Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biuro podatkowe':

 • KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Frejno świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowychZapewnimy Ci konkurencyjne ceny, a nawet prowadzenie Twoich spraw kadrowo-księgowych gratisNaczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C. »

  BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C.

  Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin. Posługujemy się językiem polskim i angielskim. W sąsiedztwie naszego biura, znajdziesz także kancelarie prawne. • pełna księgowość • księga podatkowa, ryczałt • kadry, płace, ZUS • zamknięcie roku obrotowego • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych i innych • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA »

  BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA

  Rozważając zewnętrzną księgowość w Krakowie i okolicy przeglądamy najlepsze biura rachunkowe i ich oferty pragnąc wybrać najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb. Porównując wszystkie te biura rachunkowe zwracamy uwagę na rok założenia biura rachunkowego, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie, gamę wykonywanych usług, czy możliwość reprezentowania klientów przed US i ZUS oraz czy posiada licencje na prowadzenie ksiąg i doradztwo podatkowe. Biuro podatkowe Luka s. c. ma kilkunastoletnią tradycję, działamy na rynku od 1993 roku, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze biuro znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1. Nasze biuro księgowe ma olbrzymie doświadczenie zdobyte przy obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej kilkuset firm. W Polsce dosyć często zdarza się że przepisy podatkowe są sformułowane niejasno, a ich właściwa interpretacja jest kluczowa do prawidłowego działania wszystkich firm na naszym rynku. Działamy w Krakowie, Warszawie, Michałowicach, Wieliczce, Bibicach, Zielonkach, Czarnochowicach, zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Doradztwo podatkowe KORF. pl Romana Kaniewskiego zaprasza do poznania katalogu oferowanych przez siebie usług podatkowych, w skład których wchodzi doradztwo gospodarcze, rachunkowość małych i średnich firm, pomoc prawna, zakładanie spółek oraz kontroling. Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu mogliśmy dostosować naszą ofertę do urozmaiconych wymagań naszych klientów. W małych czy średnich przedsiębiorstwach często nie ma potrzeby angażować na etat swoich księgowych. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura księgowego, które w umiejętny sposób i z należytą rzetelnością wesprze Twoją działalność w kwestiach księgowych. W tych kwestiach z pomocą przychodzi nasze biuro księgowe KORF. pl z Wrocławia.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO NATALIA GORCZYCA »

  KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO NATALIA GORCZYCA

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy obsługę podatkową z wykorzystaniem Internetu. Oferujemy między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie i składnie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K. »

  MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

  Firma MK Consulting to biuro rachunkowe oferujące różnego rodzaju usługi księgowe. W skład oferty wchodzą między innymi: nadzór księgowy w siedzibie Klienta, doradztwo podatkowe oraz wszelkiego rodzaju konsultacje księgowe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie księgowości. Siedziba biura znajduje się w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znaleźć można w naszym serwisie internetowym (adres znajduje się na tej stronie). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »