Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'doradztwo finansowe':

 • Zysk Niezależne Doradztwo FinansoweŁukasz Mozolewski »

  Zysk Niezależne Doradztwo FinansoweŁukasz Mozolewski

  Szukasz ciekawej inwestycji? Posiadasz konto inwestycyjne? Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe pomoże Ci przy wyborze optymalnego wariantu inwestycyjnego dostosowanego do Twoich potrzeb oraz akceptowalnego przez Ciebie poziomu ryzyka. A może szukasz sposobu na dofinansowanie swojej działalności? Chciałbyś pozyskać środki z Unii Europejskiej jednak obawiasz się nadmiaru formalności i skomplikowanych procedur? Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe świadczy usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych od wyboru optymalnego programu aż po złożenie wniosku i nadzór nad jego realizacją.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TREE POLSKA RADOSŁAW MAŁECKI »

  TREE POLSKA RADOSŁAW MAŁECKI

  Aktualnie jesteśmy zasypywani wieloma, rozmaitymi produktami bankowymi i nie każdy może sobie radzić z wyborem tej najlepszej czy najbardziej odpowiadającej. Kursnafinanse. pl to strona internetowa doradcy finansowego Radosława Małeckiego, które udzieli porady w wyborze kredytów: finansowych, konsolidacyjnych, hipotecznych itp. oraz produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Dodatkowo udzieli pomocy przy negocjacjach bankowych i dokumentacji.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • APAX Consulting Group Sp. z o.o. »

  APAX Consulting Group Sp. z o.o.

  APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Arte Creo Karol Majchrowicz »

  Arte Creo Karol Majchrowicz

  Zajmuję się doradztwem finansowym, nie pobieram opłat od klientów za moje usługi. Pomagam wybrać najatrakcyjniejszą ofertę na rynku i zawsze przedstawiam kilka możliwości. Rynek finansowy jest skomplikowany i pełen bankowego żargonu i warunków umów pisanych małym drukiem. Wyjaśniam wszystkie niejasności i służę pomocą przy kompletacji dokumentów potrzebnych do uruchomienia kredytu. Załatwiam za Ciebie wiele spraw związanych z pozyskiwaniem dokumentów, np. stanie w kolejkach do US lub ZUS i tym podobne. Zachęcam do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »