Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dotacje dla firm':

 • A1 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  A1 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Skuteczna pomoc w zakresie pisania wniosków o dotacje unijne. Firma doradcza A1 Europe świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskania funduszy unijnych na wszelkiego rodzaju inwestycje już od 2003 roku. Od ponad siedmiu lat skutecznie pozyskujemy dotacje dla przedsiębiorstw z całej Polski, co zaowocowało obecnością m. in. w rankingu magazynu Forbes i Fundusze Europejskie w czołówce najskuteczniejszych firm konsultingowych w kraju. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dopasować odpowiedni rodzaj funduszu do danej inwestycji. Zapewniamy profesjonalną i stałą opiekę konsultanta, obejmującą wszystkie etapy skutecznego ubiegania się o dofinansowanie.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  MG PREMIUM Sp. z o.o.

  W naszej ofercie znajdą Państwo rzetelne i kompleksowe usługi w obszarze doradztwa europejskiego, biznesowego i prawnego. Naszym celem jest pozyskanie środków finansowych dla małych i dużych firm. Dotacje unijne, kredyty, pożyczki, bezzwrotne źródła finansowania z krajowych programów. Na tym znamy się najlepiej. Ponadto zapewniamy usługi prawne. Profesjonaliści to właśnie my – zapraszamy bardzo serdecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 24 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK »

  ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK

  Bezkompromisowym liderem, w profesjonalnym pozyskiwaniu dotacji unijnych w Polsce, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Firma posiada rekomendacje najlepszych przedsiębiorstw na rynku: LOT, FORTIS, Wedel, Kompania Piwowarska, Vistal, oraz wiele innych. Sama Komisja Europejska wyraziła uznanie dla Abbeys. Największe przyznane dofinansowanie na inwestycję technologiczną wynosiło 589 mln złotych. Firma oferuje pomoc przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne, ale również w wykonywaniu rozliczeń, oraz długofalowym planowaniu działań.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ »

  ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą consultingową, która pomaga klientom biznesowym oraz indywidualnym pozyskiwać zewnętrzne środki finansowania. Współpracujemy z najlepszą kadrą pracowniczą, prowadzimy szkolenia, doradzamy i otaczamy naszych klientów kompleksową opieką na każdym etapie. Na Państwa życzenie stworzymy i rozliczymy projekt UE, sporządzimy analizy finansowe oraz opracowania środowiskowe niezbędne do podjęcia zewnętrznych dotacji unijnych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »