Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'doradztwo podatkowe':

 • Kancelaria Księgowo-Podatkowa Bernadeta Mueller »

  Kancelaria Księgowo-Podatkowa Bernadeta Mueller

  Biuro rachunkowe Bernadeta Mueller świadczy kompleksowe usługi rachunkowo-podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalizm oraz rzetelność w prowadzeniu spraw Twojej firmy to nasz podstawowy cel. Świadczymy usługi rachunkowo-podatkowe w zakresie: obsługi kadrowo-płacowej ( osób fizycznych, spółek osobowych, osób prawnych), prowadzenia ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Powierz nam m. in. sprawy związane z ewidencją VAT, środków trwałych i wartości niematerialnych, naliczanie wynagrodzeń, wykonanie zeznania rocznego, sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników. Nasza doświadczona i wykształcona kadra wykona te i inne rzeczy szybko i profesjonalnie. Pomagamy również w założeniu firmy czy też w wyborze formy opodatkowania. Załatwiamy formalności w urzędach (ZUS, US, itp. ). Co ważne udzielamy również pomocy na etapie planowania biznesu tworząc różnego typu biznesplany, analizy, wnioski do banków i innych urzędów. Nasze biuro księgowe świadczy usługi na terenie Opola, Ligoty Prószkowskiej, Prószkowa oraz na linii Prószków - Opole. Istnieje możliwość odbioru dokumentu u klienta. Zadzwoń i zapytaj. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie naszego biura podatkowego: www. kancelaria-mueller. pl Nasze usługi oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach dlatego często firmy niezadowolone z obecnego biura rachunkowego przechodzą do nas.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RACHUNKOWA - ACCOUNTANT PIOTR TOMASIAK »

  KANCELARIA RACHUNKOWA - ACCOUNTANT PIOTR TOMASIAK

  ACCOUNTANT- Kancelaria Rachunkowa oferuje doradztwo podatkowe oraz zarządzanie i administrowanie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Sporządzamy zestawy rozrachunków, przygotowujemy zestawienia obrotów i sald, prowadzimy zbiór zapisów księgowych. Zajmujemy się rozliczaniem kosztów użytkowania pojazdów, sporządzaniem ewidencji wyposażenia W celu zapoznania się szczegółowo z ofertą zapraszamy na: kancelaria-accountant. pl. Więcej pod numerem: 505 444 572

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Podatkowa LADONA CONSULTING PIOTR MLASTEK »

  Kancelaria Prawno-Podatkowa LADONA CONSULTING PIOTR MLASTEK

  Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa i reprezentacji podatników przed organami podatkowymi, organami celnymi i organami kontroli skarbowej w każdym stadium toczących się postępowań kontrolno-podatkowych, celnych oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów utrzymując wysoki wskaźnik pozytywnych rozstrzygnięć. Oferujemy następujące usługi: - doradztwo i pomoc podczas kontroli podatkowych/skarbowych/celnych weryfikacyjnych oraz podczas każdego etapu postępowania podatkowego/celnego; - przygotowanie i wdrożenie strategii obrony, formułowanie właściwej argumentacji przedstawianej kontrolującym oraz innym przedstawicielom aparatu skarbowego; - reprezentowanie klientów przed inspektorami kontroli skarbowej, w urzędach skarbowych i w izbach skarbowych; - reprezentowanie klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz sądami powszechnymi; - przygotowanie wniosków, zastrzeżeń, odwołań, skarg oraz innych pism w trakcie kontroli podatkowej/skarbowej/celnej, postępowania podatkowego i postępowania sądowego; - uczestnictwo w przesłuchaniach świadków. Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA »

  BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA

  Rozważając zewnętrzną księgowość w Krakowie i okolicy przeglądamy najlepsze biura rachunkowe i ich oferty pragnąc wybrać najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb. Porównując wszystkie te biura rachunkowe zwracamy uwagę na rok założenia biura rachunkowego, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie, gamę wykonywanych usług, czy możliwość reprezentowania klientów przed US i ZUS oraz czy posiada licencje na prowadzenie ksiąg i doradztwo podatkowe. Biuro podatkowe Luka s. c. ma kilkunastoletnią tradycję, działamy na rynku od 1993 roku, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze biuro znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1. Nasze biuro księgowe ma olbrzymie doświadczenie zdobyte przy obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej kilkuset firm. W Polsce dosyć często zdarza się że przepisy podatkowe są sformułowane niejasno, a ich właściwa interpretacja jest kluczowa do prawidłowego działania wszystkich firm na naszym rynku. Działamy w Krakowie, Warszawie, Michałowicach, Wieliczce, Bibicach, Zielonkach, Czarnochowicach, zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCY PODATKOWEGO MACIEJ BEZULSKI »

  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCY PODATKOWEGO MACIEJ BEZULSKI

  Działaj z komfortem bezpieczeństwa podatkowego. Współpracując z naszymi klientami kierujemy się dewizą, że obok posiadanych przez nas uprawnień zawodowych i kwalifikacji niezwykle istotnym jest fakt, iż to właśnie:"Doświadczenie rodzi prawa, nigdy znajomość praw nie poprzedza doświadczenia. " Obsługa prawna i podatkowa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej obejmująca:- reprezentowanie klientów podczas kontroli podatkowych, skarbowych oraz w toku postępowań podatkowych i egzekucyjnych, - odwołania od decyzji organów podatkowych, skargi do sądów administracyjnych, - zastępstwo procesowe przed sądami administracyjnymi (WSA, NSA), - opinie prawne i doradztwo w zakresie zarządzania, - sporządzanie dokumentacji podatkowej dla transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, - sporządzanie projektów umów gospodarczych oraz analiza umów pod kątem optymalizacji podatkowej, - audyty podatkowe, analizę obszarów ryzyka podatkowego, - obsługę księgową i doradczą z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego i pracy. Maciej Bezulski, doradca podatkowy (nr wpisu 11497)

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Doradztwo podatkowe KORF. pl Romana Kaniewskiego zaprasza do poznania katalogu oferowanych przez siebie usług podatkowych, w skład których wchodzi doradztwo gospodarcze, rachunkowość małych i średnich firm, pomoc prawna, zakładanie spółek oraz kontroling. Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu mogliśmy dostosować naszą ofertę do urozmaiconych wymagań naszych klientów. W małych czy średnich przedsiębiorstwach często nie ma potrzeby angażować na etat swoich księgowych. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura księgowego, które w umiejętny sposób i z należytą rzetelnością wesprze Twoją działalność w kwestiach księgowych. W tych kwestiach z pomocą przychodzi nasze biuro księgowe KORF. pl z Wrocławia.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BILANS" SP. z o.o. »

  "BILANS" SP. z o.o.

  W Rybniku odnajdą Państwo Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o. o., które oferuje kompleksowe usługi z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego oraz optymalizacji polityki podatkowej. Fachowo zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje także żądane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne oraz dostarcza je do odpowiednich urzędów. Zajmuje się także rozliczeniami podatkowym, a nawet tworzy wnioski o zwrot podatku VAT. Co więcej proponuje współpracę w ramach obsługi kadr oraz płac. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej szczegółowych informacji zostało zamieszczone na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDEX CONSULTING S.C. MARIUSZ MEDES, JOANNA MEDES »

  MEDEX CONSULTING S.C. MARIUSZ MEDES, JOANNA MEDES

  Zapewniamy naszym klientom kompleksowo przygotowane oferty dotyczące obsługi przedsiębiorstw i spółek w zakresie rachunkowości oraz podatków. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić obsługę w ramach 8 filii, które działają na terenie całego kraju. Realizujemy zarówno usługi realizowane na rzecz indywidualnych klientów, jak też dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo świadczonych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE"OPTIMA"GMITRZAK MAREK »

  BIURO RACHUNKOWE"OPTIMA"GMITRZAK MAREK

  Biuro księgowe Optima prowadzi działalność od 1992 roku na terenie Warszawy. Nasza siedziba mieści się w centrum Warszawy w dzielnicy śródmieście. Firma świadczy usługi z zakresu księgowości małych i średnich firm. Nasi doświadczeni pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi zgodnie z nowoczesnymi trendami i aktualnymi przepisami. Kładziemy nacisk na komfort klienta dostosowując się do jego wymagań i potrzeb. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szewczyk Michał BLACKSOFT »

  Szewczyk Michał BLACKSOFT

  Poltax to nowoczesne biuro rachunkowe obsługujące firmy z różnych branż oraz o różnych statusach prawnych. Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe oraz kadrowe. Zajmujemy się prowadzeniem książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, pomagamy w formalnościach związanych z założeniem firmy, dostarczamy rozwiązania informatyczne dla firm. Zawsze dokładnie sprawdzamy, czy nasz klient korzysta ze wszystkich ulg, które mu przysługują. Nasza oferta obejmuje także rzetelne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »