Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'bemowo':

 • BIURO RACHUNKOWE TOMASZ NOWOGÓRSKI »

  BIURO RACHUNKOWE TOMASZ NOWOGÓRSKI

  Biura rachunkowe Warszawa Bemowo funkcjonuje na bazie regulacji prawa polskiego, a w szczególności obecnych przepisów o prowadzeniu aktywności gospodarczej. Walorem firmy jest załoga wykwalifikowanych pracowników, posiadających wykształcenie ekonomiczne oraz odpowiedni staż pracy w rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgi różnych kontrahentów, którzy mają własną działalność gospodarczą. Jedynie dla dotychczasowych kontrahentów mamy listę obniżeń.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TREN" S.C. ZAKŁAD POGRZEBOWY ALINA KORCZAK,MIROSŁAW KORCZAK »

  "TREN" S.C. ZAKŁAD POGRZEBOWY ALINA KORCZAK,MIROSŁAW KORCZAK

  Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, zgodne z życzeniami klienta. Organizujemy pogrzeby w obrządku religijnym, uroczystości świeckie oraz pogrzeby połączone z kremacją. Oferujemy także kompleksowe doradztwo formalno – prawne dotyczące organizacji pochówku. W 1933 roku dziadek dzisiejszych właścicieli Zakładu Pogrzebowego „TREN” – Aleksy Jan Wiktorowicz - rozpoczął w Warszawie produkcję trumien. Po krótkim czasie zajął się także kompleksową obsługą pogrzebów. W ten sposób powstała rodzinna firma Usług Pogrzebowych, prowadzona przez założyciela oraz pięcioro jego dzieci. Siedziba zakładu znajdowała się przy ulicy Wołyńskiej (dzisiejszej Dzikiej) w Warszawie. Po wybuchu drugiej wojny światowej i utworzeniu na terenie Muranowa getta, właściciele zmuszeni byli przenieść firmę na warszawskie Powązki. Zakład znajdujący się przy ulicy Młocińskiej funkcjonował aż do wysiedlenia ludności Warszawy w 1944 roku. Po zakończeniu wojny i powrocie w 1945 roku z obozu pracy w Niemczech rodzina Wiktorowiczów wznowiła działalność. Jednak w 1947 roku, ówczesne władze komunistyczne odebrały zakład właścicielom. Ci z kolei rozpoczęli pracę w ówczesnym Miejskim Zakładzie Pogrzebowym. W 1996 roku rodzina Wiktorowiczów, korzystając z bogatego doświadczenia, zdecydowała się kontynuować zapoczątkowaną przed wojną działalność w branży pogrzebowej. W związku z tym, wnuczęta założyciela pierwszego zakładu - Krzysztof Wiktorowicz i Alina Korczak wraz z mężem Mirosławem Korczakiem – utworzyli Zakład Pogrzebowy „TREN”. W reaktywacji rodzinnej firmy aktywnie uczestniczył Eugeniusz Wiktorowicz – syn pierwszego założyciela zakładu, który wraz z ojcem prowadził firmę od początku jej istnienia aż do 1947 roku. Od stycznia 2009 roku jedynymi właścicielami zakładu są Alina i Mirosław Korczak. Ostatnie 14 lat upłynęło pod znakiem dynamicznego rozwoju firmy, dostosowywaniu usług do potrzeb klientów oraz budowaniu zaufania opartego na 77 – letnim doświadczeniu. Dziś Zakład Pogrzebowy „TREN” oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, włącznie ze sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Klienci Zakładu Pogrzebowego „TREN” mają także zapewnione pełne doradztwo formalno – prawne dotyczące organizacji pochówku.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FOX GOLD Marcin Lisowski »

  FOX GOLD Marcin Lisowski

  Potrzebujesz ekspresowej pożyczki pod zastaw? Chcesz sprzedać niepotrzebne złoto po najlepszej cenie? A może wymienić walutę? W FOX GOLD możesz zrobić to wszystko w jednym miejscu! Nasza firma zajmuje się pożyczkami lombardowymi, skupem metali szlachetnych a także prowadzimy działalność kantorową. Ponadto mamy nawiązaną umowę z Western Union, więc już w kilka minut twój przekaz pieniężny może dotrzeć do odbiorcy w innym kraju! Zajmujemy się pożyczkami pod zastaw sprzętu AGD i RTV, metali szlachetnych a także innych wartościowych rzeczy. Dla nas każdy klient jest bardzo ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Ty ustalasz termin spłaty pożyczki, a w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia umowy, po wpłacie odsetek. Zależy nam na pokazaniu, że lombard to miejsce przyjazne klientom, dlatego dbamy o to, aby zastaw zawsze wrócił do właściciela. U nas nie tylko sprzedasz stare, niepotrzebne złoto po atrakcyjnych cenach, ale również – w równie konkurencyjnych cenach kupisz nowe wyroby. Ponadto świadczymy usługi jubilerskie, jeśli potrzebujesz naprawić biżuterię, zmniejszyć lub powiększyć obrączkę bądź wygrawerować napis zapraszamy do Nas!!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AQUOS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AQUOS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Fachowy hydraulik Warszawa Krzysztof Rusiniak dostarcza perfekcyjne usługi hydrauliczno-gazowe w okolicy Warszawy. Posiadam godne uwagi doświadczenie, poparte dużymi kwalifikacjami i autoryzacjami. Zapraszam: kompleksowy hydraulik Białołęka, szczegółowy hydraulik Targówek, perfekcyjny hydraulik Bemowo, fenomenalny hydraulik Praga, niedrogi hydraulik Bródno, przyzwoity hydraulik Bielany, sensowny hydraulik Wawer, skuteczny hydraulik Żoliborz. Hydrauliką param się dużo lat, mam doświadczeniem. Zakres działalności obejmuje profesjonalna udrożnienia kanalizacji, wytrawny montaż armatury, tanie ogrzewanie grzejnikowe, efektywne montaż kotłów na gaz, sztywny montaż pomp ciepła, nowoczesne montaże zbiorników hydroforowych, precyzyjne kontrole szczelności, produktywne podłączenia kuchenek. Obsługuję rury plastikowe PEx w systemach PURMO, HERZ i innych. Wykonuję prace po zachęcających cenach, fachowo.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka »

  "Hop i bęc" Ewa Kiersznicka

  Hop i bęc to zajęcia artystyczno-ruchowe dla dzieci od 1, 5 roku do 3 lat. W naszych spotkaniach aktywny udział biorą także rodzice / opiekunowie. Dzieci podczas zabawy m. in. uczą się piosenek, wierszyków, ćwiczą umiejętności ruchowe i manualne, grają na instrumentach, malują, kleją, tworzą coś z niczego :). Z muzyką, plastyką i ruchem wspólnie odkrywamy kolorowy świat. Stworzyłyśmy nasz autorski program zajęć. Wszystko po to, aby zajęcia Hop i bęc były po prostu wyjątkowe! Każde zajęcia rozpoczynamy swobodną zabawą. Dzieci mają okazję oswoić się z sytuacją i nawiązać relacje z prowadzącym i innymi dziećmi (pierwsze 15 min zajęć). Główna część zajęć, ok 45 min, składa się ze zintegrowanych ze sobą części. Każde spotkanie to nowy, kolorowy temat wprowadzający w przedszkolny świat. Pamiętamy jednak o tym, że dzieci lubią stabilizację i ład, dlatego też za każdym razem pojawiają się stałe elementy programu. W części głównej zajęć w zabawę wkomponowujemy elementy plastyczne, ruchowe, ćwiczenia logopedyczne, śpiew, grę na instrumentach, naukę rymowanek, wierszyków, piosenek, gry i zabawy z chustą animacyjną, masażyki oraz wiele innych metod aktywowania rozwoju Twojego dziecka. Część muzyczna zajęć to zabawa muzyką i przy muzyce. Budujemy wrażliwość muzyczną, kształcimy słuch i rozwijamy percepcję ruchową. Uczymy się śpiewać, tańczyć proste tańce i wystukiwać rytmy. Zajęcia częściowo prowadzone są przy akompaniamencie gitary i fletu. Na zajęciach proponujemy również część artystyczną. Przecież twórczość plastyczna to sama radość! Rozwijamy dziecięce talenty, uwrażliwiamy na piękno, rozwijamy zdolności kreatywne i manualne. W części plastycznej dzieci mają szansę poznać różne techniki plastyczne: wyklejanie, malowanie farbami paluszkami i pędzlami, lepienie z plasteliny, kolorowanie, tworzenie własnych kompozycji z różnych elementów i wiele innych. Do prac plastycznych wykorzystujemy różnorodne materiały o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Zajęcia odbywają się na Bemowie, przy ul. Rozłogi 8. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 780 080 447. Więcej informacji na naszej stronie internetowej (www. hopibec. pl) oraz na profilu Facebook (www. facebook. com/hopibec).

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »