Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biznesowe':

 • UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o. »

  UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o.

  Spółka TETA BI Center wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TETA. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania klasy BI. Tworzymy oprogramowanie, mające na celu usprawnić procesy związane z analizą danych w łatwy i przystępny dla użytkownika sposób. Doradzamy zarówno strategicznie jak i operacyjnie angażując się tym samym w optymalizację organizacji procesu budżetowania i prognozowania. Wdrażamy system dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o bieżące aktualizowanie wdrożonego przez nas systemu, aby stale i sprawnie zwiększać efektywność działań firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. »

  B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

  Serwis warszawskiej firmy szkoleniowej B&O NAVIGATOR. Szkolenia biznesowe organizowane w formule otwartej i zamkniętej na zlecenie firm. Szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, marketingu, zarządzania i logistyki. B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 300 000 zł. Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni. Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w oparciu o liczne metody interaktywne. Główną ich zaletą jest nabycie nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera. SZKOLENIA OTWARTE To nie tylko przekazywanie wiedzy przez szkolącego, ale też wymiana informacji pomiędzy uczestnikami, którymi są pracownicy różnych firm. Szkolenia otwarte stwarzają także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych. SZKOLENIA WEWNĘTRZNE Tworzymy programy uwzględniające potrzeby naszych klientów oraz specyfikę branży, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność szkoleń. COACHING Pracujemy bezpośrednio z klientem towarzysząc mu w trakcie wykonywanej pracy. Dzięki wnikliwej obserwacji pracownika trener ma możliwość korygowania nieskutecznych zachowań oraz planowania nowych strategii postępowania.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA »

  'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA

  Jeśli poszukujecie Państwo wytwornego i przestronnego wnętrza, w którym chcielibyście zorganizować niezapomniane przyjęcie – KORONA HOTEL proponuje sale bankietowe: "Królewską" i "Bursztynową". Sala "Królewska" to połączenie nowoczesności, elegancji i niezwykle miłej atmosfery. Jest ona klimatyzowana i wyposażona tak, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych Gości. Zapewnia idealne warunki na uroczyste przyjęcia dla 200 osób. Sala "Bursztynowa" to bardziej kameralne lecz równie ekskluzywne wnętrze, odpowiednie na organizację mniejszych imprez takich jak komunie, chrzciny czy imieniny. W przerwie między tańcami zapraszamy również do pięknego zielonego ogrodu z fontanną i niezliczoną ilością kolorowych kwiatów. Zapewniamy, że każde spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu, na długo pozostanie w Państwa pamięci.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK »

  GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK

  Olsztyńska Szkoła Biznesu - Instytucja szkoleniowa - Olsztyn, Warszawa. Kursy i szkolenia biznesowe EFS dla firm, szkolenia dla administracji, projekty unijne, projekty EFS, szkolenia Olsztyn, szkolenia Warszawa, szkolenia Olsztyn, szkolenia warszawa, kursy olsztyn, kursy i szkolenia olsztyn, szkolenia biznesowe Olsztyn, kursy warszawa, szkolenia biznesowe warszawa, szkolenia dla firm Olsztyn, osb olsztyn, grupa osb, osb, szkolenia dla firm warszawa, osb, Olsztyńska Szkoła Biznesu, szkolenie obsługa klienta, bezpłatne kursy szkolenia

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  TETA HR Center to spółka, która należy do UNIT4 TETA S. A. Zajmuje się świadczeniem usług outsourcingu w zakresie procesów kadrowo-płacowych, dzierżawą systemu kadrowo-płacowego Personal. NET oraz internetowej platformy samoobsługowej HRM. Dzięki wysokiej specjalizacji w obszarze wdrażania rozwiązań HR, dostępowi do nowoczesnych technologii i ścisłemu związkowi z producentem oprogramowania IT, TETA HR Center oferuje na korzystnych warunkach najwyższą jakość obsługi.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lauren Peso Polska S.A. »

  Lauren Peso Polska S.A.

  Brak wydajności w przedsiębiorstwie może posiadać dużo przyczyn. Najczęstszą z nich jest schematyczne podejście do wykonywanej pracy. Skutecznym przepisem na to są szkolenia dla firm. Za sprawą ich nie tylko i wyłącznie podnoszone są zdolności zawodowe, ale także zostaje pobudzony jeszcze nie ujawniony potencjał danych osób. Chociaż nerwowe napięcie towarzyszy nam prawie każdego dnia, jest on groźny dla zrównoważonego funkcjonowania pracownika. Podczas stresu nie myśli się sensownie. Rezultaty jego dają się odczuć na zdrowiu, a także zmniejszają wydajność i efektywność pracownika. Sytuacji stresowych nie da się kompletnie wykluczyć. Na skutek uświadomienia stresu, a także uzyskaniu umiejętności prawidłowego zachowania podczas sytuacji stresowych, można zredukować ich wpływ na pracownika. Służą temu właśnie szkolenia z panowania nad stresem. Biegłość w negocjacjach jest przydatna w każdej dziedzinie codziennego życia. W pracy handlowca stała się niezastąpionym narzędziem. W następstwie budowania pozytywnych relacji z posiadanymi dostawcami wpływa na formę kontaktów zawieranych przez firmę. Kompetentny pracownik działu zaopatrzenia potrafi wykorzystać poprawne techniki negocjacyjne, zarządzać sytuacją jak również stanąć w obronie interesu firmy. Aby być pewnym swoich własnych zdolności powinno się sprawdzić się z instruktorami prowadzącymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe »

  WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe

  ArabContact to firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym w zakresie działalności na rynkach arabskich. ArabContact wspiera polskich i arabskich przedsiębiorców w nawiązywaniu owocnych kontaktów biznesowych, stawiając sobie za cel budowanie trwałych polsko-arabskich relacji gospodarczych, opartych na zaufaniu oraz poszanowaniu kultury i tradycji partnera biznesowego. Działalność firmy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą między Polską a krajami arabskimi. ArabContact pragnie stworzyć korzystne warunki sprzyjające budowaniu i rozwojowi relacji biznesowych między partnerami z Polski i krajów arabskich. Celem ArabContact jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z krajów arabskich w zakresie wymiany towarów, usług, doświadczeń i technologii. Koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klientów w nawiązaniu oraz w dalszym etapie na utrzymaniu międzynarodowych relacji biznesowych. Wartości, które stanowią fundament naszej firmy to profesjonalizm w działaniu, kreatywność w myśleniu oraz uczciwość i zaufanie w budowanych relacjach biznesowych. ArabContact oferuje:- doradztwo biznesowe, - przedstawicielstwo biznesowe, - szkolenia interkulturowe, - tłumaczenia, - pomoc prawną.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOOK AHEAD Dorota Koblańska »

  LOOK AHEAD Dorota Koblańska

  Look Ahead jest firmą specjalizującą się w kompleksowej organizacji szkoleń obejmujących szkolenia biznesowe po angielsku (negocjacje, mediacje, komunikację interpersonalną, prezentację i autoprezentację, rozwijanie umiejętności menadżerskich i przywódczych, rozwiązywanie problemów i myślenie kreatywne, wystąpienia publiczne), szkolenia językowe i tłumaczenia (zwykłe, uwierzytelnione). Przyjmuje zlecenia z całej Polski. W przypadku szkoleń dojeżdżamy do klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSPIRE SOURCING s.c. »

  INSPIRE SOURCING s.c.

  Zainspirowani wiedząKiedy podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia organizacji szkoleniowej przyświecała nam idea stworzenia kultury firmy, której celem będzie doskonałość w Obsłudze Klienta. Skupiamy się na organizacji przedsięwzięć wychodzących na przeciw oczekiwaniom Klientów oraz perfekcyjnej znajomości warsztatu trenerskiego. Wraz z rozwijającą się gospodarką chcemy wspierać naszych Klientów poprzez wysoką jakość szkoleń dopasowanych do wymagań rynku w procesach globalizacji. Łączymy naszą bogatą, kilkunastoletnią praktykę ze znajomością i wyczuciem rynku, budując rozwiązania efektywne, nowoczesne i funkcjonalne, ze szczególnym uwzględnieniem branży Automotive, produkcyjnej, farmaceutycznej i finansowej. Wiele naszych aktywności ma miejsce w granicach stołeczno-królewskiego miasta Krakowa, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce i na świecie. Stare Miasto wpisane na listę UNESCO, górujący nad miastem Wawel oraz wspaniałe zakątki Kazimierza tworzą niepowtarzalny klimat do rozwijania swych umiejętności. Zgodnie z naszym mottem "zainspirowani wiedzą", zachęcamy: I Ty daj się zainspirować!

  Spis Firm - Data dodania: 11 02 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • YPI CONSULTING »

  YPI CONSULTING

  Cempel Consulting dostarcza profesjonalne usługi konsultingowe w dziedzinie badań marketingowych, szkoleń i doradztwa strategicznego. Posiada szeroką ofertę badań rynkowych i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Cempel Consulting to firma z siedzibą w Krakowie realizująca projekty z zakresu konsultingu i optymalizacji procesów. Prowadzi analizy rynku, badania satysfakcji i preferencji konsumentów oraz sporządza strategie rozwoju i symulacje procesów biznesowych. Cempel Consulting to krakowska firma posiadająca w swej ofercie badanie rynkowe, badanie marketingowe oraz doradztwo strategiczne. Organizacja zajmuje się także konsultingiem oraz organizuje szkolenia biznesowe. Cempel Consulting to krakowska firma oferująca międzynarodowe usługi z zakresu restrukturyzacji, zarządzania, badań marketingowych oraz doradztwa strategicznego. Firma zapewnia klientom kompleksowe badania rynku, analizy strategiczne oraz szkolenia z etycznej sprzedaży i zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »