Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'audio':

 • TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ »

  TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ

  Specjalizujemy się w naprawach i sprzedaż komputerów (klasy PC, laptopów), naprawach sprzętu elektronicznego (RTV, audio itp. ), projektowaniu i wykonawstwie systemów informatycznych i teletechnicznych, alarmowych, monitoringu, nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompletacją dostaw urządzeń z wyżej wymienionych branż. Pragniemy być postrzegani jako solidny partner. Cel ten staramy się osiągać poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych. Jednakże chcemy nie tylko sprzedawać, ale także pomagać. Naszym klientom służymy pomocą udzielając wszelkich niezbędnych informacji technicznych. Nasz obszar działania serwisu komputerowego i elektronicznego jest bardzo rozległy. Poza konwencjonalnymi działaniami serwisowymi, specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Zaprojektujemy i wykonamy dowolne zamówieni w zakresie urządzeń elektronicznych. Możliwość podpisania indywidualnej umowy w ramach administracji i dozoru technicznego sieci informatycznych i teletechnicznych. Projektowanie i wykonawstwo systemów monitoringu oraz systemów alarmowych. Projektowanie i wykonawstwo systemów nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Usługi na indywidualne życzenia Klienta dopasowane do potrzeb[/b]

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK »

  MEDIACRAFT-DARIUSZ MAKARUK

  MediaCraft to firma produkcyjna działająca w sektorze kultury i rozrywki. Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych projektów w oparciu o solidność, uczciwość i gwarancję jakości. Specjalizujemy się w organizacji imprez o charakterze multimedialnym, międzynarodowym oraz zajmujemy się nowoczesnymi formami promocji takimi jak zaawansowane technologicznie reklamy i instalacje interaktywne. Dzięki doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym potrafimy dostosować formę współpracy z klientem tak aby w możliwie najtrafniejszy sposób dotrzeć do jego grupy docelowej. Tworzone przez nas imprezy, realizacje audiowizualne oraz produkcje audio i video, cechuje kreatywność, pomysłowość oraz indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie międzynarodowe pozwala nam również współpracować z podmiotami zagranicznymi. Jesteśmy producentem naszych technologii. Nasze instalacje tworzone są w oparciu o autorskie systemy i sprzęt. Nasza oferta to m. in: Reklama Interaktywna - reklama reagująca na ruch przechodniów (np. wyświetlane logo wygina się jak kartka gdy podchodzi do niego osoba; inny przyklad animowane logo zaczyna się ruszać gdy rusza się osoba obok niego). reklama może być plenerowa lub w budynku, może znajdować się na ścianie lub na podłodze. Plenerowa Projekcja Reklamowa - logotypy lub materiały graficzne firmy wyświetlane są jako animacja na elewacji budynku, chodniku lub suficie. projekcja może być interaktywna - czyli reagować na ruch przechodniów. Kompleksowa organizacja imprez masowych przy stałej współpracy i konsultacji z klientem: uzyskanie pozwoleń, zabezpieczenie terenu, zabezpieczenie dostawy elektryczności, montaż sceny, nagłośnienia, oświetlenia, i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i zaufanie zdobyte dzięki rzetelności i solidności w działaniu i planowaniu - tak ważnym czynnikom niebędnym do odpowiedzialnej realizacji założeń imprez masowych - odzwierciedlone jest poprzez zaufanie oraz kontynuowację współpracy z naszymi dotychczasowymi klientami oraz dobrą opinię u byłych lub potencjalnych kontrahentów. - organizacja dodatkowych elementów imprezy (np. miasteczko dziecięce, warsztaty, zajęcia edukacyjne)- dyrekcja artystyczna imprez, booking artystów przy współpracy z wyspecjalizowanymi kuratorami sztuki, promotorami i zagranicznymi agencjami managerskimi.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUDIO-SERVICE Adam Zych »

  AUDIO-SERVICE Adam Zych

  Firma AUDIO SERVICE istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się akustyką i elektroakustyką profesjonalną. Działamy na rynku studiów nagraniowych, radiowych, telewizyjnych, dyskotek, klubów, teatrów, kin, sal widowiskowych i konferencyjnych czy świątyń. Wykonujemy też usługi dla restauracji, sklepów i obiektów handlowych, obiektów sportowych itd. Osobną specjalizacją są Fokusownie - pomieszczenia badań rynku i opinii. Wykonujemy też projekty i instalacje dla firm i biur - logiczne, telefoniczne, DSO, obserwacyjne (kamery przemysłowe) zarówno jako instalacje pojedyncze jak i zespolone. W każdej z tych dziedzin możliwe jest wykonanie przez nas różnorodnego zakresu prac - od drobnych korekt czy poprawek (a nawet porad czy konsultacji) poprzez projekty adaptacji akustycznych czy izolacji wibroakustycznych aż do kompleksowych prac projektowo - wykonawczych ("pod klucz").

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS" »

  RYSZARD PIEKARZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE, ,FOKUS"

  Nasza Firma posiada szeroki wybór sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego pozwalając na wybór indywidualnej konfiguracji zależnej od rodzaju, wielkości i budżetu danej imprezy. Pomagamy oczywiście w zaprojektowaniu i wyborze konfiguracji sprzętowej dostosowanej indywidualnie do konkretnej imprezy. Od tych elementów zależy niejednokrotnie sukces całego przedsięwzięcia. Jednym słowem pomagamy dobrać optymalnie sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Na życzenie realizujemy również nagrania "live" z w/w imprez. Nasza oferta obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę nagłośnieniową i oświetleniową w kategoriach:- małe, średnie i duże koncerty, - plenery, - imprezy artystyczne, - konferencje i kongresy, - otwarcia budynków firmowych, - targi i wystawy, - pokazy mody, - imprezy promocyjne, - pokazy laserowe (lasershow), - inscenizacje teatralne, spektakle, - bale i imprezy firmowe, - innych imprezy okolicznościowe.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANS TOMASZ ŁOBODA »

  ANS TOMASZ ŁOBODA

  Nasza firma nazywa się ANS i specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji audiowizualnych na zlecenie firm, jednostek oświatowych oraz indywidualnych zleceniodawców. W naszej ofercie można znaleźć ekrany projekcyjne, tablice interaktywne, projektory oraz sprzęt nagłaśniający, wszystko najlepsze na rynku. Stale staramy się wypełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, nie boimy się również trudnych wyzwań. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Łódzkie Centrum Elektroniki Majewski Jan »

  Łódzkie Centrum Elektroniki Majewski Jan

  Łódzkie Centrum Elektroniki sklep-serwis-montaże cb-radia (wszystkie modele dostępne na rynku):anteny cb, mikrofony, wszystkie akcesoria cb, strojenie anten, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne car-audio;radia samochodowe, głośniki, subwoofery, tuby, wzmacniacze, autoalarmy, odcięcia zapłonu czujniki parkowania, centralne zamki xenony HID 2lata gwarancji, żarówki led, światła do jazdy dziennej-ledy pracujemy: pn-pt:9:00-18:30 sobota:8:30-15:00 sprawdź nas na;www. lcemajewski. pl tel:42 276 27 27 ŁCE- każdego dnia nowe promocje!!!

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REBEL SCREAM MAREK GRABOWSKI »

  REBEL SCREAM MAREK GRABOWSKI

  Firma Rebel Scream zajmuje się szeroko pojętym marketingiem muzycznym. W ofercie RS: muzyka tła, muzyka Royalty Free, premium CD, muzyka na zamówienie, systemy audio/video, playlisty, dje, zespoły, organizacja eventów, kreacja nastroju, oprawa muzyczna imprez. Rebel Scream to również niezależny netlabel promujący polskich artystów. marketing muzyczny, muzyka Royalty Free, audio, muzyka tła, nastrój, premium cd, eventy, Royalty Free, radio internetowe

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAWORSKI BARTŁOMIEJ LABORATORIUM CYFROWEGO PRZETWARZANIA SYGNAŁÓW "DIGITALLAB" »

  JAWORSKI BARTŁOMIEJ LABORATORIUM CYFROWEGO PRZETWARZANIA SYGNAŁÓW "DIGITALLAB"

  W digitalLAB specjalizujemy się w cyfrowym przetwarzaniu nagrań dźwiękowych, realizujemy:digitalizację nagrań analogowych, odszumianie (redukcję szumów audio), oczyszczanie nagrań z zakłóceń, rekonstrukcję nagrań, przygotowanie dowodowych materiałów audio na potrzeby procesowe, edycję nagrań wg. wskazań klienta, konwersję nagrań dźwiękowych między różnymi formatami zapisu. Zajmujemy się także usługami w zakresie fotografii cyfrowej oraz cyfrowej obróbki zdjęć. Nasze prace fotograficzne są dostępne na portalu fotograficznym Shutterstock. Cyfrowe przetwarzanie dźwięku: rekonstrukcja nagrań, czyszczenie dźwięku, odszumianie audio, odszumianie nagrań, czyszczenie nagrań, badania fonoskopijne, fonoskopia, edycja nagrań, edycja dźwięku, redukcja szumów audio, usuwanie szumów z nagrania czy digitalizacja nagrań.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSCAR Krzysztof Fiodorowicz »

  KRZYSCAR Krzysztof Fiodorowicz

  Firma krzyscar hurtowa i detaliczna sprzedaż, tuning optyczny auta, diody led, światła dzienne, żarówki led, akcesoria do wszystkich modeli aut, car audio, radia, głośniki, subwoofery, wzmacniacze, pokrowce, dywaniki, żarówki halogenowe, gadżety samochodowe. Sprzedaż detaliczna i hurtowa prowadzona jest w miejscowości Łęknica, pawilon H-15 codziennie w godzinach 10-16, sprzedaż internetowa poprzez stronę.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ESSA JERZY DŁUGOSZ KRZYSZTOF CISEK SPÓŁKA JAWNA »

  ESSA JERZY DŁUGOSZ KRZYSZTOF CISEK SPÓŁKA JAWNA

  Firma ESSA od kilkunastu lat prowadzi stacjonarny oraz internetowy sklep car audio, w którym oferujemy radioodtwarzacze samochodowe, głośniki samochodowe, wzmacniacze i subwoofery najbardziej renomowanych marek jak: Powerbass, u-Dimension, Hollywood, Kinetik, RE Audio, Alpine, Clarion, Helix, Hertz, Dego, JVC, Pioneer i wiele innych. W swej ofercie posiadamy również samochodowe systemy multimedialne, odtwarzacze DVD, monitory i ekrany, akcesoria car audio, akumulatory żelowe, kable i przewody car audio, światła LED do jazdy dziennej, nawigację samochodową, lokalizatory pojazdów GPS, kamery cofania i czujniki parkowania oraz CB Radio wraz z szeroką gamą anten. Zakupiony w naszym sklepie sprzęt car audio jak i pozostałe akcesoria mogą być również zmontowane w naszym bardzo dobrze wyposażonym serwisie instalacyjnym.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »