Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'drukarnia internetowa':

 • Krzysztof Raczkowski "CHROMA" Drukarnia »

  Krzysztof Raczkowski "CHROMA" Drukarnia

  Drukarnia Chroma oferuje usługi poligraficzne w zakresie druku ulotek, plakatów, katalogów, wizytówek, kalendarzy a także innych materiałów reklamowych, takich jak papier firmowy, teczki ofertowe, arkusze plano i podkłady na biurko. Najnowszym produktem drukarni jest sklep internetowy. Wprowadzony system Chroma Online umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie druków przez Internet. Klient może zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. System podpowiada użytkownikowi kolejne kroki. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na bieżąco informacje z systemu o etapie jego zamówienia. Przesyłkę dostarcza kurier.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Drukomat.pl Sp. z o.o. »

  Drukomat.pl Sp. z o.o.

  Drukomat to drukarnia online specjalizująca się w druku offsetowym oraz cyfrowym. Sugerowane przez Drukomat ceny są nawet o 70% niższe niż w standardowych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz ploterach solventowych i z technologią UV. Drukomat w pracy używa dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym bazuje na nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 umożliwia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspomagana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te gwarantują w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej aktualnej liczbie populacyj w Polsce. Drukarnia offsetowa gwarantuje min. :druk katalogów, druk wizytówek, druk biletów, druk notesów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia bogato zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków. Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa pracuje na zapewniających rewelacyjną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które umożliwiają solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np. : szkło, plexi, płyta PVC. Wykorzystywany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować materiał o szerokości 205 cm o prawie że dowolnej grubości. Szczegółowa oferta druku ulotek i plakatów zawiera min. : druk ulotek DL, druk ulotek A6, druk ulotek A5, druk ulotek A4 druk plakatów B1, druk plakatów A1, druk plakatów A2, druk plakatów A0, druk plakatów B0, druk plakatów A3, druk plakatów B2. Drukomat nadzoruje każde zamówienie od momentu przekazania przez Ciebie plików graficznych, do momentu dostawy skończonego produktu. Status zleceń przekazywany jest na indywidualne konta klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Łucki LuckyPrint »

  Mikołaj Łucki LuckyPrint

  Drukarnia internetowa LuckyPrint zapewnia kompleksową obsługę poligraficzną. Oferujemy druk plakatów, ulotek reklamowych, wizytówek, banerów, kalendarzy oraz innych artykułów w niskich cenach i dogodnych terminach. Nasze usługi obejmują pełen proces wydawniczy, począwszy od przygotowania projektu graficznego, poprzez druk, aż po obróbkę introligatorską. Długoletnie doświadczenia w poligrafii daje nam możliwość profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru najwyższej jakości materiałów oraz metody wykonania wszelkiego rodzaju publikacji.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »