Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'badania geologiczne':

 • "GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ »

  "GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ

  Badania geodezyjne proponowane przez firmę Gosonda Pracowania Geodezyjna, to jedna z najlepszych firm w naszej okolicy, która zajmuje sie sondowanie CPTU. Oprócz tego oferujemy również Sondowanie CPT. Dzięki sondowaniom w łatwy sposób dowiemy się informacji o podłożach glebowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Można się z nami kontaktować za pomocą naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Wojciech Sobkiewicz GEO-VISION SOBKIEWICZ »

  Wojciech Sobkiewicz GEO-VISION SOBKIEWICZ

  Firma Geo-Vision Sobkiewicz wykonuje prace wiertnicze, jak również badania geotechniczne i geologiczno - inżynierskie. Wykonujemy również:• Projekty prac geologicznych, • Dokumentacje geologiczno-inżynierskie, geotechniczne, złożowe, • Badania podłoża na potrzeby budowy przydomowych oczyszczalniścieków• Oceny oddziaływania na środowisko, • Dozory geologiczne w czasie prowadzonych prac ziemnych, • Badania zagęszczeń zasypek, • Badania polowe, • Wiercenia geologiczne i geotechniczne systemem sznekowym, w rurach osłonowych, metodą Window Sampling RKS, • Sondowania geologiczne (sonda DPL, DPM, DPH, SLVT). • Moduły i wskaźnik odkształcenia (płyta VSS, płyta dynamiczna)• Badania laboratoryjne (określenie fizycznych właściwości gruntów, analiza sitowa, badanie konsystencji, wskaźnik piaskowy, aparat Proctora)• wiercenia studni

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INGEO Sp. z o.o. »

  INGEO Sp. z o.o.

  Ingeo Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu geotechniki. Zajmujemy się badaniem ośrodka gruntowego dla celów projektowania i wykonawstwa fundamentów budynków, konstrukcji ziemnych, podziemnych i nawierzchni drogowych. Świadczymy usługi projektowe z zakresu geotechniki - projekty zabezpieczenia zboczy, projekty posadowienia w trudnych warunkach geotechnicznych oraz ekspertyzy geotechniczne. Świadczymy usługi projektowe z zakresu hydrotechniki. Projektujemy miedzy innymi mola, nabrzeża, porty jachtowe, przystanie, pomosty. Mamy bardzo dobrą ofertę! SPRAWDŹ NAS

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE "GEOPROJEKT SZCZECIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE "GEOPROJEKT SZCZECIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo powstało w 1957 roku. Oferujemy Państwu badania polowe (wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie, opracowania, roboty ziemne oraz budowlane. Dysponujemy rozległą gamą własnego sprzętu badawczego, bogatym archiwum. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiadają wszelkie upoważnienia i uprawnienia do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji oraz pełna propozycja firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEOTECHNIKAT-Inżynieria środowiska, geotechnika, geologia Katryński Wojciech »

  GEOTECHNIKAT-Inżynieria środowiska, geotechnika, geologia Katryński Wojciech

  Usługi geologiczne i geotechniczne, projekty i dokumentacje geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne, ekspertyzy geotechniczne, odbiory wykopów fundamentowych, badania wskaźnika i stopnia zagęszczenia gruntów, opinie i oceny warunków gruntowo-wodnych, operaty wodnoprawne w celu uzyskania pozwolenia wodnoprawnego. GEOTECHNIKAT – Inżynieria środowiska, geotechnika, geologia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ TARNAS INTERRA - PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE I GEOTECHNICZNE »

  MICHAŁ TARNAS INTERRA - PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE I GEOTECHNICZNE

  Firma Interra Geologia specjalizuje się w szczególności w geologii inżynierskiej oraz geotechnice. Przedsiębiorstwo posiada siedzibę w Poznaniu oraz oddziały w Gdańsku i Turku, jednakże zasięgiem swojego działania obejmuje teren całego kraju. Klienci mogą liczyć na szereg profesjonalnych prac z zakresu między innymi projektów prac geologicznych i geotechnicznych, czy też dokumentacji geologiczno-inżynierskich, hydrologicznych i złożowych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO GEOTECHNICZNE GEOGT MICHAŁ KUCZYŃSKI »

  PRZEDSIĘBIORSTWO GEOTECHNICZNE GEOGT MICHAŁ KUCZYŃSKI

  GeoGT to nowoczesna, dbająca o ciągły postęp firma geologiczna, która na rynkach szczecińskim i warszawskim działa już od paru lat. Zebrane poprzez ten czas doświadczenia sprawiają, że proponowane tu badania terenu w każdej sytuacji są zaawansowane i dokładne. Zainteresowani usługami mogą korzystać z edukacji i praktyki zespołu, podczas finalizowania spersonalizowanych inwestycji w całej Polsce. Na wszystkie działania wydawana jest odpowiednia dokumentacja, którą można otrzymać również w języku angielskim i niemieckim. Priorytetowym zakresem działań GeoGT są badania geologiczne, ale oferta obejmuje też laboratoryjne badanie wody, przygotowanie piezometrów czy monitorowanie wód gruntowych. Szukasz ludzki, którzy wykonają dla ciebie genialny projekt robót albo zaplanują wykonywanie odwiertów? Tutaj znajdziesz pomoc, kompleksową obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »