepszych producentów: - trofea sportowe, korporacyjne i okolicznościowe - stoły i sprzęt do gry w bilarda - serwis i wynajem sprzętu do gry w bilarda - akcesoria do gry w lotki (darta) - meble i sprzęt do gier kasynowych - materiały do techniki sublimacyjnej - zestawy i akcesoria do Dice Stacking i Speer Stacking Świadczymy także usługi z zakresu wykonywania tabliczek z nadrukiem.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »