Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biuro księgowe':

1 · 2 · następna strona »
 • "FELIS" Robert Łączyński »

  "FELIS" Robert Łączyński

  Nasze biuro księgowe istnieje od 1993 roku i zajmuje się obsługą księgową małych i średnich firm. Działamy na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze 9726/98. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o wielu profilach działalności. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy firmy rozliczające się w sposób zryczałtowany jak i duże spółki prawa handlowego zatrudniające wielu pracowników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KANCELARIA USŁUG KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro Rachunkowe - Kancelaria Usług Księgowych Frejno świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowychZapewnimy Ci konkurencyjne ceny, a nawet prowadzenie Twoich spraw kadrowo-księgowych gratisNaczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C. »

  BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C.

  Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin. Posługujemy się językiem polskim i angielskim. W sąsiedztwie naszego biura, znajdziesz także kancelarie prawne. • pełna księgowość • księga podatkowa, ryczałt • kadry, płace, ZUS • zamknięcie roku obrotowego • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych i innych • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKSSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AKSSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro rachunkowe Aksson Tax działa nieprzerwanie od 1998 na terenie Warszawy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego podparte kilkuletnim doświadczeniem i wiedzą naszych specjalistów. Ofertę kierujemy zarówno do firm jednoosobowych, spółek jak również stowarzyszeń. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA »

  BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA

  Rozważając zewnętrzną księgowość w Krakowie i okolicy przeglądamy najlepsze biura rachunkowe i ich oferty pragnąc wybrać najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb. Porównując wszystkie te biura rachunkowe zwracamy uwagę na rok założenia biura rachunkowego, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie, gamę wykonywanych usług, czy możliwość reprezentowania klientów przed US i ZUS oraz czy posiada licencje na prowadzenie ksiąg i doradztwo podatkowe. Biuro podatkowe Luka s. c. ma kilkunastoletnią tradycję, działamy na rynku od 1993 roku, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze biuro znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1. Nasze biuro księgowe ma olbrzymie doświadczenie zdobyte przy obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej kilkuset firm. W Polsce dosyć często zdarza się że przepisy podatkowe są sformułowane niejasno, a ich właściwa interpretacja jest kluczowa do prawidłowego działania wszystkich firm na naszym rynku. Działamy w Krakowie, Warszawie, Michałowicach, Wieliczce, Bibicach, Zielonkach, Czarnochowicach, zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kűhn Barbara »

  Biuro Rachunkowe Kűhn Barbara

  Firma działa na rynku od 1995 roku. Prowadzi pełny zakres spraw księgowych, kadrowo-płacowych i innych spraw związanych z dokumentacją w firmie. Współpracuje z firmami z różnych części kraju i zagranicy. Odbieramy od klientów dokumenty, pełna obsługa z komputeryzowana. Rozliczanie książka przychodów i rozchodów, ryczałt, VAT, pełna księgowość. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego no naszej nowej siedziby w Wodzisławiu Śl.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ENIGMA" USŁUGI KSIĘGOWE, PIOTR JEŻEWSKI, EWA MATUSZEWSKA »

  "ENIGMA" USŁUGI KSIĘGOWE, PIOTR JEŻEWSKI, EWA MATUSZEWSKA

  Wszechstronność usług to obecnie priorytetowa cecha wyróżniająca firmy, a biuro rachunkowe Enigma z Warszawy jest świetnym tego przykładem. Długoletnie doświadczenie w branży oraz ścisła współpraca ze sprawdzonymi prawnikami i doradcami ekonomicznymi sprawia, że nasze biuro jest w stanie zaoferować Państwu komplet usług księgowo-podatkowych i kadrowych. Obsługujemy osoby fizyczne prowadzące działalność, spółki cywilne oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Warszawy. Prowadzimy księgowość, rozliczamy płace, sprawy personalne, ZUS, zajmujemy się doradztwem podatkowym. W naszym biurze można załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją firmy. Gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo i jesteśmy do ich dyspozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK BRENZAK CONSULTOR »

  MAREK BRENZAK CONSULTOR

  Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 6998/2004. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi. Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową, kadrową oraz finansową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE »

  BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, ZUS dla wszystkich rodzajów działalności. Usługi prowadzimy internetowo oraz w sposób tradycyjny w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Promocja za 1 zł za 1 lub 2 miesiące w zależności od podpisanej umowy. -PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ-KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW-RYCZAŁT -REJESTRY VAT-KADRY, PŁACE, ZUS-SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ I DEKLARACJI-ROZLICZENIA ROCZNE

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ »

  D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ

  Biuro rachunkowe D&T zajmuje się w szczególności rachunkowością, księgowością oraz płacami i kadrami. Szczecińskie biuro posiada też wieloletnie doświadczenie w branży, działa bowiem od 1996 roku, jest też firmą rodzinną. Firma pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej, szczególnie w jej kontaktach z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym, oferuje także profesjonalną pomoc w przypadku założenie lub likwidacji działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »