Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'budynków':

 • OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM" »

  OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM"

  :: PUH Ekorem Łukasz Olesiejuk :: Firma PUH Ekorem zajmuje się wdrażaniem instalacji elektrycznych w systemie KNX/EIB, czyli tzw. inteligentnych domów, mieszkań i biur. System KNX (Konnex) to nawet do 50% oszczędności na oświetleniu i ogrzewaniu, a do tego zwiększone bezpieczeństwo i komfort użytkowania! Więcej informacji na naszej witrynie internetowej. :: Automatyzacja budynków :: Wyobraź sobie dom lub mieszkanie, po wejściu do którego system rozpoznaje użytkownika i w zależności od indywidualnych preferencji włącza jedne światła, a wyłącza drugie i zmienia ich poziom jasności według wcześniej ustalonej sceny świetlnej. Temperatura pokoju podnosi się o kilka stopni lub w wypadku zbyt dużej temperatury załącza się klimatyzacja. Rolety samoczynnie się podnoszą lub opuszczają, a lamelki żaluzji ustalają swój kąt w zależności od natężenia światła słonecznego. A to tylko początek możliwości... Myślisz, że na tego rodzaju usługi stać tylko nielicznych? Postęp technologiczny umożliwia wykonanie coraz bardziej skomplikowanych systemów w zdecydowanie niższej cenie, niż jeszcze kilka lat temu. Do tego systemy inteligentnych domów i mieszkań przyczyniają się do oszczędności pieniędzy przeznaczanych na rachunki, jak również do ochrony środowiska. Jest to inwestycja, która sama się zwraca po kilku latach! :: Kompleksowe remonty :: Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowymi remontami łazienek, kuchni, salonów itp. Wykonujemy aranżacje poddaszy, pomieszczeń gospodarczych a także biurowych. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, z zachowaniem praw sztuki budowlanej. Na przełomie lat opracowaliśmy najlepsze rozwiązania budowlane oraz dobór solidnych materiałów. Nasze indywidualne podejście do klienta sprawia, że usługi przez nas oferowane dostosowują się do jego portfela. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Dzięki naszemu doświadczeniu zawsze staramy się jak najlepiej doradzić naszym klientom. Dzięki współpracy z wieloma firmami, oferujemy materiały wysokiej jakości po cenach hurtowych, co znacznie obniża koszty każdego przedsięwzięcia.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO" »

  MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO"

  Klientów poszukujących pewnego architekta w Poznaniu zapraszamy do Autorskiej Pracowni Projektowej Nano. Na portalu nanostudio. pl przykładowe realizacje różnych kategorii: architektura medyczna, wnętrza komercyjne, mieszkania, budynki (jednorodzinne, wielorodzinne, handlowe, użytkowe, użyteczności publicznej, przemysłowe), projekty na sprzedaż. Architekt Poznań przynależący do Wielkopolskiej Izby Architektów obsługuje wszelkie projekty z ogromną troską o szczegóły. W zakres jego usług wchodzi: projekty budowlane do urzędu, projekty wykonawcze, analizy i pomysły przedprojektowe, projekty modernizacji, rozbudowy i przebudowy, uzgodnienia rzeczoznawców, zaświadczenia energetyczne domów jednorodzinnych, projekty branżowe instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TALIK SZYMON MUREXPERT »

  TALIK SZYMON MUREXPERT

  Oferujemy usługi z zakresu izolacji oraz osuszania (metodą iniekcji krystalicznej Dr inż. Wojciecha Nawrota(wszystkie najważniejsze obiekty oraz budynki w Polsce zostały wykonane metodą iniekcji krystalicznej Dr inż W. Nawrota ) jak również wykonujemy iniekcje innymi środkami. Oferujemy również usługi z zakresu wentylacji, odgrzybiania, prac ogólnobudowlanych, remonty, renowacje, wykończenia. Stosujemy wysokiej jakości skuteczne materiały oraz środki. Mamy niskie ceny, wieloletnie doświadczenie praktyczne, pozwala to nam na odpowiedni dobór materiałów, środków oraz metod w zwalczaniu oraz zapobieganiu wilgoci. Techniki iniekcyjne są najnowocześniejszymi, skutecznymi oraz bezpiecznymi dla budynku metodami w zwalczaniu wilgoci oraz zapobieganiu wilgoci. Zajmujemy się: Osuszaniem izolowaniem budynków, domów, mieszkań, garaży, itp, usuwanie przyczyn zawilgocenia i skutków spowodowanych zawilgoceniem Usuwaniem pleśni grzybów, mokrych tynków, posadzek, płyt gipsowych itp. Wykonywaniem tynków renowacyjnych osuszających, izolacji wodoodpornych, izolacji poziomych oraz pionowych metodą iniekcji bez odkopywania murów od zewnątrz lub podcięcie muru oraz izolacje pionową standardową. Wykonujemy prace ogólnobudowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Znajomość technologii budowlanej. Gwarancja usług.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MURAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "MURAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  ''MURAL Sp. zo. o. '' jest Firmą Remontowo Budowlaną. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Warszawa i okolice. Wykonujemy usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków, zabudowy kontenerowe. Kontenery biurowe, socjalne i magazynowe. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy. Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem. Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania. Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych Klientów w pełen asortyment materiałów ociepleniowych renomowanych producentów. Na życzenie naszych Klientów udzielamy fachowego doradztwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WATMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  WATMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Watman jest firmą zajmującą się obniżaniem rachunków za prąd swoich klientów. Osiągamy to poprzez 2 główne dziedziny naszej działalności: oświetlenie (żarówki LED) oraz odnawialne źródła energii, a konkretnie małe elektrownie wiatrowe oraz panele (ogniwa) słoneczne. Oświetlenie LED jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem, aby w krótkim czasie otrzymać wymierne oszczędności. Zakup naszego asortymentu przy odpowiednich warunkach użytkowania zwraca się w trakcie trwania gwarancji, co czyni go inwestycją bez ryzyka. Więcej na temat naszych żarówek można się dowiedzieć z naszej strony internetowej, a bezpośredni link do niej, to www. zarowkiledlublin. pl W dziedzinie oświetlenia LED oferta naszej firmy nie ogranicza się tylko do żarówek. Mamy również ofertę profesjonalnego oświetlenia LED dla firm, w szczególności oświetlenie reklam, bilbordów, magazynów, chłodni, ulic itp. Wykorzystujemy przy tym oświetlacze (naświetlacze) LED, świetlówki LED oraz taśmy LED. Oświetlenie profesjonalne można obejrzeć wchodząc na naszą stronę poprzez link www. zarowkiledpro. pl Watman zajmuje się również montażem i sprzedażą urządzeń, związanych z energią odnawialną, takich jak małe, przydomowe elektrownie wiatrowe (wiatraki) oraz panele słoneczne (ogniwa fotowoltaiczne), które produkują energię - Twoją energię. Wiatraki znajdziesz pod linkiem www. elektrowniewiatrowelublin. pl Główną naszą zaletą jest fakt, że w każdej z dziedzin, którymi się zajmujemy służymy naszym doradztwem, co przy odnawialnych źródłach energii jest rzeczą oczywistą, ale przy żarówkach LED już jest. Dzięki naszej pomocy kupisz dokładnie takie żarówki, jakich potrzebujesz i na pewno nie będziesz żałował swojego zakupu. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF SIUDAK Zakład Ogólno-Budowlany »

  KRZYSZTOF SIUDAK Zakład Ogólno-Budowlany

  Firma zajmujemy się izolacjami i remontami starych budynków kamienic i budynków sakralnych osuszaniem ścian z wykorzystaniem najnowszych technologi i najbardziej sprawdzonych wynikających wieloletniego doświadczenia remontowo-izolacyjnego. Jeśli czeka cię remont mieszkania, remont dachu pokrycie dachu, budowa domu. Masz kłopot z wilgocią ciągłymi remontami z tego tytułu, powierz to sprawdzonej firmie. Jestem rzetelnym wykonawcą bazuje na najlepszych materiałach, sprawdzonych w remontach i osuszaniach murów budynków doradzam w sprawach izolacyjnych i osuszania. Dysponujemy 25 letnim doświadczeniem remontowo-izolacyjnym, co daje gwarancje wysokiego poziom wykonywanych usług. Doradzamy w rozwiązaniach nietypowych i w wyborze materiałów. Osuszanie budynków poprzez iniekcje:Stosowaną przez nas i sprawdzona metoda jest metoda iniekcji, w celu wytworzenia izolacji poziomej, zapobiegającej ponownemu podciąganiu wilgoci kapilarnej. Poprzez wprowadzeni płynu iniekcyjnego w rząd otworów i odtworzeniu izolacji przeciwwilgociowej poziomej lub pionowej. Izolacje można wykonywać w budynkach podpiwniczonych i niepodpiwniczonych. Jest to skuteczna metoda do osuszenia murów i renowacji starych budynków. Każdy obiekt traktujemy indywidualnie, starając się rozpoznać przyczyny powstawania wilgoci i zagrzybienia. Pozwala nam to na dobranie odpowiedniej formy działania, w każdym przypadku używając odpowiedniej technologii.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZETAR - ZDZISŁAW WOŹNICKI »

  ZETAR - ZDZISŁAW WOŹNICKI

  Firma Zetar wykonuje:-świadectwa energetyczne lokali i budynków ( certyfikaty energetyczne)- audyty energetyczne i remontowe budynków-kosztorysy budowlane. Firma Zetar prowadzi działania w szeroko pojętym doradztwie budowlanym, energetycznym i projektowym. Misją firmy jest promowanie i wdrażanie w budownictwie nowych, energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań oraz podnoszenie poziomu termoizolacyjnego starszych obiektów. Audyting prowadzi do optymalizacji usprawnień termomodernizacyjnych, poprawienia efektywności energetycznej budynków, więc także znacznego ograniczenia kosztów ich eksploatacji. Firma swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystała podczas prac dla wielu klientów. O naszej fachowości i wysokim poziomie usług świadczą licznie zdobyte dyplomy i szkolenia w Polsce ( m. in. w Rockwool, Paroc, Isover, Ursa, Armacell, Kaimann, Alpol, NMC, Ceresit, Thermaflex ) i zagranicą ( w Danii, Belgii, Szwecji, Niemczech i we Włoszech) : * Dyplom Politechniki Łódzkiej z 2011r. uprawniający do wykonywania audytów i świadectw charakterystyki energetycznej budynków, zgodnie z najnowszymi normami * Uprawnienie budowlane nr 185/90/WŁ. * "Kurs na audytora energetycznego w budownictwie" zorganizowany przez Politechnikę Łódzką dla doradców technicznych firmy ATLAS * Praca w nadzorach budowlanych, w biurze projektów budownictwa mieszkaniowego * Doradztwa techniczne w budownictwie w firmach polskich i zagranicznych

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOLFF DOMINIK DRY TECH »

  WOLFF DOMINIK DRY TECH

  Oferta naszej firmy kierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Realizujemy kompleksowe usługi związane z likwidowaniem wilgoci w domach oraz lokalach użytkowych. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych inżynierów oraz doskonale wykwalifikowanych pracowników. Naszym klientom zapewniam wykonanie usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który pozwala na zawsze zlikwidować wilgoć w pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK SMYRGAŁA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE "AMEDO" »

  MAREK SMYRGAŁA PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE "AMEDO"

  Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną. Firma nasza powstała w 1998 roku. Przez kilkanaście lat współpracowaliśmy z wieloma firmami. Posiadamy olbrzymie doświadczenie zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i w budownictwie przemysłowym. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i z najlepszych materiałów. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami. Gwarantujemy zadowolenie. Firma remontowa Kraków, docieplanie budynków Kraków

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKTYW-BUD, JAROSŁAW NAWROT »

  AKTYW-BUD, JAROSŁAW NAWROT

  Nasza firma zajmuje się realizowaniem usług związanych z wykorzystaniem technologii iniekcji krystalicznej. Realizujemy między innymi naprawy konstrukcji żelbetonowych, likwidacje przecieków, izolacje tradycyjne powłokowe. Naszym klientom zapewniamy wygodne formy płatności w tym rozłożenie płatności na raty nie obciążone żadnymi kosztami ani oprocentowaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »