Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dietetyk Wrocław':

 • MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA »

  MAŁGORZATA GAJEWCZYK AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA

  Zapraszamy do naszych poradni na terenie Wrocławia i w Długołęce. Przygotowujemy indywidualne programy żywieniowe dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w autorskim programie Body&Food Balance dla osób aktywnych. Poradnia dietetyczna w centrum Wrocławia, w Długołęce, świadczymy usługi w całej Polsce przez internet, odchudziliśmy już setki klientów. Prowadzimy szkolenia, warsztaty dotyczące zdrowego żywienia i żywności. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowego Odżywiania »

  Centrum Zdrowego Odżywiania

  Centrum Zdrowego Odżywiania specjalizuje się profesjonalnym doradztwie żywieniowym. Proponujemy obszerny zakres usług dostosowanych do jednostkowych potrzeb klienta. Na pierwszej wizycie dietetyk dokonuje analizy składu ciała. Przygotowujemy program żywieniowy z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji każdego organizmu oraz trybu życia prowadzonego przez naszego klienta. Za sprawą wprowadzanych zmian żywieniowych, odzyskają Państwo nie tylko wymarzoną sylwetkę, lecz także świetne samopoczucie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENATA ZOMERSKA Fitness Club "Świat Kobiet" »

  RENATA ZOMERSKA Fitness Club "Świat Kobiet"

  Gabinet dietetyczny, położony we Wrocławiu, oferujący zarówno stacjonarne usługi, jak również konsultacje przez Skype dla osób spoza regionu. Możliwość ułożenia planu dietetycznego według konkretnych wytycznych, bazując na stanie zdrowia, kondycji oraz założonych celach. Profesjonalny dietetyk i trener przeprowadzi personalny trening dla osób zainteresowanych. Istnieje opcja zamówienia cateringu dietetycznego dla firm czy osób prywatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »