Strony związane z hasłem: dermatologia - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dermatologia':

 • Praktyka Lekarska Dorota Kwiatkowska »

  Praktyka Lekarska Dorota Kwiatkowska

  Witamy serdecznie. Prima Derm to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej oferujący zabiegi mezoterapii, usuwania blizn, znamion, rozstępów, zamykanie naczynek, usuwanie zmian skórnych oraz laser frakcyjny. Gwarantujemy 100% poufność. Nasz zespół to wybitni profesjonaliści a wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu sterylnych oraz najlepszej jakości narzędzi. Posiadamy certyfikaty poświadczające nasze doświadczenie. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REGOMED OLIWIA MASALSKA »

  REGOMED OLIWIA MASALSKA

  Nie chcesz czekać w długich kolejkach w szpitalach publicznych? Skorzystaj z bydgoskiej prywatnej kliniki medycznej- Remedium Clinic. Uzyskasz dostęp do świetnie wykwalifikowanych lekarzy. Wszystkie zabiegi świadczone są przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Narzędzie są sterylizowane. Możesz liczyć na rzetelną diagnozę oraz kompleksowe konsultacje z zakresu stomatologii, dermatologii, psychiatrii i psychologii, neurologii oraz chirurgi dziecięcej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ KRÓLICKI, TOMASZ KOCHANOWSKI "LASER CLINIC" »

  SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ KRÓLICKI, TOMASZ KOCHANOWSKI "LASER CLINIC"

  Potrzebujesz pomocy specjalisty dermatologa czy gastrologa? Laser Clinic to najlepsi specjaliści w jednym miejscu. Każdy nasz pacjent traktowany jest indywidualnie i podchodzimy do niego z uwzględnieniem jego potrzeb. Nasi lekarze to profesjonaliści w swojej dziedzinie, a dzięki wsparciu najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie przywrócić Państwu zdrowie i cieszyć się z powrotem. Laser Clinic to najlepszy wybór w Szczecinie.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska »

  Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

  Chcesz pięknie wyglądać? Szukasz miejsca, w którym możesz poprawić swój wygląd? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do naszej kliniki znajdującej się w Poznaniu. Jesteśmy w stanie zaoferować takie zabiegi jak: usuwanie naczynek, powiększanie piersi, usuwanie zmarszczek oraz wiele innych zabiegów dotyczących medycyny stomatologicznej. Nasza kadra specjalistów potrafi poradzić sobie nawet z bardzo wymagającymi pacjentami. Jeśli chce się poprawić swój wygląd warto zdecydować się na skorzystanie z naszych zabiegów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »