Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe łódź':

 • BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI »

  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH RACHMAKS MARIAN LISIECKI

  Biuro Rachunkowe Rachmaks – Rachunkowość na Maksa! Szanowni Państwo! Jeżeli stawiacie na współpracę z ludźmi, dla których wykonywany zawód jest nie tylko obowiązkiem, a przede wszystkim prawdziwą pasją zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół Centrum – Ekonomiczno – Doradczo - Rachunkowego Rachmaks to specjaliści z różnych dziedzin zorientowanych wokoło doradztwa finansowo-gospodarczego. Współpracując z nami mają Państwo dostęp do szerokiego wachlarza usług, w skład których wchodzi między innymi: kompleksowa obsługa księgowa firm, w tym także kadr i płac, doradztwo w zakresie możliwości pozyskania funduszy unijnych oraz budowy strategii marketingowej opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik. Mamy bogate doświadczenie w przygotowaniu wniosków i biznesplanów unijnych. Sporządzamy deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego oraz zeznania podatkowe PIT, CIT. Bezpłatnie doradzamy w zakresie procedury rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości pozyskania funduszy unijnych na inwestycje. Bez dodatkowych opłat sporządzamy indywidualny plan kont oraz roczne zestawienia finansowe. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych oraz ubezpieczenie OC. Zarówno dla stałych, jak i nowych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA »

  KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA

  Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku z zamiarem połączenia wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną myślą technologiczną. Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy. Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AUDYT2BIZNES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "AUDYT2BIZNES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jeżeli poszukujemy sprawdzonej jak również rzetelnej firmy prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi powinniśmy zaznajomić się z ofertą usługową. Indywidualne podejście do klientów jak i intratne ceny, to wizytówka firmy. Nasze biuro rachunkowe proponuje swoim Klientom ogromne doświadczenie, najlepszej jakości standardy w obsługiwaniu klienta, kompetentną znajomość przepisów związanych z podatkami a, także rachunkowych. Z tej przyczyny mamy wsparcie nie tylko teoretyczne ale także pewność, iż oprogramowanie spełnia obecne standardy księgowości.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RACHUNKOWA CALCULO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KANCELARIA RACHUNKOWA CALCULO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Kancelaria Rachunkowa CALCULO s. c. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej różnego rodzaju firm. Proponujemy szerokie spektrum usług w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, a także uproszczonych form księgowości. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową. Prowadzimy także działalność szkoleniową. Przygotowujemy szkolenia związane z zagadnieniami finansowo-prawnymi. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzy oraz pasji, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najlepszym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o. »

  Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o.

  Biuro Rachunkowe Maks na rynku usług księgowych obecne jest od 2008 roku. Obsługujemy osoby fizyczne i spółki z całej Polski, zajmujemy się formalnościami związanymi z założeniem zagranicznych oddziałów firmy. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ewidencji na potrzeby VAT. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe oraz sprawozdania statystyczne. Pomagamy naszym klientom pozyskać dotacje unijne. Reprezentujemy przedsiębiorców przed instytucjami państwowymi. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH JOANNA WOŹNICA »

  PROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH JOANNA WOŹNICA

  Biuro Rachunkowe Profais zajmuje się pełną obsługą księgową firm niezależnie od formy prawnej – działalności gospodarczej, spółek prawa handlowego, spółek z kapitałem zagranicznym. Prowadzimy ewidencję ryczałtowaną, księgi rachunkowe, podatkową książkę przychodów i rozchodów. Kolejną częścią naszej pracy jest profesjonalna obsługa kadr i płac. Przygotowujemy tajne paski płacowe i RMUA dla zakładów pracy oraz innych biur rachunkowych. Zajmujemy się uzyskaniem nadpłaconych podatków oraz zasiłków dla osób pracujących zagranicą (Niemcy, Belgia, Holandia).

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARK ANETA KOSYL »

  AGENCJA ARK ANETA KOSYL

  Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »