Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biuro tłumaczeń':

1 · 2 · następna strona »
 • "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas »

  "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas

  Biuro Tłumaczeń, jakie prowadzimy cały czas współpracuje ze fachowcami z danych języków: tłumaczami, filologami i tłumaczami przysięgłymi. Nasz dopełniający się skład oferuje przez to w 100% zawodowe przekłady nie jedynie pism urzędowych, ale rozległych publikacji, oraz przekładów słownej. Przy realizacji danego projektu tłumacze dobierani są według ich kompetencji oraz umiejętności, tak by założenia projektowe były w 100% zrealizowane. Mamy również ciągły kontakt ze fachowcami z rozmaitych branży, przez co wszelkie prace weryfikowane są pod względem poprawności technicznej. Oferujemy tłumaczenia w 41 językach, a wszelkie zlecenia objęte są klauzulą tajności, przez co nie musicie się Państwo obawiać o zdradzenie szczegółów na temat np. tłumaczonych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS »

  JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS

  Firma Janus Biuro Obsługi Firm istnieje od 1999 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, krajowych i zagranicznych, pragnących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, zapewniamy naszym klientom pełną opiekę podczas ich pobytu w kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak o osób prywatnych. Oferujemy między innymi: • Usługi naszego biura tłumaczeń cieszącego się renomą jednego z najlepszych w Polsce • Opiekę nad gośćmi naszych zleceniodawców • Transport samochodowy oraz lotniczy na terenie całej Polski • Zorganizujemy pobyt w Polsce, aranżujemy spotkania biznesowe, wynajmujemy sale konferencyjne oraz zapewnimy nocleg a terenie całego kraju • Pomoc przy rozpoczynaniu / rejestrowaniu działalności gospodarczej (reprezentowanie klienta w urzędach, dopełnienie formalności, wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji dla biura, mieszkania, inwestycji) • Wyszukamy i nawiążemy kontakty z potencjalnymi partnerami handlowymi • Pomożemy w doborze pracowników • Zapewniamy obsługę prawną i notarialną • Przygotujemy możliwość uczestnictwa w targach (stoisko, obsługa) • Realizujemy także pobyty wypoczynkowe (rezerwacja noclegów, przewodnik itp. )

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ »

  TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ

  Profesjonalizm i niskie ceny od 1957 roku. W ofercie posiadamy tłumaczenia we wszystkich językach. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Gwarantujemy krótkie terminy. Dzięki zleceniom internetowym można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład nie wychodząc z domu lub z biura. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA »

  ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA

  sowabusiness services jest specjalistyczną agencją tłumaczeń wykonującą tłumaczenia pisemne i ustne w językach europejskich i pozaeuropejskich. Firma istnieje od grudnia 1994 roku. W ciągu wielu lat działalności firma ewoluowała do obecnego kształtu, gdzie – oprócz działu tłumaczeń, który stanowi jeden z najważniejszych filarów działalności firmy – firma została uznana także w sektorze usług szkoleniowych, konsultingowych i internetowych. Oprócz pracowników działów zasobów ludzkich, marketingu / sprzedaży, informatyki i in., firma zatrudnia tłumaczy na miejscu a także współpracuje z rozbudowaną siecią tłumaczy w Internecie. Od kilku lat sowabusiness services współpracuje także z wieloma zagranicznymi agencjami tłumaczeń, co zdecydowanie poszerzyło ofertę i możliwości wykonawcze firmy. Pracujemy m. in. z Niemcami, USA, Wlk. Brytanią, Hiszpanią, Francją, Estonią, Rosją, Ukrainą, Chinami, Węgrami i in. sowabusiness services zawsze bardzo poważnie traktowała zagadnienie jakości oferowanych przez siebie usług. Zdając sobie sprawę, że przy tak rozbudowanej sieci współpracy bardzo istotnym aspektem staje się właściwe zarządzanie realizowanymi projektami, w grudniu 2004 r. w firmie przeprowadzony został audit certyfikacyjny na zgodność przyjętego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000. W ten sposób firma zaznaczyła dziesięciolecie swojego istnienia i wytyczyła sobie nowe cele jakościowe i strategiczne. Ponadto w ostatnim okresie nasza firma mogła uczestniczyć w wielu prestiżowych wydarzeniach, doskonaląc jednocześnie jakość oferowanych usług. Wysoki poziom relacji z naszymi partnerami i kontrahentami natomiast rokrocznie potwierdzany jest tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play. Od roku także znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA – American Translators Association. Najczęściej wymieniane powody, dla których klienci współpracują z sowabusiness services to:• terminowość i wysoka jakość• zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów i przesyłania danych• konkurencyjne ceny i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientówZapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych »

  WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "DIUNA" SPÓŁKA CYWILNA »

  BIURO TŁUMACZEŃ "DIUNA" SPÓŁKA CYWILNA

  Biuro Tłumaczeń Diuna Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu. Biuro Tłumaczeń Diuna S. C. - najwyższa jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych! Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych. Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych. Na każde wykonane przez nas zlecenie dajemy dożywotnią gwarancję. Agencja Tłumaczeń Diuna S. C. - to się opłaca. Niezmiernie miło nam poinformować, że Biuro Tłumaczeń Diuna dołączyło do programu Rzetelna Firma, prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów. Uczestnictwo w nim daje Państwu 100% pewności, że Diuna zachowuje najwyższe standardy.

  Spis Firm - Data dodania: 25 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tide Software Sp. z o.o. »

  Tide Software Sp. z o.o.

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń Tide Translator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C. »

  BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C.

  Jesteśmy konińskim Biurem Tłumaczeń, które rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne we wszystkich językach świata. Przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Oferta: Specjalizujemy się w tłumaczeniach: - teksty naukowe i techniczne - teksty ekonomiczne - teksty medyczne - teksty z zakresu rolnictwa - teksty prawnicze - reklama i marketing - informatyka Aby złożyć zamówienie wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać zlecenie drogą elektroniczną. Wcześniej można także zamówić kalkulację zlecenia. Tłumaczenie zostanie Państwu przekazane w uzgodniony sposób, a fakturę prześlemy pocztą lub kurierem. Efekt końcowy zgodnie z życzeniem naszego klienta przesyłamy e-mailem bądź dostarczamy w formie wydruku czy zapisu elektronicznego na dysku lub płycie CD. Cenimy sobie stałą współpracę i naszym stałym Klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. - artykuły prasowe - instrukcje, projekty i informatory - normy, patenty- bieżąca korespondencja handlowa - świadectwa, certyfikaty, dokumenty

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOSTROWSKA MAŁGORZATA ADVANCE »

  KOSTROWSKA MAŁGORZATA ADVANCE

  Biuro Tłumaczeń Advance dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jest w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi tłumaczeniowe na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych. Oferujemy Klientom szeroki zakres:tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) i zwykłe. W atrakcyjnych cenach.

  Spis Firm - Data dodania: 30 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »