Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biura':

 • BEATA CHORĄŻY ECOLUX FIRMA SPRZĄTAJĄCA »

  BEATA CHORĄŻY ECOLUX FIRMA SPRZĄTAJĄCA

  Z całą pewnością czyste biuro jest ważne nie tylko dla osób, które tu pracują, ale taż i dla wielu klientów, którzy przybywają w te miejsce. Dlatego też powinno ono wyglądać jak najschludniej. ECOLUX firma sprzątająca biura w warszawie zapewni czystość we wszystkich biurach. Możemy zapewnić, że usługi sprzątania biur, które dla Państwa wykonujemy będą wykonane w sposób bardzo dokładny. Jest to swego rodzaju gwarancja jakości dla wszystkich korzystających z naszych usług. Jeżeli wspominamy o cenie to należy tutaj powiedzieć, że jest ona uzależniona od zakresu naszych prac. Wszystko zatem zależy także i od Państwa i od tego jak wielki zakres prac zostanie nam zlecony. Niemniej jednak należy tutaj zwrócić uwagę na to, że ceny jakie ma nasza firma sprzątająca biura warszawa są bardzo korzystne dla klientów. Na pewno nikt nie będzie czuł się tutaj oszukany. Jesteśmy pewni, że każdy kto skorzysta z takich usług porządkowych będzie bardzo zadowolony i zleci nam kolejne prace porządkowe. Jest to w jakimś sensie rzecz oczywista ponieważ nie rezygnuje się z solidności i rzetelności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Meritum Nieruchomości Sp. z o.o. »

  Meritum Nieruchomości Sp. z o.o.

  AGencja Meritum - mieszkania Fordon, domy, tanie mieszkania Bydgoszcz. W naszej ofercie atrakcyjne nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. Zapraszamy - działki, domy, nieruchomości komercyjne, lokale, mieszkania i inne nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. Białe Błota, Żnin, Osielsko. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu - Rodzina na swoim, kredyty z dopłatą. Dom szeregowy i wolnostojący, obiekty, mieszkania Fordon, Niemcz, Szwederowo, Ustaszewo, Trzciniec i inne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę - skuteczna opieka prawna, pakiety dla sprzedających, Virtual Tour. Zapraszamy - nieruchomości, mieszkania Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C. »

  BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C.

  Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin. Posługujemy się językiem polskim i angielskim. W sąsiedztwie naszego biura, znajdziesz także kancelarie prawne. • pełna księgowość • księga podatkowa, ryczałt • kadry, płace, ZUS • zamknięcie roku obrotowego • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych i innych • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER »

  INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER

  Program Biura Rachunkowego Biuro na Start świadczy kompleksową obsługę księgowo-rachunkową, kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Dla nowych podmiotów gospodarczych Biuro na Start przygotowało specjalny pakiet startowy w ramach którego pomagamy bezpłatnie zarejestrować spółkę lub działalność, a później poprowadzić księgowość nawet do trzech pierwszych miesięcy za symboliczną złotówkę. Zapewniamy pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, obsługę ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych – pełna księgowość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Biura Rachunkowego Biuro na Start.

  Spis Firm - Data dodania: 01 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER »

  INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER

  Biuro rachunkowe Investum jest firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze małych i średnich firm o różnych profilach działalności. Podstawowym celem działań podejmowanych przez kadrę zarządzającą i pracowników naszej firmy jest pełna satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Oferujemy fachowe doradztwo i informację rachunkowo-kadrową, profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową oraz bezpieczeństwo podatkowe naszym klientom. O skuteczności naszych działań świadczy nie tylko duża liczba klientów, ich lojalność i zadowolenie, ale również wysoka konkurencyjność Biura Rachunkowego Investum wobec firm o zbliżonej ofercie produktowej. Dla nowych podmiotów gospodarczych Biuro Rachunkowe Investum przygotowało specjalny pakiet startowy w ramach którego pomagamy bezpłatnie zarejestrować spółkę lub działalność, a później poprowadzić księgowość nawet do pierwszych trzech miesięcy za symboliczną złotówkę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także;- prowadzenie ksiąg rachunkowych- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- prowadzenie ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego- sporządzanie raportów i sprawozdań- obsługę kadrowo-płacową- księgowość onlineDzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:• oszczędność czasu, • zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych, • doradztwo z zakresu podatków, • gwarancję jakości świadczonych usług, • terminową realizację zadańZ dużą starannością przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHI-CO EWELINA BOŻACKA-OLSZA »

  ARCHI-CO EWELINA BOŻACKA-OLSZA

  Od ponad 10 lat staramy się wspierać naszych klientów przy realizacji ich zamierzeń inwestycyjnych. Naszą specjalnością jest szeroko pojęte zarządzanie projektami inwestycyjnymi od sporządzenia studium wykonalności danego przedsięwzięcia poprzez projektowanie, nadzów aż do rozliczenia danej inwestycji. Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do klienta oraz szerokich kompetencji są doskonałe referencje.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Binder Jadwiga, Prywatne Biuro Podróży POLRIDER »

  Binder Jadwiga, Prywatne Biuro Podróży POLRIDER

  Od 22 lat istniejemy na rynku polskim jako biuro podróży Polrider w Nowej Soli. Jesteśmy zarówno organizatorem jak i agentem turystycznym. U nas kupisz sprawdzone hotele od sprawdzonych organizatorów, bilety lotnicze i autokarowe, ubezpieczenia, kolonie i zimowiska, first oraz last minute! Nasza doświadczona kadra przygotuje dla Ciebie ofertę "szytą na miarę" i w ogóle nie musisz wychodzić z domu! Posiadamy wyloty z polskich jak i niemieckich lotnisk. Nie musisz już jeździć do Berlina po dobre oferty- wszystko sprawdzimy Ci na miejscu! Zadzwoń i sprawdź nas! Wiele hoteli sprawdziliśmy sami! Nasza strona to www. polrider. com – aktualizuje się co 5 sekund!

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BIURO MATRYMONIALNE" - ELŻBIETA STUDZIŃSKA »

  "BIURO MATRYMONIALNE" - ELŻBIETA STUDZIŃSKA

  Korzystający z biur matrymonialnych to ludzie w większości samotni, pozbawieni otoczenia drugiej osoby, którym dokucza brak miłości i kontaktu z partnerem. Takie osoby nie mają komfortu porozmawiania o swoim życiu ani ciepła w życiu codziennym. Biuro matrymonialne Serenada w swojej działalności spotyka się z problemami samotnych i stara się im pomóc. Dlatego nasze działania nie tylko są nakierowane na przekazywania ofert ale również na pomocy psychologicznej. Staramy się rozmawiać z osobami zagubionymi życiowo, którzy są pozbawieni kontaktów interpersonalnych w swoim środowisku. Zgłaszający się do nas najpierw przedstawia swoje problemy, oczekiwania i wymagania. My natomiast po weryfikacji tych danych przystępujemy do rozwiązania problemu. naszą misję kojarzenia par zaczynamy od weryfikacji ankiety zgłoszeniowej. Następnie przedstawiamy oferty matrymonialne, zdjęcia partnerów lub partnerek i kontaktujemy osoby ze sobą. Czlonkostwo w Biurze Serenada trwa 12 misesięcy i w tym czasie większości naszym Klientom dopisało szczęście w poszukiwaniu drugiej połowy. Dlatego namawiamy samotnych do spróbowania swojego szczęścia w Biurze Serenada.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Barbara Mazgajska Biuro Rachunkowe "Batex" »

  Barbara Mazgajska Biuro Rachunkowe "Batex"

  Biuro Rachunkowe Batex kieruje swoją ofertę do tych klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych wyspecjalizowanemu podmiotowi. Prowadząc działalność od 1995 roku na rzecz podmiotów o zróżnicowanej formie prawnej, jak i różnym profilu działalności gospodarczej, zdobyliśmy szerokie doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne metodywspółpracy z klientem.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NDN SPÓŁKA AKCYJNA »

  NDN SPÓŁKA AKCYJNA

  Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie, koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp. Oferujemy: - Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro) - Zajmujemy się zakładaniem spółki z o. o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej - Możliwość korzystania z sali konferencyjnej (sala spotkań) - Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy) - Prowadzenie księgowości (księgowość) - Profesjonalne usługi prawnicze (usługi prawnicze i rejestracyjne) - Tłumaczenia dokumentów

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »