Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'consulting':

 • WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA »

  WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA

  Wisdom Consulting jest wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi wspomagające działanie przedsiębiorstw. Wspieramy zarówno przygotowanie i opracowanie działań strategicznych jak i przekazanie wymaganej wiedzy i metodologii na niższych strukturach podnosząc umiejętności i kwalifikacje kadry naszego klienta. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę działań i procesów poprzez: [*]rozwój rynku, [*]przedstawicielstwo i finalizacja kontraktów [*]audyty wewnętrzne i analizę otaczającego środowiska [*]benchmarking uwzględniający głównych [*]udostępnienie i wdrożenie najlepszych metod i praktyk [*]pomiar i monitorowanie wskaźników W naszym modelu biznesowym zdefiniowaliśmy pięć kluczowych obszarów w których jako specjaliści świadczymy kompleksowe usługi, mające na celu zbudowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa: Business Development, Strategia Firmy, Polityka Personalna, Działania Operacyjne, Łańcuch Dostaw. W każdym z tych obszarów oferujemy narzędzia i metodologie działania, przygotowane według światowych standardów z wykorzystaniem zdobytego doświadczenia. Rozwiązania przez nas proponowane zawsze są nacechowane pragmatyzmem. Realistycznie oceniamy otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne firmy a następnie proponujemy rozwiązania na miarę możliwości naszego klienta. Usługi świadczymy na obszarze Unii Europejskiej, Skandynawii i w krajach bałkańskich. Cechuje nas wysoka jakość usług, szybkość działania, elastyczność, niezawodność oraz zachowanie danych w tajemnicy. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do klienta, oferując usługi nastawione na maksymalną efektywność.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • StillWell Polska Sp. z o.o. »

  StillWell Polska Sp. z o.o.

  Firma StillWell Polska istnieje wskutek marzeń o wykreowaniu organizacji dopasowanej idealnie do potrzeb interesanta. Praca przy rozmaitych projektach biznesowych nie tylko zagwarantowała nam ogromne doświadczenie, ale dodatkowo pomogła wypracować jasne i klarowne normy działania, najistotniejsze podczas współpracy z naszymi interesantami. Naszą specjalnością jest sprzedaż istniejących już spółek. Nabycie takiej spółki jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują zacząć działalność w ciągu 24 godzin, a tym samym uniknąć żmudnej procedury załatwiania formalności rejestracyjnych w urzędach. Zawsze staramy się skupić na potrzebach naszych klientów, bowiem to one są dla nas najistotniejsze. Przykładamy szczególną atencję do najwyższej jakości dostarczanych usług oraz doskonałej znajomości kodeksów prawa, które są gwarantem efektywnego działania. Działamy na terenie całej Polski, dlatego możemy działać błyskawicznie i elastycznie, co ułatwia współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej organizacji poprzez stronę internetową. Oferujemy: - sprzedaż gotowych firm - zakładanie firm według potrzeb interesanta - pomoc w budowaniu wizerunku nowych firm - bieżąca obsługa prawna firm - obsługa księgowa i skarbowa - wirtualne biuro - tworzenie kampanii rebrandingowych działających firm - tworzenie stron internetowych - optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INGE" SPÓŁKA CYWILNA »

  "INGE" SPÓŁKA CYWILNA

  Zastanawiasz się nad dodatkowym szkoleniem, a może posiadasz firmę i chciałbyś usprawnic pracę swoich pracowników? Jeśli tak nie zwlekaj, juz teraz możesz usprawnić działanie firmy dzieki Nam. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferującą dla swoich klientów usługi najwyzszej jakości. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie systemów zarządzania, prawa, marketingu, IT. Od 2005 roku nasza wykwalifikowana kadra skutecznie współdziała z naszymi klientami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARKETING CONSULTING S.C. T.ORLIŃSKI,K.ZAJĄC »

  MARKETING CONSULTING S.C. T.ORLIŃSKI,K.ZAJĄC

  Marketing Consulting to profesjonalne usługi w ramach marketingu internetowego. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z obsługi i przy tym cen! Specjalizujemy się w Google Analytics, AdWords, SEO, trudnimy się kampaniami banerowymi i remarketingowymi. Również oferujemy pomoc w ramach kampanii w mediach społecznościowych, na Youtube. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSERVICES Agnieszka Szafrańska »

  INSERVICES Agnieszka Szafrańska

  Firma InServices świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i inwestycyjnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych, w doradztwie biznesowym dla podmiotów gospodarczych planujących ekspansję na rynki zagraniczne oraz organizacji specjalistycznych szkoleń. Firma InServices świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i inwestycyjnego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych, w doradztwie biznesowym dla podmiotów gospodarczych planujących ekspansję na rynki zagraniczne oraz organizacji specjalistycznych szkoleń.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Joanna Dudziak- marka osobista »

  Joanna Dudziak- marka osobista

  Rozwiązania dla biznesu - Joanna Dudziak Szkolenia, consulting, coaching Firma Dudziak i Partnerzy jest na rynku Polskim od 2012 roku. Pomimo tak krótkiego stażu zdążyła już osiągnąć liczne sukcesy. Firma Dudziak i Partnerzy w swoim profilu zawodowym ma status firmy szkoleniowej. Obecnie otworzyła nowoczesne biuro w Centrum Szczecina, gdzie wynajmowana jest: -sala szkoleniowa -coaching room Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LS Consulting & Management, sp. z. o. o. »

  LS Consulting & Management, sp. z. o. o.

  LS Consulting & Management świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, usługi doradztwa biznesowego oraz zajmuje się kompleksową obsługą prawną Podmiotów Medycznych. Usługi prawne świadczone przez LS Consulting & Management sp. z o. o. stanowią podstawowy przedmiot działalności firmy. LS Consulting & Management wykonuje due diligence prawne i due diligence finansowe projektów. Celem badania prawnego jest analiza prawnych aspektów działalności spółki (w tym istotnych umów), identyfikacja i eliminacja ryzyka prawnego, uzyskanie niezbędnych informacji do prawnej części np. prospektu emisyjnego i innych dokumentów oraz dostosowywanie stanu prawnego spółki pod kątem wymogów rynku kapitałowego. Due diligence finansowe jest procedurą zindywidualizowaną, dostosowywaną każdorazowo do rodzaju badanego podmiotu. Członkami naszego zespołu są adwokaci, radcowie prawni oraz doradcy podatkowi świadczący usługi w zakresie m. in. przygotowywania i negocjowania wszelkiego typu umów, reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz usługi przejęć i fuzji podmiotów gospodarczych( mergers and acquisitions). Współpracując na przestrzeni lat z podmiotami leczniczymi, udało nam się wypracować model skutecznego rozwiązywania problemów jednostek medycznych, przychodów leczniczych, zakładów opieki zdrowotnej czy nawet szpitali.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ab Consulting Sp. z o.o. »

  Ab Consulting Sp. z o.o.

  Profilem działalności przedsiębiorstwa AB Consulting są usługi konsultingowe w zakresie prawa spółek oraz rynku kapitałowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników. Klienci mogą liczyć na szereg wysokiej jakości usług w zakresie doradztwa prawnego, w tym w szczególności prawa spółek oraz rynku kapitałowego. Firma pomaga także w procesie restrukturyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • APAX Consulting Group Sp. z o.o. »

  APAX Consulting Group Sp. z o.o.

  APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »