Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'automatyzacja':

 • OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM" »

  OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM"

  :: PUH Ekorem Łukasz Olesiejuk :: Firma PUH Ekorem zajmuje się wdrażaniem instalacji elektrycznych w systemie KNX/EIB, czyli tzw. inteligentnych domów, mieszkań i biur. System KNX (Konnex) to nawet do 50% oszczędności na oświetleniu i ogrzewaniu, a do tego zwiększone bezpieczeństwo i komfort użytkowania! Więcej informacji na naszej witrynie internetowej. :: Automatyzacja budynków :: Wyobraź sobie dom lub mieszkanie, po wejściu do którego system rozpoznaje użytkownika i w zależności od indywidualnych preferencji włącza jedne światła, a wyłącza drugie i zmienia ich poziom jasności według wcześniej ustalonej sceny świetlnej. Temperatura pokoju podnosi się o kilka stopni lub w wypadku zbyt dużej temperatury załącza się klimatyzacja. Rolety samoczynnie się podnoszą lub opuszczają, a lamelki żaluzji ustalają swój kąt w zależności od natężenia światła słonecznego. A to tylko początek możliwości... Myślisz, że na tego rodzaju usługi stać tylko nielicznych? Postęp technologiczny umożliwia wykonanie coraz bardziej skomplikowanych systemów w zdecydowanie niższej cenie, niż jeszcze kilka lat temu. Do tego systemy inteligentnych domów i mieszkań przyczyniają się do oszczędności pieniędzy przeznaczanych na rachunki, jak również do ochrony środowiska. Jest to inwestycja, która sama się zwraca po kilku latach! :: Kompleksowe remonty :: Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowymi remontami łazienek, kuchni, salonów itp. Wykonujemy aranżacje poddaszy, pomieszczeń gospodarczych a także biurowych. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, z zachowaniem praw sztuki budowlanej. Na przełomie lat opracowaliśmy najlepsze rozwiązania budowlane oraz dobór solidnych materiałów. Nasze indywidualne podejście do klienta sprawia, że usługi przez nas oferowane dostosowują się do jego portfela. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Dzięki naszemu doświadczeniu zawsze staramy się jak najlepiej doradzić naszym klientom. Dzięki współpracy z wieloma firmami, oferujemy materiały wysokiej jakości po cenach hurtowych, co znacznie obniża koszty każdego przedsięwzięcia.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CONTROLOGIC Maciej Urbański »

  CONTROLOGIC Maciej Urbański

  Automatyka przemysłowa to dziedzina inżynierii, która bardzo szybko się rozwija. Dzięki dobrze wprowadzonej automatyce w przemyśle można wyciągnąć wiele korzyści: zwiększyć wydajność produkcji, obniżyć awaryjność maszyn i linii produkcyjnych, obniżyć koszty produkcji, poprawić warunki pracy i wiele więcej. Contrologic to firma, która pomoże Twojej firmie wprowadzić profesjonalną automatyzację zadań maszyn oraz linii produkcyjnych. Wejdź na stronę internetową www. contrologic. pl i zapoznaj się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • robotycy.com - Paweł Struzik-Włodarski »

  robotycy.com - Paweł Struzik-Włodarski

  Firma specjalizuje się w szybkich interwencjach, zmianach oprogramowania i naprawach serwisowych robotów przemysłowych. Bardzo konkurencyjna oferta cenowa. Posiadamy wysokie kwalifikacje teoretyczne oraz długą praktykę w zawodzie. Proponujemy szczególnie nasze usługi w zakresie zmian programowych, optymalizacji i rozszerzania funkcjonalności stacji zrobotyzowanych w bardzo krótkich terminach implementacji.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 1) TAKSI ENGINEERING DANUTA NOWAKOWSKA 2) CHRUM.COMPANY DANUTA NOWAKOWSKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ »

  1) TAKSI ENGINEERING DANUTA NOWAKOWSKA 2) CHRUM.COMPANY DANUTA NOWAKOWSKA WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ

  Firma TakSi Engineering już od 20 lat oferuje swoim klientom dostarczanie najnowszych, a zarazem najlepszych mechanizmów do znakowania trwałego. Dzięki nam wiele firm może cieszyć się własnym znakowaniem, a przez to własną i elegancką wizytówką. Znakowanie punktowe czy znakowanie ze zmienną ogniskową - dla nas to żaden problem. Automatyzacja znakowania również nie jest dla nas kłopotliwa. Dzięki nam będziesz mógł znakować swoje produkty, co umożliwi ich identyfikacje, a dodatkowo będzie piękną wizytówką Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz również systemy wizyjne, czy czytniki kodów DataMatrix. Jeżeli chcesz podnieść walory estetyczne swoich produktów oraz ich handlową wartość zainwestuj już dziś w system znakowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI »

  PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI

  Firma PROMECH jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem profesjonalnym w dziedzinie planowania specjalnych maszyn oraz systemów technologicznych. Wszystkie części realizujemy począwszy od specyfikacji technologicznej po gotowy produkt. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy ustanowić optymalną cenę. Oferta: - automatyzacja dotychczasowych rozwiązań - projektowanie urządzeń specjalistycznych, przyrządów i procesów technologicznych - wykonawstwo z wdrożeniem - wykonawstwo specyfikacji również istniejącej w systemie CAD, CAD-3D - analizy dochodowości możliwych do stosowania podejść organizacyjnych - porady profesjonalne w zakresie używanych rozwiązań organizacyjnych, dokonanie oraz zastosowanie koniecznych zmian

  Spis Firm - Data dodania: 25 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »