Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'druk 3D':

 • Cad-Mech Sp. z o.o. »

  Cad-Mech Sp. z o.o.

  Optymalne rozwiązanie dla wszelkich zadań i wyzwań metrologicznych. Systemy pomiarowe i digitalizacyjne firmy Breuckmann znajdują zastosowanie tam, gdzie kluczowe znaczenie ma wysoka dokładność i rozdzielczość. WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA: Systemy firmy Breuckmann charakteryzują się niezwykle szybkim pobieraniem danych o bardzo dużej rozdzielczości, w ciągu kilku sekund dostarczają bardzo dokładnych współrzędnych trójwymiarowych obiektów wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich wielkości, geometrii i stopnia złożoności. Praktyczne kwalifikacje i efektywność systemu dowiedzione są w kontekście jego codziennych zastosowań, czy to w tradycyjnym laboratorium pomiarowym, warsztacie, czy w surowym i wymagającym środowisku produkcyjnym. ZASTOSOWANIE: Łącząc dużą wydajność oraz dokładną rozdzielczość szczegółów z szerokim wyborem dostępnych pól pomiarowych systemy firmy Breuckmann stanowią optymalne rozwiązanie dla: Wszelkich prac trójwymiarowych w zakresie opracowywania wyrobów i kontroli jakości Kontroli i badań części z blach w motoryzacji Wykonywania form i oprzyrządowania Kontroli jakości przy projektowaniu wyrobów Projektów pomiarów i digitalizacji w inżynierii odwrotnej Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy oraz skorzystania z naszych usług. Zapraszam na naszą stronę internetową www. skanery-3d. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zortrax Sp. z o.o. »

  Zortrax Sp. z o.o.

  Przenieś swoje projekty i modele do trójwymiarowego świata, dzięki produktom firmy Zortrax. Drukarka 3D Zortrax M200 to jedna z pierwszych polskich drukarek dostępna dla każdego. Niskie koszty wydruku, wybór materiałów drukarskich (filamentów), łatwość obsługi oprogramowania oraz wysoka jakość wydrukowanych przedmiotów to cechy charakterystyczne zintegrowanego środowiska druku 3D firmy Zortrax. Głównym produktem firmy jest drukarka 3D Zortrax M200 o powierzchni roboczej 200x200x185 mm, wykorzystuje technologię Layer Plastic Deposition. Zortrax o także dedykowane materiały drukarskie, czyli filamenty Z-ABS i Z-ULTRAT, dostępne w wielu różnych kolorach (w opracowaniu kolejne materiały). Do obsługi drukarki M200 wykorzystywane jest oprogramowanie Z-Suite, współpracujące z większością aplikacji do modelowania CAD oraz kompatybilne z systemami Windows lub Mac OS X. Intuicyjny interfejs zapewnia łatwość obsługi i możliwość importowania plików w formacie. stl. Produkty, oferta i wiele więcej usług Zortrax są dostępne w sklepie Z-Store (Kraków ul. Krakusa 8).

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kurowski G&T Sp. z o.o. »

  Kurowski G&T Sp. z o.o.

  Grupa Kurowski to producent narzędzi specjalistycznych dla branży motoryzacyjnej, górnictwa, przemysłu paliwowego i mnóstwa innych. Obróbka skrawaniem to jeden z kierunków firmy – wespół z charakterem spółki rozwinęły się też takiego typu zagadnienia jak: druki 3D, skanowanie 3D, projektanci CAD, usługi 3D, ramię pomiarowe jak również dużo innych. O ile chcesz w rzeczy samej dokładnych narzędzi specjalistycznych oraz nie posiadasz pomysłu jakim sposobem się za to zabrać – zwróć się do nas – otrzymasz zrealizowany produkt! Tak naprawdę wystarczy nam zaledwie rysunek poglądowy tego co potrzebuje klient a także podanie potencjalnych wytycznych odnośnie wymagań, które powinien spełnić towar. Na tej podstawie robimy wycenę, a po jej zatwierdzeniu rozpoczynamy produkcję. Projektanci CAD a do tego konstruktorzy zaczynają prace projektowe. Później robią wstępne wydruki 3D modelu (jeśli jest to konieczne). Następnie robią rysunki szczegółowe dla kompetentnych w obróbce skrawaniem specjalistów, którzy wykonują poszczególne czynniki zamówienia. Całość po zmontowaniu jest wysyłana do klienta osobiście!!!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JACEK STACHOWSKI Concept-Craft »

  JACEK STACHOWSKI Concept-Craft

  Wykonujemy wydruki 3D z powierzonych projektów 3D lub tylko na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji. Firma Concept-Craft posiada nowoczesny sprzęt, który pozwala na wykonanie projektów najwyższej jakości. wydruki 3D w ostatnich latach są niesamowicie popularne na całym świecie i mówi się, że ten rodzaj wydruków jest najbardziej przyszłościową technologią. Drukarka 3D daje bardzo dużo możliwości, realizujemy bardzo różne projekty, począwszy od tych najłatwiejszych jak na przykład breloki po duże projekty wykorzystywane w życiu codziennym. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALFAFIBER Sp. z o.o. »

  ALFAFIBER Sp. z o.o.

  Drukarnia Golem 3D oferuje usługę druku 3D, modelowania 3D parametrycznego i klasycznego oraz skanowania 3D. Pracujemy na polskich drukarkach 3D (seria Golem), naszego autorskiego projektu. Drukujemy prototypy, pojedyncze sztuki, jak i krótkie serie produktów, a także makiety, w tym architektoniczne. Atuty firmy to wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz solidne zaplecze techniczne. Posiadany park maszynowy zapewnia szeroki zakres dostępnych rozwiązań, od tanich wydruków o mniejszej precyzji, przez super wytrzymałe, do ultraprecyzyjnych o wysokim stopniu szczegółowości. Swoją ofertę kierujemy do Klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, aby zapewnić optymalny rezultat realizacji zamówienia. Zespół Drukarni Golem 3D tworzą ludzie z pasją. Stale poszerzamy swoją wiedzę w kwestiach technicznych oraz nowinek na rynku. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że oferta jest wciąż poszerzana, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty dostępnymi na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UBOT 3D Sp. z o.o. »

  UBOT 3D Sp. z o.o.

  W prężnie rozwijającej się firmie UBOT 3D znajdziesz wysokiej jakości technologie druku 3D, stworzonych głównie dla sektora przemysłowego. Wśród naszej oferty znajdziesz zaawansowane drukarki 3D, dzięki której będziesz mógł bez problemu drukować z większości materiałów dostępnych na rynku. Ponadto posiadamy wykwalifikowany personel, którzy służy doradztwem w każdej sprawie, w tym w doborze odpowiednich produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »