Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'doradca':

 • "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz »

  "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz

  Firma Finanz-Dom jest niezależnym doradcą finansowym współpracującym z większością banków i instytucji finansowych funkcjonujących na naszym regionalnym rynku. Korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas kilkunastoletniej pracy w Banku. Chcemy dostarczać Ci aktualnych informacji o produktach finansowych oraz ułatwić znalezienia jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz inwestycyjnej oraz zapewnić opieki w trakcie funkcjonowania realizowanych produktów finansowych. Jeśli szukasz kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, planujesz budowę domu potrzebujesz oferty ubezpieczeniowej lub inwestycyjnej nie musisz chodzić od instytucji do instytucji finansowych, szukając najkorzystniejszego rozwiązania. DOBRE oferty znajdziesz u Nas.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK »

  AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK

  Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny. Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE. Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Pakiet medyczny, Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE Aviva.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOROTA MOŚCICKA LUCRUM KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  DOROTA MOŚCICKA LUCRUM KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Wszelkie powinności powiązane z podatkami zleć profesjonalnej kancelarii podatkowej. Dzięki temu masz gwarancje, że zostaną one wykonane przez doradcę podatkowego Wrocław, który wypełnia za Ciebie np. PIT. Należy, więc zdecydować się na tę fachową pomoc. Ocalisz wiele energii i czasu. W takich sytuacjach doradca podatkowy Wrocław jest wartościową pomocą. Doradztwo podatkowe Wrocław ma na celu zagwarantowanie swoim interesantom wyboru, celowych rozwiązań. Dzięki nim mogą prowadzić oni tylko opłacalne przedsięwzięcia. Co więcej zajmujemy się bardzo kompetentnymi audytami, udzielamy biegłe porady podatkowe. Sprzyjamy optymalizacji podatkowej na zamówienie klientów, zajmiemy się też zadaniami księgowymi. Obfite zróżnicowanie naszego działania, zwiększa zadowolenie kontrahentów, którzy skorzystali z naszej porady.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCY PODATKOWEGO MACIEJ BEZULSKI »

  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCY PODATKOWEGO MACIEJ BEZULSKI

  Działaj z komfortem bezpieczeństwa podatkowego. Współpracując z naszymi klientami kierujemy się dewizą, że obok posiadanych przez nas uprawnień zawodowych i kwalifikacji niezwykle istotnym jest fakt, iż to właśnie:"Doświadczenie rodzi prawa, nigdy znajomość praw nie poprzedza doświadczenia. " Obsługa prawna i podatkowa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej obejmująca:- reprezentowanie klientów podczas kontroli podatkowych, skarbowych oraz w toku postępowań podatkowych i egzekucyjnych, - odwołania od decyzji organów podatkowych, skargi do sądów administracyjnych, - zastępstwo procesowe przed sądami administracyjnymi (WSA, NSA), - opinie prawne i doradztwo w zakresie zarządzania, - sporządzanie dokumentacji podatkowej dla transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, - sporządzanie projektów umów gospodarczych oraz analiza umów pod kątem optymalizacji podatkowej, - audyty podatkowe, analizę obszarów ryzyka podatkowego, - obsługę księgową i doradczą z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego i pracy. Maciej Bezulski, doradca podatkowy (nr wpisu 11497)

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów. Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAMIX SYLWIA PABIŚ »

  PAMIX SYLWIA PABIŚ

  Zawieranie umów i indywidualny dobór oferty, doradztwo w zakresie ubezpieczeń życiowych, zabezpieczenie dochodów w przypadku wystąpienia poważnego zachorowania, zdrowotnych, polisy dla dzieci, wypadkowe, majątkowe i inwestycyjne, Zadbaj o swoją Emeryturę, Ubezpieczenia, Majątek Zadzwoń tel. 502254455 Sylwia Pabiś Katowice Mikołów, Tychy, Łaziska, Wyry, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Chorzów,

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz »

  JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

  Kancelaria JKDP to nie tylko biuro księgowe, to również zestaw atrakcyjnych warsztatów z dziedziny fiskalnej; nasze szkolenia mają na celu uświadomienie klientów w obszarze praw i powinności podatkowych. Kancelaria JKDP w Białymstoku to świetnie sformowana propozycja, objęta interesującą akcją rabatową, która jest skierowana do firm o krótkim i długim stażu aktywności; oferujemy także produkty promocyjne dla naszych wiernych klientów. Nasz pośrednik podatkowy to doświadczony specjalista, który w oparciu o swoje doświadczenie, jak również bogatą praktykę przeprowadzi każdą firmę przez meandry podatkowe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DORADCA PODATKOWY JERZY PALUCH »

  DORADCA PODATKOWY JERZY PALUCH

  Jestem doradca podatkowym – wpisanym na listę Ministerstwa Finansów i Krajowej Rady Doradców Podatkowych pod numerem 09663. Działalność gospodarczą prowadzę od 1989 roku. Moją specjalnością jest rozwiązywanie problemów i konfliktów między klientami a fiskusem, jak również doradztwo w każdym zakresie z obszaru:podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT);podatku dochodowego od osób prawnych (CIT);ordynacji podatkowej;prawa gospodarczego;opłat i podatków lokalnych;podatku od towarów i usług (VAT);podatku od spadków i darowizn;obliczania ulg, odliczeń, kosztów uzyskania przychodów, etc. ;składania zeznań podatkowych (PIT);planowania i optymalizacji spadkowej;zakładania i prowadzenia firm;prawa pracy oraz wszystkich innych obszarów związanych z tworzeniem i prowadzeniem firmy;zakładania firm w Monaco i na Cyprze;osiedlania się w Holandii i Hiszpanii. Doradzam również w obszarach obejmujących : organizację i zarządzanie, doradztwo personalne, rozwój pracowników, szeroko rozumiana przedsiębiorczość. Od 2010 r. realizuję także usługi windykacyjne dotyczące szczególnie trudnych przypadków a także międzynarodowych roszczeń wierzycieli.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Doradztwo podatkowe KORF. pl Romana Kaniewskiego zaprasza do poznania katalogu oferowanych przez siebie usług podatkowych, w skład których wchodzi doradztwo gospodarcze, rachunkowość małych i średnich firm, pomoc prawna, zakładanie spółek oraz kontroling. Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu mogliśmy dostosować naszą ofertę do urozmaiconych wymagań naszych klientów. W małych czy średnich przedsiębiorstwach często nie ma potrzeby angażować na etat swoich księgowych. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura księgowego, które w umiejętny sposób i z należytą rzetelnością wesprze Twoją działalność w kwestiach księgowych. W tych kwestiach z pomocą przychodzi nasze biuro księgowe KORF. pl z Wrocławia.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUG PODATKOWYCH "LEGALIS" IRENEUSZ KOPERA »

  BIURO USŁUG PODATKOWYCH "LEGALIS" IRENEUSZ KOPERA

  Jako wyspecjalizowane biuro rachunkowo-podatkowe Legalis jesteśmy w stanie podjąć się dla naszych klientów kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowo-księgowej oraz ZUS-owskiej. Na rynku można nas spotkać już dwadzieścia lat. Wszystkie z powierzonych nam zadań realizujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Najważniejsze dla nas jest zawsze przygotowanie merytoryczne. Dokładną naszą ofertę będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »