Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'drukowanie':

 • DRUKPOINT S.C. »

  DRUKPOINT S.C.

  Jesteśmy drukarnią cyfrową zajmującą się kompleksową obsługą firm i instytucji. Oferujemy m. in. : druk cyfrowy, xero A4-A0, druk wielkoformatowy czb i kolorowy, oprawę prac dyplomowych, pieczątki MODICO, druk zdjęć cyfrowych, druk bannerów re... czytaj więcej Jesteśmy drukarnią cyfrową zajmującą się kompleksową obsługą firm i instytucji. Oferujemy m. in. : druk cyfrowy, xero A4-A0, druk wielkoformatowy czb i kolorowy, oprawę prac dyplomowych, pieczątki MODICO, druk zdjęć cyfrowych, druk bannerów reklamowych, itp. Dzięki naszym urządzeniom do druku cyfrowego czarno-białego i kolorowego oraz naszemu doświadczeniu i poznaniu specyfiki pracy poszczególnych branż stworzyliśmy wyspecjalizowane działy zapewniające:druk materiałów konferencyjnych druk materiałów szkoleniowych druk prezentacji druk instrukcji druk książek druk dyplomów, certyfikatów druk plakatów skanowanie i OCR Ponadto oferujemy druk wielkoformatowy, inne usługi kserograficzne, poligraficzne oraz produkcji reklamowej. Oferujemy także mobilne systemy prezentacyjne obejmujące roll-upy, potykacze oraz plakaty. Nasze produkty znajdują zastosowanie na konferencjach, targach, wystawach, spotkaniach biznesowych, szkoleniach i promocjach.

  Spis Firm - Data dodania: 22 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART" »

  HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART"

  Drukarnia BART Środa Wielkopolska zajmuje się głównie produkcją etykiet samoprzylepnych kolorowych i białych. Cieszymy się z zaufania naszych klientów od początku 1993 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą m. in. drukarkami etykiet, nawijarkami etykiet, systemami automatycznej identyfikacji, aplikatorami etykiet. Bart zapewnia własny serwis urządzeń. Jesteśmy dumni z tego że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, procedurami ISO, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, przygotowalniami polimerów, producentami wykrojników, farb. Nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic i zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy by upewnić się i przekonać do nas. Chcemy by nasza współpraca była długofalowa i oparta na zaufaniu. Jesteśmy przekonani że nasza wiedza, doświadczenie i fachowość obsługi będzie najważniejszym atutem na który postawią nasi przyszli klienci. W świecie pełnym reklamy i braku czasu, należy współpracować z firmami rzetelnymi, słownymi, zapewniającymi pewność i pełną fachowość pracy. Nasza drukarnia produkuje nie tylko proste prace, ale również skomplikowane i specjalistyczne w małych i dużych nakładach. Dla nas każdy klient jest ważny, zarówno ten mały jak i duży. Mamy takie moce przerobowe i dobrych pracowników że nie straszne są dla nas jakiekolwiek zlecenia. Działamy na terenie całego kraju a dystans i odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AXA CORPORATION BERNARD JĘDRZEJEWSKI »

  AXA CORPORATION BERNARD JĘDRZEJEWSKI

  Niskie ceny! Xero już od 9 gr/ strona, a dla stałych klientów tylko 7gr. Drukowanie, w kolorze lub czarno-białe, drukarki laserowe. Skanowanie od, wysoka rozdzielczość skanowania. Oprawa prac magisterskich, licencjackich i dyplomowych od 12 zł. Bindowanie i laminowanie – jeszcze nic nie było tak tanie. Wykonujemy także pieczątki od ręki, najtańsze już od 12 zł. Wizytówki w kolorze lub czarno-białe, laminowane lub na zwykłym papierze, cena projektu od 10zł. Zainteresowany? Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUNWALD 24 S.C. P.KUCHTA, R.MANTHAJ, A.KOWALCZYK »

  GRUNWALD 24 S.C. P.KUCHTA, R.MANTHAJ, A.KOWALCZYK

  Ksero Wrocław czynne 7 dni w tygodniu od 7 do 24h. Ksero wielkoformatowe, wydruki, plotowanie oraz skanowanie A0+ CAD, grafika, składanie rysunków, dokumentacje powykonawcze, oprawy, pieczątki, wizytówki, laminowanie. Projekty: budowlane, architektoniczne, dokumentacje powykonawcze (kompleksowo: skanowanie, archiwizacja, ksero + składanie, kompletowanie, oprawa). Oprawy: twarde (doktorska, inżynierska, magisterska, dyplomowa, licencjat); metalbind (kanałowa); drutowa (kalendarzowa); miękka klejona (termobindowanie); listwa zatrzaskowa; bindowanie; segregatory; skoroszyty. Plotowanie / drukowanie grafiki, rysunków cad na różnorodnych podłożach : papier zwykły, powlekany, fotograficzny, kalka, folia geodezyjna, kalka geodezyjna, papier samoprzylepny, płótno (canvas), podklejanie na płyty kappa / foam-x. Często pracujemy CAŁĄ DOBĘ, ale nigdy nie kończymy pracy przed 24h! Szeroki asortyment artykułów papierniczych... Sprawdź nas - naprawdę pracujemy w godzinach, w których nas potrzebujesz, podejmujemy się wyzwań niewykonalnych u konkurencji. Znamy wymagania naszych klientów i jesteśmy w stanie im sprostać... DRUK, TERMIN, PRECYZJA JAK BÓG HONOR OJCZYZNA - RYCERZE XXI WIEKU

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAROLINA GÓRSKA MaxFormat Centrum Druku Cyfrowego »

  KAROLINA GÓRSKA MaxFormat Centrum Druku Cyfrowego

  Firma MaxFormat Centrum Druku Cyfrowego specjalizuje się w niskonakładowym kolorowym druku wielkoformatowym do formatu A0+ (914mm szerokości). Stawiamy na kompletność usługi, krótkie terminy i indywidualne podejście do każdego klienta. Zajmujemy się również szeroko pojęta poligrafią - wykonujemy ulotki, wizytówki, zaproszenia ślubne, kartki świąteczne, banery reklamowe. Posiadamy pełną ofertę kopiowania, skanowania, druku i wykończenia dokumentacji technicznej dla pracowni architektonicznych, projektowych, firm geodezyjnych oraz budowlanych. MaxFormat to kolorowe i czarno-białe kopiowanie, skanowanie, drukowanie małego i dużego formatu (A4-A0+). Duży format w Lublinie - tylko w MaxFormat. Oferujemy również wielkoformatowe wydruki na papierze fotograficznym. Zajmujemy się realizacją zleceń z zakresu reklamy: wizytówek, plakatów, ulotek, banerów reklamowych.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FLORMA Malwina Micherdzińska »

  FLORMA Malwina Micherdzińska

  Znajdująca się w Boniewie firma Florma jest właścicielem witryny Plakato. pl. Zamówisz tu ozdobne wydruki wielkoformatowe, idealnie nadające się się do długotrwałych ekspozycji. Sprawdzeni specjaliści zajmują się przygotowywaniem obrazów na płótnie, plakatów oraz naklejek ze zdjęcia. Propozycja specjalnych wydruków artystycznych skierowana jest do artystów, firm dekoratorskich. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowej organizacji wystaw fotograficznych.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AAP-SYSTEMY ALICJA PRZYBYSZEWSKA »

  AAP-SYSTEMY ALICJA PRZYBYSZEWSKA

  AAP-SYSTEMY oferuje profesjonalne usługi w zakresie drukowania, skanowania i kopiowania. Jesteśmy liderem na rynku poligrafii w naszym kraju. Naszą specjalnością są wszelkie usługi poligraficzne wielkoformatowe. Nowością jest oferowanie digitalizacja dokumentacji technicznej. Stale uczestniczymy w szkoleniach i kursach odnośnie druku wielkoformatowego. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę oraz doradztwo.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cad-Mech Sp. z o.o. »

  Cad-Mech Sp. z o.o.

  Optymalne rozwiązanie dla wszelkich zadań i wyzwań metrologicznych. Systemy pomiarowe i digitalizacyjne firmy Breuckmann znajdują zastosowanie tam, gdzie kluczowe znaczenie ma wysoka dokładność i rozdzielczość. WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA: Systemy firmy Breuckmann charakteryzują się niezwykle szybkim pobieraniem danych o bardzo dużej rozdzielczości, w ciągu kilku sekund dostarczają bardzo dokładnych współrzędnych trójwymiarowych obiektów wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich wielkości, geometrii i stopnia złożoności. Praktyczne kwalifikacje i efektywność systemu dowiedzione są w kontekście jego codziennych zastosowań, czy to w tradycyjnym laboratorium pomiarowym, warsztacie, czy w surowym i wymagającym środowisku produkcyjnym. ZASTOSOWANIE: Łącząc dużą wydajność oraz dokładną rozdzielczość szczegółów z szerokim wyborem dostępnych pól pomiarowych systemy firmy Breuckmann stanowią optymalne rozwiązanie dla: Wszelkich prac trójwymiarowych w zakresie opracowywania wyrobów i kontroli jakości Kontroli i badań części z blach w motoryzacji Wykonywania form i oprzyrządowania Kontroli jakości przy projektowaniu wyrobów Projektów pomiarów i digitalizacji w inżynierii odwrotnej Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy oraz skorzystania z naszych usług. Zapraszam na naszą stronę internetową www. skanery-3d. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zortrax Sp. z o.o. »

  Zortrax Sp. z o.o.

  Przenieś swoje projekty i modele do trójwymiarowego świata, dzięki produktom firmy Zortrax. Drukarka 3D Zortrax M200 to jedna z pierwszych polskich drukarek dostępna dla każdego. Niskie koszty wydruku, wybór materiałów drukarskich (filamentów), łatwość obsługi oprogramowania oraz wysoka jakość wydrukowanych przedmiotów to cechy charakterystyczne zintegrowanego środowiska druku 3D firmy Zortrax. Głównym produktem firmy jest drukarka 3D Zortrax M200 o powierzchni roboczej 200x200x185 mm, wykorzystuje technologię Layer Plastic Deposition. Zortrax o także dedykowane materiały drukarskie, czyli filamenty Z-ABS i Z-ULTRAT, dostępne w wielu różnych kolorach (w opracowaniu kolejne materiały). Do obsługi drukarki M200 wykorzystywane jest oprogramowanie Z-Suite, współpracujące z większością aplikacji do modelowania CAD oraz kompatybilne z systemami Windows lub Mac OS X. Intuicyjny interfejs zapewnia łatwość obsługi i możliwość importowania plików w formacie. stl. Produkty, oferta i wiele więcej usług Zortrax są dostępne w sklepie Z-Store (Kraków ul. Krakusa 8).

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYKLEJAUTO.PL DAWID LESICKI »

  WYKLEJAUTO.PL DAWID LESICKI

  W ramach oferty naszej firmy mogą Państwo znaleźć kompleksowe usługi związane z tworzeniem reklam na samochodach. W ofercie zapewniamy wykonanie projektów reklam. Zapewniamy autorskie projekty oraz oparte na koncepcjach naszych klientów. Zajmujemy się wyklejaniem samochodu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Stosowane materiały są odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także łatwo można je usunąć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »